DARK SOULS

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chumbaba 5. 10. 2013 07:59

Tak jak to vypadá PC? Nevzdávej to, jsi teprve na začátku, je potřeba zatnout zuby a bojovat. Hurá na Firelink a vstříc Taurus Demonovi! :-)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 10. 2013 10:29

Nijak příteli, když ta *****...hra nejde ani spustit...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 6. 10. 2013 10:35

A co jsi s tím dělal, PC? Dyť jsi to chvíli normálně hrál...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2013 10:49

V tomhle případě jsem ochotný věřit, že za to PC nemůže - kombinace GfWL a Steamu nedělá dobrotu.
Ještě mně napadla jedna věc, která pomáhá třeba u GTA IV - v Přidat nebo odebrat programy by měly být dvě aplikace Microsoft Games for Windows, myslím, že Redistributable a Marketplace. Tak ty obě odinstaluj a pak si stáhni aktuálního klienta odsud: http://www.xbox.com/cs-CZ/Live/PC/DownloadClient

(Pokud nemáš, hru si před tím normálně nainstaluj, aby se odstranil klient, který se nainstaluje se hrou.)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 10. 2013 08:09

Ale ty GfWL mají přece končit ? Tak prostě počkám až udělají nějaký patch který to odstraní.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 10. 2013 09:46

A jsi si jistý, že to odstraní? Podle mně klient normálně zůstane, jen vydají návod, jak si udělat místní profil a bude vyřešeno :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 12. 10. 2013 10:50

Dobře, ale k tý hře vůbec není GFWL potřeba, protě hraje offline a je to, ne? Já taky GFWL nerozchodil (Ale mám non-steam verzi)...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 10. 2013 11:00

Není, ale ten klient se spouští se hrou. Blbý je, že GfWL a Steam se navzájem moc nemusí a tak jejich kombinace způsobuje občas potíže.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 12. 10. 2013 13:35

Nespouští, já když pustím DS tak se GFWL nespustí...nebo o tom aspoň nevím.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 3. 12. 2013 12:58

Trochu se zpožděním referuji - před týdnem jsem dohrál Dark Souls.
Nahráno mám kolem 60 hodin, level něco přes 100, zabil jsem všechny bossy i v datadisku, včetně nepovinných (krom těch neagresivních, zdravím krasavici s kosou v Painted worldu). Hrál jsem za válečníka, kouzlil jsem minimálně. Hru jsem dohrál s Black knight swordem, na úplném konci jsem měl už staty i na Dragon greatsword, ale zkusil jsem ho jen párkrát.
Je to skvělá hra, jedna z nejlepších za posledních pár let. S upscale patchem je krásná, některé lokace jsou dechberoucí. I architektonicky je to nádhera - celou hru se vlastně pohybujete na úbočí jedné hory a v hlubinách pod ní, sem tam si otevřete zkratku a najednou koukáte, že když odtud vylezete po žebříku, jste zase na Undead Burgu, kde jste před patnácti hodinami začínali. člověk se pak cítí trochu jako doma:)
Souboje jsou zábavné, i tomu gamepadu jsem docela rychle přivykl (byla to moje gamepadová premiéra!). Ani bych ji nenazval tolik těžkou - tech frustračních míst, kde na jednu příšeru jdete třeba dvacetkrát, jsem měl jen pár. Chce to mít trpělivost, vědět, že některý lokace budu procházet mockrát a párkrát za hru se zastavit a pár hodin grindovat a levelovat.
Super hra a vřele ji doporučuju!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 12. 2013 16:46

Vcera jsem hru rozehral a prijde mi to lepsi nez Demons Souls. Jen grafika nic extra, beta Dark Souls 2, kterou jem nedavno zkousel byla hezci.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada.sp 10. 1. 2016 18:54

Chtěl jsem se zeptat, až dojdu k tomu hnusnýmu pavoučímu bossovi, nemohl by mě někdo přes poslané save ho porazit a poslat zpátky? mám panickou hruzu z pavouku, totální pak se mě o tom měsíc zdá :-D ve skyrimu mě to hovado na začátku odehral otec ale tady to nedá nikdo z mého okolí :-D
ACER Aspire 5613WLMi, Intel Core Duo T2350 (1,86 Ghz) 2GB DDR2, Ge Force Go7300, 120GB HDD
lada.sp
First Blood

Odeslat příspěvekod Wayne 12. 1. 2016 18:36

Nevěřím že to tak půjde. Hra je vázána na účet. Když to někomu pošleš, tak to nenačte.
Wayne
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gholmy 11. 3. 2018 22:34

Zdravím jenom bych měl otázku ohledně questu s Onion Bro, když jsem po té schůzce na té věži s tím obrem pokecali a zabili toho démona, tak jsem šel rovnou do Katedrály kde jsem "ho" potkal, místo toho abych šel na tu věž ve Fire Link Shrine, kde by mě uvěznil ten holohlavý, až poté co jsem ho potkal v té Katedrále jsem šel k té studni u tý Kaple kde je ten Bonefire, tak bych jsem se chtěl zeptat jestli to teda nějako pokračuje nebo jsem to celé pokazil a už nijak nepůjde získat ta zbroj pro něj. (do věže nad Fire Link Shrinem jsem šel až po té Katedrále a nic se mi tam nestalo, tak bych se chtěl teda zeptat jak to bude dál) děkuji :)
Gholmy
First Blood

Odeslat příspěvekod Birrd 12. 3. 2018 15:10

Už je to delší dobu co jsem to hrál, ale myslím si, že to problém není. V Katedrále ti zkříží ještě jednou cestu a pak co s ním pokecáš. No a pak by měla být možnost, aby tě zamkl v té věži u fire link Shrine.
Birrd
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků