Kingdom Come: Deliverance

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 8Paul 26. 1. 2014 12:01

Steam si bere 30%, dá se čekat že u ostatních to bude podobně. Zaokrouhlil jsem to na 30, no dobře tak 28 dolarů z kopie, plus nějaká ta daň, tak 25. Na pointě se toho ale moc nemění, vzhledem k tomu kolik ta hra prodá. Samozřejmě, nejdřív musí být kvalitní, ale o to strach nemám.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 1. 2014 20:50

Kvalitní ještě právě není záruka uspěchu. Grim Fandango nebo dokonce velký Planescape torment byzpochyby byly kvalitní, ale finančně nechutně propadly.

Mě jde o to, jestli tu hru ty masy v zámoří pochopí, historické RPG, zcela bez fantasy...
Jen evropští hráči to nezaplatí.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 26. 1. 2014 23:00

Já si naopak myslím že to že by se nefantasy (v americe) neprodávalo je přesně takovej ten typickej mýtus. Ale i kdyby to tak bylo, tak by jim to zaplatila evropa a rusko.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 26. 1. 2014 23:29

No každopadně ať se děje co chce buď to bude mega uspěch nebo voda na mlýn české natuře... máme super hru a svět se na nás zase vykašlal... každopadně, prodá se aspoň tolik kusů, kolik se prodalo na kickstarteru doteď. A naopak si myslím, že u američanů nefantasy historie zabere... už jen kolik tam je kopii historickejch pamatek na každym rohu. No a k tomu se přidá trochu pánbíčkařství a je vymalováno :D
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flegmatický Krtek 27. 1. 2014 00:39

Vidím to obdobně, prostě ať to dopadne jakkoliv, tak na tuhle hru budeme ještě dlouho vzpomínat. Jinak to, že před tím nikdy nedělali takové RPG zas tolik neznamená, jde spíš o organizační stránku věci a mít k ruce schopný tým grafiků, programátorů... a jak tu už kdosi psal, vše je jednou poprvé. Já osobně jim držím palce a jsem zvědavý, jak vše dopadne, zvlášť pro Vávru to bude mít významný vliv na další směřování jeho kariéry, řekl bych - neúspěch se neodpouští a ani dokonce "nepříliš velký úspěch", jak čtu ze zdejších komentářů.
Flegmatický Krtek
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 1. 2014 10:38

Problém je, že o Mafii 2 Vávra taky navykládal hromadu pohádek a jak to dopadlo... Sice se prodává, ale je nedodělaná a navíc to není ta Mafie, která to být měla. Tak se prostě bojíme, že teď zase slibuje něco, co nemůže splnit.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 27. 1. 2014 11:03

No tak tentokrát se nemuže vymluvit na zlé vydavatele ať to bylo jak chtělo :D
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flegmatický Krtek 27. 1. 2014 11:44

To je pravda, Mafia II měla zcela nevyužitý potenciál. Nejvíc mě na tom štve, že už se to nikdy nedodělá, vyšly "jen" příběhové datadisky, to je málo. Jinak dnes jsem narazil na nový rozhovor s Vávrou: http://byznys.lidovky.cz/tvurci-hry-vyb ... y-trhy_jzl
Flegmatický Krtek
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 1. 2014 09:34

Nepůjde hrát za ženskou a nepůjde hrát z pohledu třetí osoby... Ach jo...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flegmatický Krtek 28. 1. 2014 12:31

Na Kickstarter je psané, že bude možnost hrát za ženu, pokud dosáhnou 600 000 éček, což není zas tak nepravděpodobné (zbývá jim nějakých 84 000 a mají přes 20 dnů).
Flegmatický Krtek
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 1. 2014 12:37

Že tam bude nějaká pasáž, kde bude možné hrát za ženu :) To je rozdíl :) Jinak přímo Vávra píše, že příběh je nastavený pro mužský charakter.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 28. 1. 2014 13:31

Lol :D Tak si prostě přehodíš model a v dialozích si domyšlét :D :D
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 1. 2014 15:19

Ono to neni zadne prekvapeni. Ja nevim, ale za zenskou by to vypadalo divne.
Ale vyvojarsky denicek se celkem povedl. Ja jim tam snad nakonec taky jeste prihodim :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 1. 2014 17:23

Taky mám celkem strach, aby si všechny marketingové trumfy nevypotřebovali teď na kampaň kolem Kickstarteru a pak neměli nic na launch...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 28. 1. 2014 18:40

SCobra píše:Taky mám celkem strach, aby si všechny marketingové trumfy nevypotřebovali teď na kampaň kolem Kickstarteru a pak neměli nic na launch...


Tvoje strachy bych chtěl mít :D
Jaký marketingový trumfy ? Do marketingu zatím nedali prakticky ani korunu, to co teď dělají je skoro zadarmo...až se bude blížit vydání tak do marketingu nějakej ten milion doláčů Bakala narve, pár reklam všude možně mít budou..ale to co teď dělají s tím nijak nekoliduje, naopak už budujou hardcore komunitu která bude ten marketing dělat z části za ně, a to zadarmo.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků