WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 17. 1. 2014 19:56

a je nějekej pc client pro ten videochat? že jeden volá z wiiu a druhej z pc? jak dlouho vydrží nabitej ten tablet?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 17. 1. 2014 21:32

PC, tobě už definitivně hráblo. Neberu ti tvoje právo zabrat místo na pozici "internetového magora" po uhynulém Kolesovi pro sebe, ale jdi s tím prosím do jiného threadu. Tady jsou lidi Nintendo-pozitivní.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 17. 1. 2014 22:16

PC, za ta léta, co Tě znám, byť jsme se viděli jednou osobně, jinak internetově, to jde s Tebou z kopce. Navštiv odbornou pomoc prosím. Díky.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 17. 1. 2014 22:26

PC ty zlej kluku :!:
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 1. 2014 22:57

Vždyť se už léta profiluju jako největší Nintendo hater v ČR. Na svém doupě blogu (zrušeném)jsem měl nejeden přízpěvek na téma "konec Nintenda". U mě to ovšem není jen nějaká póza, já opravdu Nintendo skutečně nenávidím. Mnohokráte jsem použil i úsloví proč existuje Nintendo a neexistuje Sega (coby výrobce konzolí) a Sonic vyšší Mária.... Mě by krach Nintenda udělal radost a ono to k němu směřuje. Handheldy jim nevychází, velké konzole jim nevychází, hry se prodávají mizerně, staré Wii zařízli (nejprodávanější konzoli planety-sic !) prostě po tučných létech kdy manažeři si museli povolovat opasky a mohli se cpát vysokalorickým suši a užívat si života v luxusu se nyní něco pokazilo a Nintendo jde ke dnu. Bohužel pomalu. Dávám "Ňunéždu" rok ! A hop, Mário převlečený za Mývala si poskočí a dupne a mě se z toho chce blinkat. Žádná značka není tak děsivě JA-PO-NS-KÁ...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 1. 2014 23:05

Moje řeč, když se podívám třeba na tragické prodeje 3DS. Přitom by si mohli nechat poradit od Sony, co na 3DS vylepšit. Ale oni ne... :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 1. 2014 23:21

Moc dobře se to neprodává když udělali verzi co vypadá jako krájecí prkýnko se zabudovanou digihrou.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 17. 1. 2014 23:24

Ne, 42,5 milionu je přeci méně, než 7,3 milion, které má na kontě Sony s Vitou ... A to prkýnko se prodává taky, protože existují rodiny, kde mají 3DS všichni - rodiče, děti atp. A WiiU se taky docela fest zvedá a letošní rok bude patřit právě jemu. :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 1. 2014 23:34

Promiň ale to je pokrytecké. Playstationu 4 se prodalo za mnohonásobně kratší dobu 4 000 000 kusů. V tom článku se jasně píše že Nintendo mělo cíl také ty 4000 000 ale prodali jen 2 800 000, tak snížili cenu a ono se nic nestalo. Poptávka se nezvedla ! Některé řetěžce přestaly Wii U prodávat (není poptávka) a i Amazon ho jen přeprodává. Vždyť si ten článek přečtěte. Ostatní vývojáři a vydavatelé nechtějí dělat na Wii U hry, protože je nikdo nekupuje... Navíc to má výkon předchozí generace konzolí. Xbone a PS4 se prodávají jako housky na krámě...

Já vás chápu, je to jako dívat se na smrt blízkého člověka, říkat že to bude dobrý ale ve skutečnosti víte že má metastázy a nevylíže se z toho. Nebude to dobré, protože o Wii U nikdo nestojí. Wii U je omyl, staré Wii je zaříznuté, handheldy vytlačily smartphony a tablety. Ano, zatím Big N není K.O. ale může být. Časy se mění. Mário v kostýmu Mývala dupající a hopsající to nespasí...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 1. 2014 00:08

Stejně blbě se v prvopočátku prodávalo i Wii, kdybys nevěděl ;) Taky se mluvilo, že to je problém, že to Nintendo položí... a hle, nejúspěšnější konzole.

Jinak Nintendo je v klidu kvůli obrovským finančním rezervám a stabilním prodejům 3DS spolu se sofrwarem (50 miliónů handheldů je málo?!). Wii U může ještě hodně zvednout vydání vlny nových her (protože konzole jsou o hrách, ne o výkonu) - ono totiž spousta lidí s nákupem konzole čeká na to, co bude nejlepší. PS4 a XOne si zatím koupili jen skalní fanoušci, to samé i u Wii U. Protože na to prostě zatím nejsou hry.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 1. 2014 00:58

Hele PC a ze nekomentujes i jine clanky :-) link link Jak znalec jako ty jiste vi, psalo se o tom na internetu skoro vsude.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 18. 1. 2014 08:15

no za sebe můžu říct, že URČITĚ přijde chvíle kdy wiiu koupim, zelda by samozřejmě s rozhodováním značně pomohla
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 1. 2014 09:56

Přesně tak - jak tak pročítám zahraniční fóra, tak spousta lidí obě konzole pomalu, ale jistě vrací do obchodů, či je prodává v bazarech. Důvod? Nemají na nich co hrát. A naopak kupují WiiU, které má už dostatek her, příznivou cenu a příslib velkého množství nových her.

A jak psal Ert - Wi se prodávalo stejně bídně jako WiiU, 3DS se taky prodávalo (jak jsi poukázal) a kde je dneska? Až bude mít PS4 stejné prodeje jako 3DS, tak se můžeme bavit, ale zatím se prodává týdně 3Dska o cca 60 tisíc kusů víc, než PS4ky ...

Vypovídající čísla budou ale až tak za měsíc, kdy bude útlum po vánocích, které tím silně hýbou - lidi buď dostali konzoli či peníze na ní.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 1. 2014 11:44

To není pravda na Xbone vyšla pražská forza, ryse a na playstation nový killzone.
Je možné že trend - Zelda-Mario-Metroid funguje, což mi příjde opravdu ale opravdu patologické...

Když jsem prodal před lety PS-3 ze stejného důvodu tak jste si o mě mysleli že jsem cvok.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 1. 2014 12:18

Jenže ani jedna z těch her jaksi nedosahuje takových kvalit, aby se kvůli nim vyplatilo kupovat novou konzoli. Killzone dohraješ za 10 hodin a co pak?

Nintendo má desítky dalších úspěšných značek...

Samozřejmě, že je nesmysl prodávat konzoli, když už sis jí jednou koupil. Dřív nebo později na ní hry vycházet začnou.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků