Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 11. 2013 21:24

Rozjel jsem Ni No Kuni.
Tož pekné to je, moc pekné...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 12. 11. 2013 22:26

O tom uz dlouho premyslim, jen se mi do toho moc nechce, jelikoz se bojim, ze me to prestane po chvili bavit. Ten combat system me v demu zrovna 2x nezaujal.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2013 22:44

Taky se mi to na obrázcích strašně líbí, ale vím, že japonská RPG nejsou můj šálek čaje (ani ty Final Fantasy mě nedokážou udržet), tak to ani moc nesháním... I Tales of Xillia vypadají skvěle :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2013 22:52

Vidím to podobně. Intra mě berou, ale pak do dvaceti minut končím :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 11. 2013 22:59

Jasný no - úzkoprofilové zboží. Já zase naprosto nemusím sporty :D
Problémem ale u těchhle her je čas, protože ho vyžadují enormně mnoho.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2013 23:05

Možná taky proto mě nechytnou... Nemám moc času a poslední dobou preferuju hry, které můžu zapnout na půl hodiny a pak se k nim třeba týden nevrátit.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2013 23:07

Pro mě je spíše problém v příběhu. Něco jako absolutně o ničem :D Čas bych tomu i dal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 11. 2013 23:10

tdjohn: Teď trochu nechápu co tím myslíš. Jako že preferuješ příběh o ničem, nebo že ti ten v Ni No Kuni tak přijde? Mě se zatím zdá zajímavý. Rozhodně trochu o něčem jiném, než obligátní "Zlý černokněžník z plezíru vykydlil mou rodnou vesnici - jdu se mu pomstít grrr" nebo "jsi vězeň odsouzený na popravu a tvou jedinou šancí jak se nechat omilostnit je zachránit celičkou říši před nevyslovitelným zlem grrr" :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2013 23:11

Zrovna příběh bych u japonských RPG nevytahoval... Drtivá většina z nich strčí západní hry hravě do kapsy.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2013 23:14

Myslím celkově JRPG asi. Mám doma FF13, FF13-2. Hrál jsem pár věcí na DS a vždy to bylo stejné. Musel jsem přistoupit na trochu divná pravidla a pak jsem se i chvíli bavil. Pokud si ale můžu vybrat, nechám si to jen vystavené v poličce a občas zkouknu intro. Ni no kuni nevím, ale raději nebudu zatím riskovat. Nemám ani obecně rád fantasy a ty jejich příběhy jsou většinou tím prolezlé. RDR, Mafia 2, GTA, to jsou příběhy, kterým můžu věřit :)

-- 12. 11. 2013 23:16 --

Vlastně i ta Persona 4 Golden. Intro super, ale pak je ten příběh dost divný a už jsem to nikdy nezapnul :D Chápu, že je to asi moje chyba, ale mě ty jejich nesmysly nezajímaj. Personu asi někdy dohraju, ale jinak už neriskuju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2013 23:24

Příběhy jsou stejně (ne)reálné v obou případech, ty se jen necháváš oblbnout uvěřitelnějším prostředím, ve kterém se odehrávají ty hry, které jsi vyjmenoval :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 11. 2013 23:26

FF13 je zrovna ten příklad špatného JRPG a to hned v několika směrech.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2013 23:29

To taky... FF XIII je spíš pokus naroubovat západní RPG na japonský styl.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2013 23:30

SCobra píše:Příběhy jsou stejně (ne)reálné v obou případech, ty se jen necháváš oblbnout uvěřitelnějším prostředím, ve kterém se odehrávají ty hry, které jsi vyjmenoval :)

V Dragon quest jsem začínal jako anděl. To je jako reálný nebo ne? V Mafii 2 jsi sobecký prospěchář, kterému je jedno, pro koho dělá a jen se nenechá zabít. To je jako nereálné nebo ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 11. 2013 23:31

A není to jedno?

V kterém Dragon Questu?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků