Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 27. 1. 2014 11:43

Mi se asi nejvíc líbí Batman vs Red Hood.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 1. 2014 20:43

Od posledne:
U konce sveta - Ja nevim, ale mi ta cornettova trilogie nejak nesedla a nejlepsi mi z ni prislo Hot fuzz 3/5
Frajeri ve vegas - Už jsem si zvykl, že i takové filmové osobnosti hrají v bracích. Ale přesto mi to vždy připadá trochu smutné. Ještě smutnější je to tehdy, kdy se jich v jednom braku sejde víc jako tady. Nedokážu teď přesně popsat, jak na mě tento film působil, ale napadají mě slova jako neosobní, univerzální, kýčovitý, předvídatelný, plytký, nevtipný, nudný a o ničem. A nepomohlo by mu ani tucet dalších slavných staříků. 2/5
Plan uteku - Sly s Arniem konečně spolu. Být to před více než deseti lety, byl by to pravděpodobně "Ty vole úplně nejlepší boží nejlepší film. Vole. Stallone vole a Schwarzenegger v jednom filmu vole. Masakr." Ale teď je to jen fajn béčková jednohubka, která sice moc inteligence nepobrala (kdo by to taky čekal), ale rozhodně neurazí a zabaví. Dokonce jsem chvíli uvažoval o čtvrté hvězdě za Arnieho němčinu a za Arnieho s kulometem, ale tři jsou přece jen tak akorát. 3/5
Kapitan Phillips - Tady neni moc co psat. Kvalitni film, kteremu neni moc co vytknout, ale taky nic, co by me nejak vic zaujalo. 4/5
Robocop - Všechno to začalo seriálem, když mi bylo… bla bla… potisk… bla… VHS… a tak. Teď už jsem si ale z Robocopa pamatoval akorát tak popravčí scénu. Už dosti úsměvné béčko (byť často úmyslně), ale i přesto má stále co nabídnout. Satirický pohled na budoucnost, zlé korporace, nedůvěra v moderní techniku, násilí, krev, špína a odmyslíme-li si scény s ED-209, tak i trikově to není na špatné úrovni. Hlavně to všechno vypadá vcelku reálně, protože to, na rozdíl od digitálního dneška, reálné bylo. Jasně je to blbé, naivní (ale nedokážu určit do jaké míry to tak působí schválně a nakolik to bylo myšleno vážně), trochu dětinské (když já ho mám pořád zaškatulkovaného jako hloupou dětskou hračku, na rozdíl třeba od terminátora), ale zároveň syrové až brutální. Robocop prostě ještě nepatří do starého železa. 4/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 2. 2014 00:27

Ender's game: Kniha je lepší, podrobnější, škoda, že neudělali film třeba na tři díly, aby lépe ukázali průběh výcviku Endera. Bylo to příliš rychlé. Jinak jako celek je film pěknej, až na odlišnosti proti knize, jsem byl spokojen. 8,5/10
Thor: The Dark World: Škoda, že jsem u Lokiho přesně čekal, že tohle udělá a zfalšuje. Jinak pěkné. 8/10
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 2. 2014 21:33

Escape Plan - Ze začátku to vypadalo nadějně, pak někoho napadlo, že by mohl zkusit vzkřísit akční filmy z přelomu 80. a 90. let a okořenit je moderními efekty, a začalo to jít celé do kopru.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2014 00:41

Má-li s tím někdo zkušenost, v jakým filmu jste zažili nejlepší 5.1 efekty?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 2. 2014 15:34

Thor 2 - takovy standart od Marvelu. Nenadchne ani neurazi 4/5
Ender - Musím se přiznat, že když jsem viděl trailer, měl jsem to za nějakou scifi kravinu s děckama pro děcka. Ale dostal jsem se mezi tím ke knížce a zjistil jsem, že to rozhodně kravina není (scifi to ale je a děcka tam jsou taky, takže jsem se skoro trefil). Sice jsem film s knihou srovnávat nechtěl, ale vzhledem k tomu, že knížku a film dělilo jen pár dní, se tomu nemohu ubránit. Enderova hra patří mezi ty věrnější převedení knih. Vzhledem ke stylu knihy (hromada Enderových vnitřních monologů), který by se na plátno převáděl velice těžko, se dají některé změny chápat, ale některé mi přišly celkem zbytečné. Hlavně bych uvítal více filmů nebo alespoň delší stopáž a lepší práci s časem, protože i nečtenáři snad musí být jasné, že se stříhalo, jak sedalo. To nejdůležitější však zůstalo, takže žádná hrůza to není. Asa Butterfield pro mě sice nebyl kdovíjaký sympaťák, ale zvládl to v pohodě a dokonce ani Ford nevypadal příliš znuděně. Po vizuální stránce taky pěkné, takže já jsem celkem spokojený. 4/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 2. 2014 13:52

Robocop /2014/: Dostal jsem, co jsem chtěl a ani jsem nic jiného neočekával. Spokojenost. 8,5/10

//jen rok jsem dodal
Naposledy upravil Mrak dne 14. 2. 2014 22:47, celkově upraveno 1
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 2. 2014 17:26

Robocop 2 - nezustalo tam skoro nic z toho, co delalo jednicku dobrou. Hlavne, at je vsechno vetsi a absurdnejsi... 2/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 2. 2014 22:48

Vlk z Wall Street: No, sice mi občas něco uniklo, jít s ženskou do kina je občas těžké.. Ale jinak perfektní snímek, ačkoliv si to něžné pohlaví nemyslelo, nesdílí stejné nadšení :D A ty tři hodiny utekly, jako nic. 9/10
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 2. 2014 11:45

Rise slunce - Bale valel uz i jako maly :-) 4/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave134579 17. 2. 2014 12:46

Blízko od sebe. 0/0 po 46 minutách sem odešel z kina.
dave134579
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 17. 2. 2014 13:16

0/0 je 100% ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 2. 2014 00:47

Robocop (2014)
Spokojenost. Odkaz na Verhovenovu verzi zůstal více méně zachován, akce zdařilá, efekty efektní, index filosofického rozměru hluboko pod nulou. Dobrý akční film, co má více méně hlavu a patu a herci opravdu hrají. Snad bude dvojka.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 18. 2. 2014 08:47

jezek píše:0/0 je 100% ;-)

myslím, že ne Time
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carter83 18. 2. 2014 09:48

Zimní příběh: Netuším, jaká je knižní předloha, ale film v podstatě nedával smysl. Úplně rezignoval na snahu divákovi cokoliv vysvětlit. Napřed si myslíte, že se vše odehrává v "normálním" světě, a pak najednou, z ničeho nic, ... No, nebudu spoilerovat.
Na druhou stranu, docela mě bavilo domýšlet si, co nám autoři zatajili, a co zřejmě bylo v knize. Jo a Russell Crowe zahrál svoji roli parádně. Mimochodem, byť tyhle dva filmy nemají v podstatě nic společného, stejně mi Zimní příběh něčím připomínal Atlas mraků.

P.s. Jen tak pro pořádek, 0/0 může být 0, ale taky to může být třeba 100, a vůbec kterékoliv jiné číslo si vzpomenete. Proto tenhle výraz v matematice "není definován".
Carter83
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků