Hraní v obýváku

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 11. 2013 15:41

Říkám - Wii mám doma, ale zkoušel jsem i Kinect. U spousty her je ta odezva nepřesná a na nic, doufám, že u XOne to bude odlazeno lépe...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojacekr 27. 11. 2013 15:44

Vcelku zásadní info. Díky moc.
vojacekr
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 27. 11. 2013 16:12

Taky přileju do soudku. Mám doma Wii U a PS3 s Move... move je tragédie. Je to líný a nepřesný, přesto mi to pořád připadá funkčnější než Kinect. Ten jsem nikdy nevlastnil, ale něco jsem se na něm nahrál. Staré Wii je jiné kafe - tam je to prostě dokonalost... Takže vzhledem ke všemu, tzn. nabídka her, preference, odezva - bych jasně volil Wii/Wii U - záleží asi na rozpočtu. Jeslti 7, tak klidně Učko.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 27. 11. 2013 16:22

Kinect na X360 ma dle me 3 uplatneni (hodnotim jakozto byvaly majitel)/ deti do 8-mi let, kterym je presnost a kvalita(her) ukradena. Chlastaci party, kde je ta presnost a kvalita taky lidem ukradena, a pak taky mozna na tancovani pro pubertacku, kde ta presnost a kvalita taky nehraje roli :-)
Na hrani to ale neni.

PS3 nebrat, to neni pro tebe.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 11. 2013 17:09

Jinak k tomu WiiU - je tam zpětná kompatibilita s Wii, takže za uvážení rozhodně stojí, jestli si nekoupit "novější model" - je ale opravdu dražší

EDIT: A pokud teda i WiiU, tak rozhodně pobaví Nintendoland, za pozornost stojí Sonic All Stars Racing, Wii Fit U, Rayman Legends (mimo Nintendolandu ale už ty hry tak pohybové nejsou, nicméně rozhodně stojí za pozornost). Pro jednoho ještě doporučím boží Pikminy :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojacekr 27. 11. 2013 19:58

Děkuju moc všem za poznatky a postřehy z vlastních zkušeností. Všechno hraje do karet pro WiiU a pokud mě nic zásadního nezlomí pro Xbox, půjdu do WiiU. PS3 jsem už z kandidátky vyloučil.
vojacekr
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smileface 28. 11. 2013 09:29

Jestli si nakonec vybereš to WiiU/Wii tak z tebe neortodoxního PCčkaře fakt neudělám, tam není v exklusivitách moc o co stát pokud nejsi zapálenej do JP her což nepředpokládám, ale je možný že pohybový ovládání má nejlepší, to jsem nezkoumal.
Telefon: Lumia 930
Tablet: Apple iPad Pro 9.7
Convertible: Acer Aspire Switch 11V
Notebook: HP Envy 15
MP3 Přehrávač: FiiO X1
Smileface
First Blood

Odeslat příspěvekod Cru4l 28. 11. 2013 10:28

Jenže on konzoli nekupuje pro svou potřebu... A exkluzivit je tam víc než dost ;)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2013 11:32

vojacekr píše:Zdravím, jelikož jsem striktní PCčkář, potřeboval bych malou radu. Chci koupit na vánoce sestře a její rodince nějakou konzoli primárně na hry ovládané pohybem, cenová relace kolem +/- 7.000,- Kč Jaké zařízení (konzoli) byste doporučili, je lepší Move, nebo Kinnect popř Wii? A nějaký tip na chytlavé hry.

Díky

Kolega řešil úplně stejný problém. Vyzkoušel doma PS3, X360, Wii, WiiU a skončil u X360 s Kinectem. Říkal, že pro nehráče jednoznačně nejlepší řešení.

-- 28. 11. 2013 11:33 --

A WiiU fakt neber. Znám hodně lidí, co nehrajou hry, koupili si Wii/Wii U a to jim po 2 mesících občasného hraní jenom leží a chytá prach.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojacekr 28. 11. 2013 13:27

Takže dilema pokračuje :-) i když jsem byl z větší části rozhodnut pro Wii/WiiU už jen pro velký výběr her, začínám váhat nad X360. Je jasné, že budu muset v lecčem udělat kompromis, ale mrzelo by mě, kdyby to bylo na úkor hratelnosti.

-- 28. 11. 2013 13:28 --

Cru4l píše:Jenže on konzoli nekupuje pro svou potřebu... A exkluzivit je tam víc než dost ;)


to jo, už jen pro Red Dead Redemption bych se "občas" u sestry zastavil :D

-- 28. 11. 2013 13:32 --

jezek píše:
vojacekr píše:Zdravím, jelikož jsem striktní PCčkář, potřeboval bych malou radu. Chci koupit na vánoce sestře a její rodince nějakou konzoli primárně na hry ovládané pohybem, cenová relace kolem +/- 7.000,- Kč Jaké zařízení (konzoli) byste doporučili, je lepší Move, nebo Kinnect popř Wii? A nějaký tip na chytlavé hry.

Díky

Kolega řešil úplně stejný problém. Vyzkoušel doma PS3, X360, Wii, WiiU a skončil u X360 s Kinectem. Říkal, že pro nehráče jednoznačně nejlepší řešení.

-- 28. 11. 2013 11:33 --

A WiiU fakt neber. Znám hodně lidí, co nehrajou hry, koupili si Wii/Wii U a to jim po 2 mesících občasného hraní jenom leží a chytá prach.


Dík, je fajn, že víš o někom, kdo měl možnost zkusit pohyb. ovl. na všech konzolích. Právě jsi z WiiU a X360 udělal z 80/20 rovných 50/50 :D
vojacekr
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smileface 28. 11. 2013 13:36

"to jo, už jen pro Red Dead Redemption bych se "občas" u sestry zastavil "

Popravdě na konzolích jsou i lepší hry než RDR i když je jasný že RDR znáš protože se o něm říkalo že vyjde na PC. Třeba takový nedávno vydaný The Last of Us je mnohými považován za nejlepší hru této konzolové generace.
Telefon: Lumia 930
Tablet: Apple iPad Pro 9.7
Convertible: Acer Aspire Switch 11V
Notebook: HP Envy 15
MP3 Přehrávač: FiiO X1
Smileface
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 11. 2013 13:48

jezek píše:A WiiU fakt neber. Znám hodně lidí, co nehrajou hry, koupili si Wii/Wii U a to jim po 2 mesících občasného hraní jenom leží a chytá prach.


Otázkou je, jestli takovým lidem nebude chytat prach úplně jakákoliv konzole...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2013 14:18

Otázkou spíš je, proč si takoví lidi kupovali vůbec nějakou konzoli... ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 11. 2013 14:22

Tak nějak jsem to myslel ;)

Ale ono to Wii/WiiU neomrzí, pokud na něj máš pořád nové hry - u jedné nevydržíš, to snad ani nejde, pokud to není něco typu Civilizace. A ty minihry, které asi primárně chceš, jsou prostě sranda ve více lidech, ale taky se postupem času ohrajou...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 11. 2013 14:35

Smileface píše:"to jo, už jen pro Red Dead Redemption bych se "občas" u sestry zastavil "

Popravdě na konzolích jsou i lepší hry než RDR i když je jasný že RDR znáš protože se o něm říkalo že vyjde na PC. Třeba takový nedávno vydaný The Last of Us je mnohými považován za nejlepší hru této konzolové generace.

Aha a třeba jaký? RDR možná zná, protože je to jedna z nejlepších her vůbec a už trailer musí každého milovníka divokého západu dostat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků