PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod marts 26. 1. 2014 18:20

Mě Ninja Gaiden Sigma na PS Vita přijde, že se chová stejně jako na PS3. Tedy výše popisovaného jevu s loadingem uprostřed chodby jsem si nevšimnul.
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 1. 2014 22:17

NG Sigmu 2 a Spider-Mana na Vite v recenzich take pekne ztrhali, nebeha to moc dobre.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 1. 2014 17:56

Majklbig píše:Čili tvůj názor?

Moc se o monitory atd. nezajímám, takže neumím posoudit kvalitu IPS monitorů....

Nevím, jestli nejdu pozdě ale zkus kouknout na tohle: http://www.cgnexus.eu/srovnani-stare-a-nove-vity/

-- 29. 1. 2014 17:59 --

Rick Deckard píše:Takové to zasekávání/načítání je i na velkých konzolích. Pokud ovšem na Vitě to není mnohem horší. :-) Nečetl jsem recenze.
Gaiden je nehratelný. Po nějakých dvou kapitolách jsem to vzdal. Fakt mi připadá vtipné, když probíháš prázdnou chodbou a hra se zastaví, aby se v rohu ukázalo Loading a po chvilce se zase rozběhne jen aby jsi doběhl na konec, zjistil že jsi možná minul nějakou tajnou skrýš, proto se hned rozběhneš zpět a zase Loading.

Tak tohle byl problém prvního Halfu. Loading jede v prázdné chodbě, která se normálně používá pro naloadování další části lokace. Stejně fungují i výtahové šachty. Ty jakoby pořád hraješ a na pozadí se ti nahrává další část levelu. Když ale prostě hardware nestíhá, tak se to sekne ve zdánlivě nepochopitelném, prázdném místě.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 1. 2014 22:23

První Half-Life na PS2 měl regulérní Loading break time. Prostě ti do obrazu skočilo malé okénko s nápisem load a pak se jelo dál. Ale faktem je, že šlo o překvapivě krátké nahrávací časy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 1. 2014 14:26

No na kmpu to bylo celkem dost otravné a dlouhé.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 2. 2014 12:38

Na Seze taky.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2014 19:54

Hele, Metal Gear Solid Colection je teď za 350,-. Má to cenu kupovat? Nikdy jsem žádný díl MGS nehrál, tak jestli to nebude trochu matoucí?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 6. 2. 2014 20:09

Cenu kupovat to urcite ma.

Ale stoji za to se seznamit se s MGS1, budto muzes koupit na PS Store nebo se da kouknout na longplay na youtube.
Naposledy upravil SPY dne 6. 2. 2014 21:20, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 2. 2014 21:10

Já hrál zatím jenom jedničku a ta byla výborná.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 2. 2014 08:34

Jenomže mně hraní na velké konzoli nebaví a koukat se na někoho, kdo hraje místo mně je ještě horší otrava.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 2. 2014 08:47

Vita prehraje PSX hry, ne?

Tam nejde ani tak koukat na to jak to nekdo hraje, ale ten vybornej pribeh, zbytek se da preskakat.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 2. 2014 12:33

Kup to. Všechny tři. Cena dobrá, hry ještě lepší (respektive dvojka se mi z nich zdá nejslabší) a Vita PSX hry utáhne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 2. 2014 13:18

Jo takhle, já nevědl, že je MGS1 na Vitě. Díky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 2. 2014 13:32

kouknu a vidím - stačí si projít Store :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 2. 2014 13:46

Když mně to moc nebaví. Včera jsem tam nahlídnul vyloženě omylem, protože jsem něco dělal s wi-fi doma.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků