Medal of Honor (2010)

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 12. 4. 2012 16:02

To uz si experti z DICE nedokazou vymyslet ani svoje charactery, ze tam kopirujou uz i Priceho z MW?

Ten single ... to zas bude kvalita :-! ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 12. 4. 2012 16:25

Dice s tím kromě enginu nejspíš nemaj nic společnýho. Dělaj to zase Danger Close.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 4. 2012 16:27

EA teďka kopírujou, kde můžou - viz aférka kolem tanků pro C&C kopírovaných z Warhammeru 40k :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 12. 4. 2012 19:33

Toho Price jsem tam také viděl okamžitě! Hned jsem se lek, že jestli je to COD 10 (MW4) :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 10. 2013 21:35

Přemýšlím, co si teď zahraju. Tahle hra na žádnou jinou v sérii nenavazuje, že?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 10. 2013 21:44

ne
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 10. 2013 11:08

13 GB... to je doba, než se to stáhne :-(

Jak jsem mohl stáhnout toho MP3 to nevím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 10. 2013 00:53

Dva večery a je to za mnou. A že by mě to nějak bavilo, to se teda říct nedá. Hlavně všechny ty moderní 3,14čovinky jako zaměřování přes ty televize či co to bylo... blé...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 10. 2013 20:33

Jo, u toho jsem se zasek. Ono je to inspirované CoD IV ale střílet ze "Spectre Gunship" mě teda bavilo víc. Mě příjde trochu nešťastné vlastně z horizontální polohy zaměřovat podporu ve 3D, nevím proč tam nedali něco jako býval Commander mód ve starým dobrý BF-2.

Arma 2 - datatdisk je ale co se týče války v "Afghoši" asi lepčí, že jo... Byť se tam ta země jmenuje jinak :)))
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 10. 2013 11:43

PoliceCollector píše:Jo, u toho jsem se zasek.

Promin, ale neda mi to... Zase ses zasek?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 10. 2013 12:17

:D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 10. 2013 16:08

Já se taky zasekl, nevěděl jsem, jak střílet ty pitomý hellfiry.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 12. 10. 2013 17:51

A co se ti nezdá na tom televizním navádění? Jestli je to teda to, co si myslím, už to bylo v bf2 i v bf 3 to je, jsou to většinou naváděne rakety na pozemní cíle z helikoptér/stíhaček. Mne se to pravé moc líbí, akorát že třeba v bf2 jsi měl stíhačku pro 2- pilot a střelec, kdežto v bf3 už jsi sám jen pilot. To TV navádění ještě nemam odemčene, takže nevím jak to tam je.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 13. 1. 2014 23:51

Dobrá hra která bohužel trpí na spousty chyb a slabších míst.Jako hra neni špatná problém je ten že celou dobu jste proti Talibáncům.Jen a jen proti nim a ty mají vždy stejné zbraně.A chovají se taky stejně.Naštěstí příběch a náplně misí jsou dost poutavé takže to nahrazuje ty nepřátelé.Opravdu ty mise a hlavně příběch spolu s jeho koncem jsou dost propracované a dávají smysl.A ve spoustě míst se i dost zapotíte.Rozhodně jsem si hru užil.Chápu že je to hra o boji proti talibanu.Problém je s spíš v tom že když po tisicím killu Talibánce už dostáváte chuť sejmout i něco jiného než je.Takže spíš jen tahle chybička jinak nemam nic co bych na to řekl špatného.Zbraně taky fajn ,grafika neni vůbec špatná.Jasně neni to Crysis ,ale tak co i tak je ta grafika dobrá.Efekty a celé to prostředí je dobře udělané a jde v ruku v ruce s příběhem.Tohle byla pro mě podlouhé době hra ,kde jste vy jako hrdina umřeli.Konečně hrdina neni ten nemsrtelný a ten nejlepší konečně může i umřít a být raněn.A to navíc dodalo příběhu tu pořádnou šťávu.Jestli rádi střílíte hadráky a rádi posloucháte arabské cajdáky s rádia tak směle do toho ;) Litovat nebudete :)
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 1. 2014 00:03

V COD se taky stříleli jen němčouři a nenudilo to.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků