Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 11. 2013 14:43

Nebylo to spis chybou OCR?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 24. 11. 2013 14:49

No mozny to je, ale byly to chyby typu i misto y, takze pochybuju. Ale buh vi jakou verzi jsem si to stahnul. Jsem si ty knizky koupil ve francouzstine a to se nedalo cist, ve fr. je vsechno psany hrozne nudny...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 11. 2013 15:01

holubek002 píše:Mimochodem existuje film, kde je automaticke/dalkove odpaleni velke dulezite bomby po celou dobu funkcni? :-)

Nevím o tom :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2013 20:41

Gale přeložit jako hurikán je sice blbě, ale je to taková pitomost, že nechápu, že to vůbec zmiňujete. Jako kdyby to mělo na kvalitu knihy nějaký vliv.

-- 24. 11. 2013 20:41 --

Navíc kdo běžně zná rozdíl mezi cyklónou a vichřicí? Prostě bouřka :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 11. 2013 14:06

Lo!Zza píše:The Thing - klasika. 10/10

Viděl jsi pokračování? Respektive co se stalo předtím? Atmosféra už není tak hustá, přece jen víš, s čím máš co dočinění, ale naprosto skvěle do sebe úplně všechno nakonec zapadne. Jde vidět, že to dělali fanoušci a ne studio, které chtělo hlavě prachy.

-- 25. 11. 2013 14:08 --

Ertefol píše:Ony jsou hlavně tragicky přeložené třeba i jména postav. Koho napadlo překládat jméno Gale jako Hurikán by si zasloužil přes hubu - tyhle překlady mají co dělat v knížkách pro malé děcka. Sice je fakt, že Hunger Games se řadí do "Young adult", ale zvlášť poslední knížka už je dost drsná a nebál bych se některé pasáže srovnávat s 1984.

To máš i s Harrym. Série pro náctileté se vyvíjí, protože čtenáři stárnou a co se líbí 10letému, to 15letý zahodí ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2013 14:36

Jezek - Samozrejme ze videl. Osobne se mi to libilo, ale na puvodni film to urcite nema. Hlavne atmosferou. Docela mne zklamaly ty tuny digitalnich efektu, ale jinak mas pravdu, ze to bylo docela dobre zvladnute pokracovani. Cetl jsem i komiks ktery ukazal co se stalo s MacReadym a Childsem po puvodnim filmu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 11. 2013 09:30

Jo, kvalitativně to není až taková pecka, taky chybí úžasný sountrack, ale mi se prostě líbilo, jak všechno navazovalo. I to, co vypadalo podivně se kolem titulků krásně vysvětlilo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 11. 2013 20:40

No, asi tu budu za barbara, ale já nikdy The Thing prostě neviděl... takže kdybych se na to koukl chronologicky...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 11. 2013 21:48

jezek - Mne se vazne libilo ze ten film mohl slouzit jako prequel a zaroven jako remake, protoze nektery sceny byly vlastne totozny s originalem. Jen to proste uz nebylo ono.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 11. 2013 03:39

http://www.videacesky.cz/trailery-recen ... aniku-zeme
Tohle navnadilo. Já se na to asi fakt budu muset kouknout :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 11. 2013 09:39

Zombi 2 - čekal jsem něco lepšího. Masky byly super, ale všechno ostatní... lidi debilně stojí, dokud se nenechají sežrat, nakažený nechají v klidu ležet, dokud se nezvednou a nezačnou útočit. Proč mají mrtvoly zavřený oči? Jak vidí? Nicméně společně s Návratem oživlých mrtvol snad jediný film, kde mrtví doopravdy vstávají z hrobů :-) 2/5
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 11. 2013 11:24

SCobra píše:Hunger Games - hodně atmosférický film, akorát teda je to takový... neúplný. Hoděj mě do filmu a domysli si (přečti si knížku).

Tak jasně že neúplný když budou 4 filmy ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2013 11:47

To mě upřímně u prvního filmu vůbec nezajímá :) Problém totiž nebyl v tom, že by chyběl konec, problém byl už v tom, že chyběl začátek, chyběl jakýkoliv příběh, chyběly charaktery (i když postav bylo dost) a v zásadě je to jen další moderní akční film. Celý je to postavený jen na atmosféře a na zatím neohraném světě, a jen díky tomu jsem se na to vydržel dívat až do konce. Kdybych se díval na nějaký 20 let starý film s Arnoldem, dostal bych podstatně hlubší zážitek.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 11. 2013 14:52

Catching Fire je mnohem víc i pro čtenáře - byl jsem na něm v pondělí, a hrozně se mi to líbilo, bylo to ještě k tomu takřka 1:1 s knížkou, takže za mě absolutní spokojenost. I ten začátek je tam udělaný pěkně, charaktery dostávají trochu větší hloubku i ve filmu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 7. 12. 2013 02:24

japonci umi delat skvele romanticke filmy , ted jsem se dokoukala na Tokyo Girl a brecela jsem a docela dost,,

pribeh je o tom ze holce pri zemetreseni vypadne mobil z kapsy a ten se propadne do roku 1912 kde spadne na hlavu zacinajicimu spisovateli , a pak si pri viditelnem mesici zacnou spolu telefonovat , chodit na telefonni rande apod. hodne hezky pribeh
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků