Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 12. 2013 00:49

Kde jsi ho pořizoval? Zatím se mi to jeví jako nejlepší next-gen konzole, ale o dodávkách do ČR nic moc nevím. Vím, že někdy příští rok u nás.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 12. 2013 02:51

To by mě zajímalo proč...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2013 10:27

Protože není od prolhané zlodějské Sony :D Akorát nevím, jak přežije to dlouhé spouštění her a vůbec nižší výkon, když to teď nemůže rozdýchat u PS3.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 1. 12. 2013 10:47

Omlouvám se, že vám vstupuji do rozjeté diskuse, ale kdybyste měli zájem o zkušenosti z používání Xbox One zde v ČR, viz. můj příspěvek: http://matejgottwald.wordpress.com/2013 ... -xbox-one/
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2013 10:54

Paráda :) Akorát teda ta krabička, ve které jsou hry pro nové konzole není Blu-Ray krabička - je to taková zvláštní tenčí a menší varianta DVD krabičky (kdo viděl krabičku od PS Vita her, tak tohle je přesna ona, jen ve větší verzi). Dodávají hrám takový nepříjemný levný nádech.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 1. 12. 2013 11:12

SCobra: Mám tu pár Blu-ray filmů a je to Blu-ray krabička, jen mírně upravená (barva, vrchní logo) a s vyměněnými stranami. Velikost je stejná.
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 12. 2013 11:17

SCobra píše:Protože není od prolhané zlodějské Sony :D Akorát nevím, jak přežije to dlouhé spouštění her a vůbec nižší výkon, když to teď nemůže rozdýchat u PS3.

Místo toho to je zlodějský prolhaný Microsoft - a to je prostě lepší! :mrgreen:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2013 11:24

wizaard píše:SCobra: Mám tu pár Blu-ray filmů a je to Blu-ray krabička, jen mírně upravená (barva, vrchní logo) a s vyměněnými stranami. Velikost je stejná.

Že by third party tituly měly jiné krabičky? Je to možný... Ta krabička, co jsem měl v ruce já, rozhodně nevypadala jako Blu-Ray krabička :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 1. 12. 2013 11:36

Všechny hry mají krabičky stejné... :-) Lišit se může jen výrobce krabičky.
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 12. 2013 12:17

N.Marko píše:To by mě zajímalo proč...

Protože Sony je už dávno něco na úrovni EA. Podstatné je ale hraní. MS má zajímavou architekturu a věřím, že snad nejsou úplně mimo, když si ji vybrali. Zatím u všech her, které jsem viděl, preferovali 60 FPS před grafikou a to je přesně, co od next-gen chci. Nové konzole jsou sice slabé, ale ještě kašlat na 60 FPS? To dělá jen Sony.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 12. 2013 12:48

...twe, ty mě bavíš chlape ;)
Věta po větě:

A MS je na úrovni Activisionu. To jsme to vyhráli. ;)
Jo.
No, v podstatě mají architekturu stejnou - jen slabší. To neokecáš ;)
Jasně, sub-hd grafika na 60fps od Microsoftu vs. full-hd grafika na 60fps od Sony = jasná výhra Microsoftu. To přece dává logiku ne? ;)
Ne, to dělá Microsoft.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 12. 2013 12:59

Vy máte s SCobrou zajímavý styl čtení :D 60 FPS je moje priorita a bylo tomu i teď. COD byla jediná hratelná FPS na konzolích hlavně kvůli tomu. U nové generace jsem to bral jako samozřejmost. U Sony to tak asi nevidí. U MS to zatím vypadá, že raději sníží grafiku - COD styl. To se mi líbí. Je ještě brzy to teď porovnávat, ale zatím to tak vypadá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 12. 2013 13:04

Ne, u Sony to tak nevidí, protože evidentně asi nemusí. Stačí si porovnat kolik her jede ve full.hd60fps na PS4 a kolik na Xbone.
(napovím ti - na Xbone jich je fakt málo)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 12. 2013 13:07

To je zajímavý, proč tedy COD jede lépe na Xboxu :D Proč Killzone nemá 60 FPS atd.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 12. 2013 13:19

Xbox One se silou Cloudu (potvrzeno pres 300 000 serveru) tak na to se tesim.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků