Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2014 22:44

jezek, videl jsi Moon?

Monuments Men - Meh. dost zmatkovite vypravene a zbytecne roztristene. Cloony mne moc nepresvedcil proc je potreba zachranit umeni pred nacisty. V podstate jedinny clovek, co se snazi neco hrat je Bill Murray. Jinak cistocity prumer. 5/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 10:39

Viděl a ten se mi hodně líbil.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2014 10:43

V tom pripade taky nechapu ten rozdil v hodnoceni. Oblivion je v podstate Moon prevedeny do vetsiho meritka.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 11:29

Má hloupější vysvětlení. Když si odnmyslíš reálie, jde o obyčejnou Rosakundu Pilčer s romantickým shledáním na konci. Moon nechává vše tak, jak je od začátku nastaveno. Kdyby Oblivion pokračoval stejně jako v první půlce a jen by odkryl karty, měl by neuvěřitelnou sílu. Takhle sklouznul k tuctovému balastu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carter83 27. 2. 2014 11:32

5/10 beru jako průměr, tj. "nemastný neslaný" děj a efekty, na jedno podívání. Nevědomí je co do efektů a hudby rozhodně nadprůměr, takže už jenom za to bych dal 2/10 nebo 3/10. No a říct že zbytek filmu byl za 0...

I když, jak nad tím tak přemýšlím, číselné hodnocení bude asi stejně vždy problém.
Carter83
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 2. 2014 11:59

Jenom pro ty, kdo na tech cislech lpi ;-)
Kazdy ma holt priority hodnoceni nastavene jinak...

Taky me vzdycky dostane, jak se nekteri vztekaji, ze treba procenta na csfd neodpovidaji jeho nazoru na film (coz neni tento pripad, jenom me to tak napadlo) :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 12:20

2Carter83: Souhlasím s Tvým názorem a proto jsou důležité recenze a ne jen jedno číslo. Ale prostě na co je mi film, který dokonale buduje atmosféru, má skvělou vizální stránku, nadprůměrně vymyšlený svět, když to poslední třetina filmu totálně zprasí. Proč bych se měl na to dívat znovu? Nebo s emám příště kouknout jenom na půlku, abych mohl dát lepší hodnocení?
To číslo je můj názor na výsledný zážitek z filmu a ten je 2/10 a proto jsem psal, že vizuál je skvělý.

Nicméně mám takový pocit, že tady zase přestanu psát, protože jsem za své názory, které se lidem nehodí do krámu, pranýřován.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2014 12:50

Naopak si myslim ze zaverecne vyusteni (nepocitam poslednich 5 minut) bylo dost solidne zvladnute a myslim ze je to asi nejlepsi z "velkych" scifi za poslednich nekolik mesicu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 13:11

Mylíš ten konec jako ve Dni nezávislosti? Vlasně ne, oni nepřežili, ale rodinka se šťastně setkala "jenom" s klonem a nekouřili doutníky :roll:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2014 13:35

Vsak rikam, vyjma poslednich 5 minut...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2014 08:41

Oskary na jednu stranu zkamaly (Leo) ale na druhou stranu mne tesi ze je vsechny v podstate posbirala Gravitace.

DBC jsem nevidel, ale IMHO si Matthew zaslouzi Golden Globe a ne Oskara. Jako fail vidim i obsolutne zadnou nominaci pro Rush. Holt, zavody asi nefrci tak jako box.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 3. 2014 22:45

Absence Rivalu je fail, o tom zadna. Jinak me potesila Gravitace a zklamalo, ze Vlk nema nic. Otroci byli jasni a Leo... Matthew asi taky neni spatna volba, i kdyz jsem to nevidel.
Bylo pro me dosti prekvapujici, ze si ho Nolan vybral do Interstellar, ale vidim, ze nemohl udelat lip :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 3. 2014 23:31

Non-Stop - velmi slusna "takenovka" ktera spis nez na akci (asi 4 sceny, uprimne dost zprasene) sazi na napeti, ktere ve 3/4 filmu graduje az ke stropu a funguje paradne. Zasadni neduh ale vidim v takrka nulove znovukoukatelnosti (napeti odpadne a clovek si vic vsima logickych der). Ale i tak jsem se 2 hodiny bavil kralovsky, a o tom to je. 8/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 3. 2014 06:22

Něžné vlny: Nebylo to špatné.. Českým filmům nějak neholduji, ale dalo se to. Akorát muži v naději jsou lepší, ty jsem už viděl víckrát, tohle mi jednou stačilo :-) 6/10
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 3. 2014 17:16

300: Vzestup říše: Pro mě to bylo lepší, než Bitva u T. Fajn efekty, fajn hudba, jen u logiky určitých věcí se musí vypnout. Neboť skočit z XX metrů bez nějakého zranění.. Aha.. :D 8/10
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků