Série Resident evil

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 8. 2013 13:45

Teď jsem dohrál pětku a ta byla dobrá, ale místo šestky dávám raději přednost "Revalations", přijde mi jednoznačně zajímavější. Platforma PC.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 29. 8. 2013 15:23

Tak nakonec docela dobre, jeste mi chybi ctvrta kampan, ktera to nejspis komplet pospojuje ... mimochodem, ty extra oblecky, hlavne Helena :lol:
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 3. 2. 2014 20:34

Panové/dámy co říkáte na Evil Within ? Do Re tématu jsem to šoupl kvůli Shinjimu O:-)



P.s: Nechcete tenhle topic přejmenovat na hororové hry nebo tak podobně. Díky orientaci na jednu sérii tohle téma zbytečně upadá :nenapadne
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 4. 2. 2014 05:51

Vypada to zatim skvele a do tohodle topicu to mozna patri vic, nez posledni Resi 6 :-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 2. 2014 09:20

Takže přejmenováno, myslím, že se to hodí ať tady nemáme na každou hororovku jedno téma.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 2. 2014 10:29

A co budes delat s tema dalsima tematama o hororvych hrach? Nebylo by lepsi vytvorit novy topic?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 4. 2. 2014 11:09

Tak to je fajn :tleskani Teď ještě zpátky k Evil Within, já jen doufám že tam nebude co-op. Nic proti němu nemám a rad si ho zahraju ale v horerch nebo ve hrách které se snaží budovat atmosféru je spíš ke škodě než k užitku :hm
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 2. 2014 11:37

Lo!Zza: Podíval jsem se na tvůj avatar a řekl jsem si přesně to, co je na něm napsáno :D Uděláme tedy kompromis jak říkáš, tohle dám zpátky na RE sérii, ta si asi zaslouží ponechat svůj topic a založíme nový čistě na všechna ostatní hororové hry.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 4. 2. 2014 13:01

Dobré řešení, ty mé příspěvky k EW se dají přesunout ? Nebo bude jednoduší je smazat a tam je napsat znova ?
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 2. 2014 13:09

Nech to bejt, stejně tu máme off topic každou chvíli :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 2. 2014 22:14

PSk - Jeste mi podekujes az tu bude Resident Evil 12. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 5. 2014 20:21

Může mi někdo poradit nějakou taktiku na ty připitomělé klikací sekvence v RE4? Koupil jsem tu ultimate edici, hraju poprvé a hned u první sekvence panák neusále zdechina téměř na tom samém místě ať ten čudlik zmáčknu 5x v sekundě nebo nemačkám vůbec.

Dát na easy vůbec nepomohlo. Je to jen o frekvenci, nebo tam mám zkoumat něco i jiného?

Díky.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 5. 5. 2014 12:29

Co já si pamatuji tak to bylo hlavně o rychlosti. Jinak tlačítka pro uskočení na konci běhu stačí zmáčknout a podržet, ty se nemačkají jako při běhu. Hraješ to na gamepadu nebo klávesnici ?
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 5. 2014 18:26

Normálně na klavíru. Má to upravené ovládání pro použití myši a klávesnice.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 5. 2014 18:15

Zrovinka nedávno jsem o5 rozjel tuhle pecku - RE4 - dal jsem si hard a jedu to jen na nůž a abych nebyl v pokušení, střílim hned jak objevím obchodníka do hlavy a švihám to uložit :twisted: celkem peklo ...

... bohužel v jednom případě jsem zbaběle použil granáty na toho velkého obra, kde se cesty rozdvojují. Kousek od jezera.

Jde to ale celkem pomalu a ztuha :arrow: level 2-3

2_DAVE_: to určitě neděláš, že hraješ Residenta na klávesnici, jen vtipkuješ, viď že jo ... ale zasejc na 2. stranu, vytunil jsi ještě o pořádný stupeň mojí volbu hrát jen na nůž :mrgreen:
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků