Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 12. 2013 00:25

Třeba protože nejsou v krabičce? Třeba protože kopie je fyzicky u tebe a bude vždy fungovat jako za starých časů? Cena to nemůže nijak ovlivnit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 28. 12. 2013 00:34

nox111 píše:A co sa tyka toho digitalu-.Ani som sa nemusel pozerat a hned mi bolo jasne kto to napisal.Nechapem preco by niekto napr. nevyuzil zlavy ktore teraz su na store a nekupil by hry lacnejsie.Ja davam prednost digitalu a nezda sa mi ze by som tym o nieco prichadzal.


Prichazis o vymenovani disku :-) Jestli Sony/MS zacne tlacit slevy, tak taky nemam nejmensi problem prejit na digital u konzoli, bohuzel realita je casto takova, ze digital vyjde jeste draz, to pak moc smysl kupovat nema.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nox111 28. 12. 2013 10:04

Ja novinky celkovo prilis nekupujem ci uz digital alebo krabicku.Ale je pravda ze digital novinky su drahsie.Skor vyuzivam ponuku ps+ a potom tie spominane zlavy.Obcas krabicku este kupim,ak je cena dobra alebo ak nieje k disp. digital verzia.Nakoniec si ale kazdy kupi to co mu vyhovuje najviac.Radsej by som ale bol ak by niekto odpovedal na tu otazku o dlc k DMC
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 12. 2013 21:31

Realita je spis takova, ze se ti ten digital casem nikam nevejde ;-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 28. 12. 2013 23:45

Digital muzes smazat a stahnout kdykoliv znova :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 29. 12. 2013 10:22

nox111: Přečetl jsem si pár recenzí na Vergil's downfall. Docela jsem si to chtěl koupit, ale asi počkám na nějakou slevu. Podle recenzí má sice Vergil jiný bojový styl a komba, ale všech 6 misí se odehrává v prostředí přes kopírák, má jen jednu zbraň a příběhové scény jsou vyprávěné pomocí komixu.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 29. 12. 2013 14:28

Ja som po dohrani DMC nakoniec neodolal a Vergil downfall som kupil.To rozpravanie skrz komix mi nevadi a inak to vsetko je tak ako si napisal-diky.A po dohrani sa chystam na GoW:A.Napiste niekto ako je to s multiplayerom v GoW:A-oplati sa hrat?
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 30. 12. 2013 16:20

Kupili ste nieco v zlavach na PSN? Ja GoW:A,Dantes inferno,Brothers a Fifu street
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 30. 12. 2013 19:10

Ja koupil Dead Space 3, za tech 180kc to snad stoji.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 31. 12. 2013 06:34

Battlefield 3, sice moc tyhle moderni fps nemusim, ale jak uz psal Soul, za tech 180kc to snad bude stat. Jinak premyslim jeste o Puppeteeru.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 31. 12. 2013 08:18

No já právě zvažuji jestli koupit Mass Effect, Dead Space nebo Crysis . Co jsem si četl recenze a díval se na trailery tak se mi nejvíc líbí ME. Koupil bych nejspíš komplet všechny tři díly. Dead Space 1 a 2 mám možnost si půjčit od známého. Slevy na PSN mají perfektní!
Krabák
First Blood

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 12. 2013 08:35

tak já tam poslední tejden ještě něco přikoupil (všechno není v tý akci):

Ni No Kuni
Tomb Raider
Flashback
GTA IV - complete
Resident: Revelation
Mass Efect 1
Rayman: Origins
Duck Tales: Remaster
Ethan: Meteor Hunter
Assasin III
Dead Island + Riptide
Dead Space 2
Siren: Blood Curse
Walking Dead 1+2
Dishonored 2x datadisk
+ krabici Alone in the Dark

jediný co bych ještě rád je Beyond Two Souls a Rayman: Legends - ale obojí cca za 800, tak počkám až to klesne pod 500, nebo ojetiny koupím :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 31. 12. 2013 12:04

Fuck8r: Nevím, jestli se to tu řešilo, či to neběželo v Televizních novinách - ale kterou banku jsi vybral? :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 12. 2013 13:05

Hlavně to nedohraje ani za 10 let :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 12. 2013 13:50

né né - bylo to legálnější a nudnější: stačily 2 roky bez auta a bez holky - čili bez dvou finančně nejnáročnějších spotřebních věcí a mohl jsem si k letošním vánocům koupit dárky za víc než 100L (a mezi nima i PS3 + asi tak 103 her) :D

a už jsem dohrál jednu hru: Braid - puzzle hopsačku :nenapadne
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků