Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 12. 2013 22:28

Cca 15 hodin je na DLC hodně slušné. Němým postavám taky moc neholduji, čest výjimkám :-)
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 12. 2013 00:00

Ne, ja myslel 15+ dohromady. Me to tedy trvalo dele, protoze jsem hral na hard, no kill, stealth, sebrat vsechno, ale ne vsichni na to maji trpelivost.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 27. 12. 2013 00:54

Aha, ale ani tak to není špatné. Na hard v poslední době hraju u věčiny her to nebude problém, ale no kill - no nevím jestli jsem tak hodnej :D
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 27. 12. 2013 01:30

Mně na no kill často nevědomky někoho sežraly třeba krysy, takže jsem měl většinou alespoň 1-2 mrtvý v každym kole :-) Každopádně Dishonored je opravdu výborná hra, jedna z mála stealth her, kdy jsem se opravdu snažil o 100% stealth průběh.

Zeptám se - když dnes koupím AC:Black Flag normálně v krabičce na PS3, mohu si ještě aktivovat PS4 verzi ? A případně PS3 verzi posléze prodat ? 8-P
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 12. 2013 09:37

chtěl jsem si taky koupit ty dishonored DLCs a nenašel jsem na storu ani jednu položku dishonored, ani v lupě přímo jak jsem to tam napsal, ani když jsem dal kompletní PS3 hry podle abecedy - tam bylo něco disg... a pak disney věci... prostě ani prd, hra, dlc, nic O:-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 12. 2013 12:02

já to tam normálně našel... Zkus dát do lupy The Brigmore Witches a Knife of Dunwall.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 12. 2013 13:18

.Soul: Aktivovat za 270 Kč ti půjde, ale musíš mít disk s PS3 vložený v PS4 při hraní.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 1. 2014 20:05

The Bureau XCOM Declassified
No, pravověrným příznivcům značky to asi přijde jako svatokrádež, ale faktem je, že to vůbec není špatné. Jasně, je to na Unrealu, takže to jaksi postrádá finesu a k tomu je tam vidět nedostatek času při vývoji, takže kamera není 100%, grafika není 100%, zvuky nejsou 100% a tak dále, ale jako trochu chytřejší akce se to dá a pokud máte koule a dáte to na vysokou obtížnost, tak to je i solidní taktická střílečka, ze které je ten XCom od Firaxisu cítit na sto honů (přičemž je trochu problém v tom, že ti vaši panáci jsou občas fakt příšerně dementní), protože se hra stane dost tuhá a sami to neustřílíte. Jinak aliení technologie mi strašně připomíná Chyméří technologii z Resistance. Nabízí se otázka, kdo koho tady vykrádá :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 1. 2014 10:00

Dnes jsem dohrál Contrast na PS4 a musím říct, že ta hra mě mile překvapila. Podle hodnocení jsem čekal nějakou kravinu, ale hra má velmi dobrou atmosféru, zajímavé hádanky se stíny a i příběh není vůbec špatný. Nějak nepobírám ty nízké hodnocení. Dohrál už taky někdo?

Mám ještě rozehrané NFS Rivals na PS4 a ten se fakt maximálně povedl. Grafika naprosto úžasná, všechny ty lítající listy stromů, šplouchající voda u moře, dynamická změna počasí (na horách začíná i sněžit), prostě nádhera. Co se týče hratelnosti tak ta je taky velmi dobrá, podobná Hot pursuit a Most wanted. Hodně se mi líbí model sbírání bodů, které musíte uložit ve své garáži. Pokud vás mezitím chytnou policajti nebo rozbijete auto, přijdete o všechny body. Tím nabírají honičky na strachu že vás chytnou. V jiných NFS se vám nic nestalo když vás chytli, takhle se fakt člověk musí snažit utéct a že to není jednoduché. Policajti jsou totiž i lidi, kteří jsou připojeni online, takže vás nechytá jen AI. Já jsem se hrou velmi spokojen.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 2. 1. 2014 12:02

já jsem Contrast dohrál na PC a souhlasím s tou parádní atmosférou. Co mě tam celkem štvalo byly technický nedodělky, ta hra se občas chovala a ovládala dost pitomě a to jsem hrál na xboxovým ovladači. A taky byla extrémně krátká, ale to už je dneska celkem normální.
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 1. 2014 12:43

Tak je to indie hra, takže krátkost mi vůbec nevadila. A ovládání mi přišlo naprosto v pohodě, ani nějaké technické nedodělky jsem nepostřehl.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 1. 2014 16:31

N.Marko píše:The Bureau XCOM Declassified

Není to špatná hra, ale působí šíleně uspěchaným dojmem, takové "rozjíždí se to, rozjíždí se to... KONEC!"
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 2. 1. 2014 17:23

Peter S. Kenedy píše:Tak je to indie hra, takže krátkost mi vůbec nevadila. A ovládání mi přišlo naprosto v pohodě, ani nějaké technické nedodělky jsem nepostřehl.

Myslím si, že indie scéna má spousty důkazů delších her. Narazil jsem na několik neviditelných "zdí", míst kam se nedalo jít, ačkoliv v cestě nic nestálo. Jednou jsem se zasekl mezi dvěma objekty a musel loadovat. Celkově se mi ani nezamlouval pohyb postavy a kamera se místy chovala stupidně. Ale i přes tyhle "maličkosti" jsem se u týhle jednohubky bavil ;-)
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 1. 2014 17:26

Ert: Přitom na ní dělali spousty let. Problém je v tom, že během té doby se vývoj nejméně dvakrát restartoval, takže na tu poslední verzi jednoduše neměli dost času/budgetu. Škoda, mohla to být devítková hra, plus kdyby se splnilo všechno co se naslibovalo, asi bych byl v nirváně. Takhle to je jen solidní stylová TPS střílečka s nějakou tou taktikou. Ale za tři kilča to myslím stojí za to.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 4. 1. 2014 08:59

Aliens: Colonial Marines
Ja vim, recenze hrozne a tady taky zadna chvala, ale sanci tomu dam. Nejaky patch taky vysel, tak snad uplna katastrofa to nebude.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků