Rychlost vasho internetu?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 14. 1. 2014 16:39

Kurde, ono to jde vys ... Nejakej pomalej server jsem asi zkousel ...
Obrázek
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 1. 2014 16:40

Jo jo, tahle rychlost je fajn. Akorát pak servery odmítaj spolupracovat, protože když jim stáhneš za tu minutu třeba 5GB, tak se rozhodnou Tě na chvíli zastavit, tak na půl minuty.. Některé :D
Ty testy jsou zajímavé.. V místě bydliště měření je horší o cca 150Mbit, než když dám jiné město.. :D
Obrázek
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 1. 2014 16:50

Faster than 99 % of CZ :D

holubek002 28.9.2011 píše:Trochu jsem si polepsil
Obrázek

Porad stejne...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 1. 2014 16:50

Ted jste mi totálně znechutili mých 30 mbit. A to jsem si myslel, že je to krása :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 1. 2014 17:36

Doma. Není to nejstabilnější, holt wifina. A na speedtestu mi bůh ví proč nikdy nedojde upload test.

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 1. 2014 17:53

To bude tou stabilitou možná :)
PSK: A teď si vem, jaké to je, když přijdu na návštěvu k našim a tam to ADSL, myslím 25Mbit.. :D Sice to jede 1,2MB/s, ale stejně.. :D Zas na druhou stranu, tam je to na prd, žádnej pořádnej poskytovatel a to ADSL je jediná stabilní věc, navíc i levná, páč u O2 je od nás snad každej.. (Různé slevy a ty podpultové ceny) A dřív tam byla polovička, to jsem trpěl víc. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 1. 2014 11:06

Mám UPC, ale nechápu ten jejich upload. 30 download a 1 upload? WTF? Včera jsem u nich vypověděl smlouvu, abych si dal jen internet bez TV a budu mít 40/4 za 300 Kč první měsíce a pak za 449 Kč, k tomu ještě potřeba připlácet 70 Kč za pronájem wifi modemu. Bohužel bydlím sice v Ostravě, ale nic lepšího tam kde bydlím bohužel nedostanu. Je to smutné.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2014 11:15

Když je postrašíš, že od nich odejdeš, protože je to pomalé a drahé, tak dostaneš podpultovou cenu a možná i rychlejší internet. :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2014 11:25

Zajímavý je, že jim z nabídky vypadlo 60 MB a 4MB upload co mám já :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2014 11:36

Však se poslední dobou ohání 240Mbit, tak něco jiného schovaj. :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 1. 2014 13:06

Mrak: To už bohužel nějakou dobu nefunguje. Když jsem jim to řekl, tak oni že v pohodě, není problém, můžete vypovědět smlouvu. Lepší podmínky si můžu dát akorát ty, co jsou pro nové zákazníky na jejich stránkách a to ještě musím prvně vypovědět stávající smlouvu, abych to mohl mít.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2014 13:22

Nj, bohužel už ne no :) Holt nemají žádnou konkurenci...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2014 14:06

Tak to je škoda. Třeba časem to vrátí. :D Tady v Plzni, když občas mi někdo odchytil nebo někdo pustil někoho do domu "od" UPC, tak stačilo říct, že mám Pilsfree a odešli. Takže "konkurence" by byla, záleží kde a za kolik. :-) Jinak jako down je v pohodě, ale ten up.. Bych čekal sto let na upload do cloudu, fuj.
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 1. 2014 18:05

U o2 to jeste pomaha. Pohrozilo se prechodem k nejake mistni wifine a uz se trosku lepsi nabidka nasla. Ale v porovnani s jinyma je to porad bida...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 1. 2014 19:14

Mně to teda u O2 nikdy nepomohlo :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků