DARK SOULS

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 25. 9. 2013 13:46

PoliceCollector píše:Já vím ale ono to žvaní něco o Live... a to končí, ne ?


Můžeš hrát bez problémů offline, přijdeš o nějaké online výhody (občas ti nějakej cizí hráč pomůže) a nevýhody (občas tě nějakej cizí hráč zabije)
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2013 14:14

Mně nevypadlo nic...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 25. 9. 2013 14:39

Z koho? co? Nevím na co reaguješ...Mluvíš o tý zbrani?
Jestlis byl u démona a proběhl kolem něj, tak za ním je ohníček a pak dlouhá chodba kde na konci střílí zombie z luku. Po levé straně té chodby je mrtvola kde se sebere štít (dle tvého povolání) a myslím že zhruba v místech, kde stojí ta zombie, je i zbraň, u mrtvoly na zemi, nemá z ikoho padat.
Co se týče padání přednmětů z nepřátel, obecně z nich prostě občas něco padá. Nevím jak moc zrovna v Asylu (čili tam kde jseš) a rozhodně ti zatím nepadne nic lepšího, než co máš na sobě a co najdeš na zemi.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2013 14:48

Teda ta hra je nějaká rozbitá... Nejde spustit :( Ty žova, je to venku já nevím jak dlouho - rok ? Jak je možný že nefunguje i tohle ?!
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 9. 2013 14:59

Existuje vůbec nějaká hra, se kterou bys neměl problém? Kdyby sis nechal PS3, nemusel jsi tohle vůbec řešit :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2013 18:11

Tohle je problém technického rázu, hra se za a) spouští v okně za b) spadne s hláškou aplikace byla ukončena bla bla bla...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 9. 2013 21:26

On ten port není zrovna moc povedený - lepší hrát tu hru na konzoli.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 25. 9. 2013 22:19

To sice možná jo, ale se spuštěním snad takovej problém nebejvá...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 9. 2013 22:24

Byla spousta her, o kterých jsem si myslel, že nemají problémy se spouštěním, protože jsem nikdy ani doma, ani v práci na žádný problém nenarazil - třeba GTA IV. Ale lidi mě denně přesvědčují o tom, že jsem se strašně spletl...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2013 22:44

Cobro já si určitě teď když PS-3 končí, nebudu kupovat tenhle starý kus HW.(Pominu li prostý fakt že se mi low costová PS-3 s poklopem místo slot in mechaniky vůbec nelíbi..) A už vůbec ne kvůli Dark Souls. Mám ho na PC, tak si ho chci zahrát na PC. Otázka je co s tím aby to běhalo ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 25. 9. 2013 22:59

PC - takže jak, šlo to spustit a najednou to nejde? Divný, nevrtal ses v něčem?
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 25. 9. 2013 23:02

Dark Souls běží na PC líp než na konzoli. Navíc se do PC verze dá dát patch na vyšší rozlišení textur. Kdyžtak PC popiš, co jsi dělal, že to najednou nejde.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2013 23:04

Takže: Hru jsem asi 4x přeinstaloval.
Nejde.
Nainstaloval Windows Games Live nebo jak se ta cypovina jmenuje.
Nejde.
Nainstaloval nové ovladače grafiky.
Nejde.

Suma sumárum - aby po roce nešla hra spustit - no to mě teda nejde přes palici.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2013 08:20

Přeinstalování je u steamových her úplně zbytečný. Zkus ověřit mezipaměť hry. Zkus smazat (nebo radši jen přesunout) adresář appcache (ve složce Steam).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 9. 2013 19:51

Dobre zkusim.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků