Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 2. 2014 13:50

No on v Killzone nikdy vlastně nebyl nějaký klasický bossfight. Dokonce i v prvním díle na konci byl jen jeden chlápek a pár těžkých obrněnců, ale ti se dali vystřílet a ten chlápek zbaštil pár granátů a vymalováno. Mě osobně to přijde OK. Na druhou stranu nekonečné vlny nepřátel, to je děsivý opruz.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 2. 2014 20:11

Killzone 4.
Zatím dojmy? Grafika pěkná, ale je to nějak strašně lesklé a spousta lens flare. kdo hrál poslední Syndicate, tak má představu. Nebo filmy od J.J. Abhramse.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 15. 2. 2014 09:48

Když je čas, tak poslední dobou pařím jen Borderlands 2 na PS3. Už 2x dohráno, ale stále baví. Musí padnout platinka... :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 15. 2. 2014 10:35

Bordeláři jsou fajn, nejvíc mi na platině dalo zabrat ulovení těch náhodně objevujících se postav jako je např. Donkey Mong :-)) nakonec ale platina cinkla.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 15. 2. 2014 12:07

Blazni :-) Ve ctvrtek jsem Borderlands 2 asi po 40 hodinach dohral a kdyz si predstavim, ze na platinu bych potreboval minimalne dalsich 40 hodin...ne diky.
Hra je to, ale skvela.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 15. 2. 2014 12:54

Já jel většinu druhého hraní v co-op tak to šlo, ale polovinu dlc už jsem nedal a Season Pass radši prodal. To už by se mi :-! a to jsem nechtěl :mrgreen:
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brk77 15. 2. 2014 15:57

Aktuálně Solitare :-) Podobné klasické blbůstky mě na tabletu baví asi nejvíc a na ničem jiném nehraji.
brk77
First Blood

Odeslat příspěvekod epilepticfish 16. 2. 2014 19:52

NHL 2014 docela se to posunulo od dob 2007 kterou jsem hrál naposledy :nenapadne
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 20. 2. 2014 21:02

O necelé dva roky později se mi podařilo dohrát Demon's Souls. Být zaseklý na posledním bossovi přes rok a půl je fakt něco.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 2. 2014 23:19

Dneska mi přišel Knack na PS4 a musím říct, že vůbec nechápu ty nízké známky v recenzích. Doporučuji všem co mají PS4 a nevadí jim plošinovky. Ta hra vám nic neodpustí. Opravdu musíte znát pohyby nepřátel a vyhýbat se jim. Někdy stačí i dva zásahy a je po vás. Hodně mě baví sbírat ty kousky vybavení, akorát není lehké je najít všechny. Ulehčilo by mi to, kdyby ho někdo hrál taky z mých přátel ve friend listu a když příjdu ke truhle, kterou objevil i někdo z mých přátel, tak mi ukáže co tam měl on a můžu se rozhodnout, kterou součástku si vezmu. Nehraje teda někdo, nebo nehrál?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 24. 2. 2014 18:36

Flower - úplně jsem zapomněl že ji mám v download-listu(koupeno ještě na mojí první ps3-40gb fat). Ta hra je tak pohodová že by u ní člověk usnul, je to prostě fajn záležitost :-)
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 2. 2014 19:34

Tomu se normálně říká nudná a o ničem :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 2. 2014 19:44

Ne, tomu ty říkáš nudná a o ničem. My chytřejší tomu říkáme uklidňující.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 2. 2014 20:00

Chytřejší, to mě rozsekalo :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 24. 2. 2014 20:58

V reálu těžko soudit, ale ve hrách docela tápeš ;-) To už jsem ale nepatří :nenapadne
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků