Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 9. 2013 15:23

Lo!Zza píše:
StefiCZ píše:Tak jsem se prokousal k Far Cry 3, no hodně slušně to odsýpá, proseděl jsem u toho skoro celou noc.. :D To co mi vadilo na dvojce je tady opraveno, to co mi u dvojky chybělo, tady přibylo. Já jsem spokojenej, po dlouhé době zase hra u které si říkám, ještě jeden "quest" a jdu spát. Lepší FPS už jsem nehrál sakra dlouho.

Hele mam to to samy. Taky jsi si rikal, ze dam jeste jeden a jdu spat...no a najednou byly dve hodiny v p*deli. :D Hezky to odsypa, stealth funguje, spousta moznosti jak se vyblbnout...ja jsem spokojenej.

Jenom co mi lehce vadi tak je prostredi. Z tech tropickych ostrovu uz jsem docela prejedenej, protoze je strkaji vsude. Mohli udelat znovu nejakou Afriku.


Jo, to jo, jak jsem se se po dvojce těšil znova do džungle, tak se mi občas postesklo po té Africe. Být ta Afrika živá a zajímavá jako prostředí ve trojce tak asi chochtám blahem.. :D Každopádně hru jsem dohrál, moc se mi líbila. Jenom teda ten v recenzích chválenej příběh jsem jaksi nezaregistroval, ten mi tam přišel jenom tak do počtu a bylo to, to nejklišoidnější klišé.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 9. 2013 21:40

GTA V bude pecka :) tdjohnovi se nebude líbit, protože už nemá tak dokonalou fyziku jako čtyřka, ostatním by ale mohla, protože má fyziku podstatně reálnější jak u aut, tak u postav. Mrzí mě, že jsem si to zatím nekoupil - ale řekl jsem, že tenhle měsíc žádné hry, tak to musím vydržet :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 9. 2013 16:35

Stefi - Ono toho uz moc ve strileckach kolem pribehu vymyslet nejde. :D Ale jo, po delsi dobe strilecka co mne fakt bavi.

Rozjel jsem cerstve vydany Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX. Ta hra byla nadherna na PS2 a ted je jeste hezci v HD. Ja hral jako prvni KH2 a i kdyz jsem to jel celkem dlouho tak jsem je nedohral. Jednicku mam na PS2 taky, ale v podstate jsem ji jenom nacal. Ted po trecho hodinach musim rict, ze mne dostava vic nez vsechny FF co jsem hral dohromady.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 9. 10. 2013 19:49

Brothers: A Tale of Two Sons - nadherna mala hra s velkym Srdcem.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelpipa 10. 10. 2013 19:58

Já hraju Ace Combat 3 Electrosphere.
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 10. 2013 11:16

Dobrá hra. Japonská verze je ale ještě lepší. Tam ten příběh dokonce dává smysl.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 11. 10. 2013 11:41

aktualne Rayman Origins na Vite a dnes rozohram druhy krat Pikmin 3
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelpipa 12. 10. 2013 08:09

N.Marko píše:Dobrá hra. Japonská verze je ale ještě lepší. Tam ten příběh dokonce dává smysl.


JJ, vim o tom, dokonce by tam mělo být i víc misí. Asi budu pomalu shánět NTSCJ PlayStation :))
Nechápu, kdo rozhod, že pro amíky a evropany by byla Japonská verze (asi) moc propletená.

Na hard je to pro mně už docela těžký :)
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 10. 2013 11:54

Ale prd. Oni prostě vystříhali filmečky a tak se jim to vešlo na jedno CD :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelpipa 12. 10. 2013 17:14

Podle wiki je v J verzi 52 misí a v naší asi 35. Samozřejmě, že ne všechny se dají hrát na 1 zahrání.
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 12. 10. 2013 17:28

Beyond dohráno. Docela zklamání. Nebylo to úplně špatné, ale nejspíš mi nesedl příběh a jeho styl vypravování. Heavy Rain mi přišlo v mnoha ohledech lepší a mělo zajímavější mechanizmy, jak si užít celkovou atmosféru příběhu a jeho postavy. Dost záleží jestli vám sedne v uvozovkách realistický příběh otce hledající svého syna a oproti tomu Beyond s paranormálními jevy, duchy a dimenzemi do záhrobí. Možná detektivní příběh HR vybízel k nutnosti vytvořit prostředí, které se dá prozkoumávat, ale to by byla dost chabá výmluva. V důsledku tohohle je občas Beyond pasivní zábavou, kde není moc prostoru se nějak vcítit do hlavní postavy. Za mě nejlepší kapitola byla asi Homeless. Škoda, že tam nebylo více podobných lidských momentů.

Konec hry
spoiler:
Vážně bylo v závěru naznačeno možné pokračování v postkapitalistické budoucnosti? Nebo to mělo být jen naznačení jednoho z mnoha konců? Jde mi asi o poslední tři vteřiny, kdy Jodie se drápe na kopec a pak se rozhlédne po zničeném městě.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 10. 2013 22:07

Asi mas pravdu. Sice jsem to jeste nedohral, ale uz jsem urcite nekde v zaveru. Zatim mne to bavi hodne, ackoliv to neni tak dobre jako HR. Nejvetsi slabina je urcite ten system vypraveni na preskacku. Kdyby ty kapitoly udelali chronologicky tak by ten zazitek byl IMHO daleko vic konzistentni. Na druhou stranu musim rict, ze i kdyz prvni dve hodky ve hre byly celkem nudny, postupem casu jsou ty kapitoly cim dal vic zajimavejsi. Zatim se mi hodne libil Homeless, kapitola v te podzemni laboratori a Navajo (ktere hodne pripominalo HR).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 10. 2013 21:48

Dohrál jsem Remember Me a vůbec nechápu ty známky kolem 6-7...
Námět je geniální a film by z toho mohl být velmi zajímavý, příběh mě taky zaujal a chvilkama jsem byl opravdu napnutej, co bude dál, lineárnost mi u her o příběhu nijak nevadí, hrálo se mi to jako DMC. Systém souboje mi taky sedl a na těžší bosse se muselo opravdu dobře vymakat všechny typy komb. A třeba level design má tahle hra perfektní, všude je na co se dívat a obdivovat. Soundtrack je pro mě jeden z nejlepších herních vůbec.
Co mě štvalo byly ty nápovědy u bossů, rád bych si na to přišel sám.
(Nejen) Majitelům PS+ vřele doporučuji.
Osobně bych dal 9/10.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 10. 2013 20:37

Zdá se mi to, nebo tady skoro nikdo nehraje AC4? Ani ze seznamu přátel na PS3 to nikdo nehraje. To všichni čekáte na nextgen verzi? Já už hraju na PS3 a jsem zatím velmi spokojen. Zatím je to pro mně nejlepší assassin. Možná pro to, že pirátské prostředí je mi ze všech dílů nejblíž a na trojce mně bavily nejvíc bitvy na moři :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2013 20:46

Všichni hrajeme GTA V. Nějaký Assassin nemá šanci :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků