Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 12. 2013 14:35

Řekněme , že někdo má na to jiný názor.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 12. 2013 16:32

Tady má někdo hodně peněz a času.. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2013 18:22

Času máme všichni stejně. A je na nás, jak s ním naložíme.

Hodně peněz? Kolik jsem utratil poslední rok za hry? 10 babek? A nevím co hrát dřív :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 12. 2013 09:32

Až jednou všechny ty internety vypnou, ten zapláče. Já bych to všecko zakázal. :-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 12. 2013 12:11

Sasakr: Tak já mluvil o tom týpkovi, co postnul oneill.. Ono totiž, i kdyby hry kupoval v akcích, pořád jsou to nechutné sumy, aby měl všechno. Já mám na wishlistu několik her a koupil jsem jen dvě a hned dvacet éček. Si řekneš 20 éček, ale to je jednou, podruhé, potřetí, je z toho litr, jenže potřebuju peníze na obživu apod.. :D Takže ne-e, fuj fuj :D A čas, času máme stejně, ale ten VOLNÝ čas nemáme všichni stejný.. :)
Btw kdysi jsem psal Lojzovi, to je zrovna taky takovej blázen, co má na steamu snad každou hru, včetně novinek a hned. :-D Já vždycky čekám na akce a slevy a Lojza to hraje pomalu od začátku, co to vyjde :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 30. 12. 2013 12:27

1250 her kde mohl ledacos dostat, vzit za 1€ v humble budle nebo koupit za minumum, tak se pohybuje mezi €5000 - €30000.

Takze nic moc, na EBay se prodavaji sbirky za mnohem, mnohem vic ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 12. 2013 13:47

Mrak píše: A čas, času máme stejně, ale ten VOLNÝ čas nemáme všichni stejný..
Ale prd. Přeci to, kolik množství času máš volného (ať už to znamená cokoliv), ovlivňuješ jedině ty. Nebo tě snad někdo nutí k robotě a modlitbám či tak něco? :-D

Mrak píše:Já mám na wishlistu několik her a koupil jsem jen dvě a hned dvacet éček. Si řekneš 20 éček, ale to je jednou, podruhé, potřetí, je z toho litr, jenže potřebuju peníze na obživu apod..
Ty vole seš malý dítě? Tak když mi to přijde hodně, tak to za to nedám, ne? :-D Já měl limit 5€, ten mi s příchodem bundlů spadl na 1 doláč. Proč bych taky dával víc? Větší cenu pro mě ty hry nemají, když nabídka mnohonásobně převyšuje poptávku. I když koupím každej druhej bundle a jen se účastním soutěží, her mi přibývá mnohem víc, než kolik jsem jich schopen odehrát. Takže pro mě naprosto ideální situace, kdy za hry nemusím utrácet.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 12. 2013 14:22

Mrak - Ja uz novinky taky nekupuju. :) Ja vlastne ted se Steamovyma akcema vicemene skoncil, kdyz jsem si koupil DMC a Deadpoola a haluzacky vyhral The Bureau. Dalsi day one hru mam az Watch Dogs.

Je lepsi si tech par tydnu pockat co cena spadne na polovinu. Nevim presne kolik mam ted na Steamu her ale tak tretina z nich je z bundlu, ktery jsem vzal treba jenom kvuli jedne hre.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 30. 12. 2013 15:45

Já zase kupuju novinky (ale ne přímo na Steamu), a nekupuju staré hry. Dokonce bych se rád některých her z knihovny zbavil, třeba her z EA humble bundle. Nejsem sběratel, nepotřebuju mít na účtu spoustu her, které nikdy nebudu hrát.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 30. 12. 2013 19:22

letos jsem tam koupil v akcích: Last Light, Bio Infinite, Insurgency a teď balíček horůrků asi za 350Kč: Alan Wake kolekce, Outlast a Deadlight..

posledních pár věcí na PC no - Batlefield 4 by mně už asi nešel a upgradovat nechystám a šel jsem naplno do konzole :-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 12. 2013 21:12

Sasakr: No počkej, tak buď budu mít volnej čas a žádné peníze, nebo peníze a málo volného času a pokud člověk nevyhraje miliony, tak to jinak vymyslet nejde. :D Ono těch 20 éček není moc, spíš jsem to myslel jako příklad. :) Prostě jedna, dvě hry zlevněné o xx procent, ale že nelze koupit vše, protože je to prostě zbytečně předražené. :D Samozřejmě už nic nekupuju alespoň půl roku od teď :) To nejdůležitější mám, tak pohoda. Jsem vzal jen skyrim legendary a prototype 2. :)
Lojza: Jo, já to bral těch x měsíců zpět, kdy jsem Ti psal na steamu, že hraješ pokaždé nové hry, kdykoliv mi vyskočí notifikace steamu. :D

Ten týpek s tou kolekcí byl i v TV a ve výsledku to nejsou tak hrozné peníze, pokud se veme v potaz, co všechno tam je a v jakém stavu. :) A koukám, sold.. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 12. 2013 00:34

Fuck8r píše:letos jsem tam koupil v akcích: Last Light, Bio Infinite, Insurgency a teď balíček horůrků asi za 350Kč: Alan Wake kolekce, Outlast a Deadlight..

posledních pár věcí na PC no - Batlefield 4 by mně už asi nešel a upgradovat nechystám a šel jsem naplno do konzole :-)

Deadlight je výborná záležitost, tu jsem taky koupil snad v letním výprodeji. Je to už jedna z mála her, co bych chtěl, ale je jen na PC a X360, tak jsem ji na steamu vzal. Jinak už jdou steam výprodeje mimo mě, protože na PC už vůbec nehraji. A co se týče Outlast, tak na ten se těším, ale až bude na PS4, což by mělo být snad za měsíc a dokonce tam bude v rámci PS plus zdarma :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 12. 2013 00:47

tak na steamu jsem koupil 3 horůrky a aby to bylo vyvážený - běžel jsem hned na PS store a tam koupil taky něco: Walking Dead 1+2(předprodej), Siren 3 complete a Dead Space 2 :-)) ... no a ještě dalších 10 her :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 12. 2013 13:07

Že ty máš sponzora, přiznej se :D Nebo děláš do politiky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 12. 2013 13:51

no kéž by - to bych si totiž koupil i Wii + best 100 games kolekci :twisted:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků