Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2013 15:43

Protože k civilizaci je třeba dospět. Když se je budeš snažit civilizovat, dopadne to jako pokusy civilizovat blízký východ - budou se bránit. Proč je ničit civilizací? Tady se nás zelení pomatenci snaží navrátit blíž k přírodě, donutit nás jezdit na kole a zbavit se aut, i když jim o to nikdo nestojí a taky to spoustě lidí není příjemný. Indiáni nestojí o to být civilizováni, nebylo by správné je k tomu nutit.

Navíc jejich pozorováním získáváme informace o tom, jak žili lidé v pravěku, což bys jako historik mohl ocenit.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 15:58

Já už nejsem historik, já jsem teď politolog s tím že se chci uchytit v politice a tak hledám kde by se dalo ušetřit a co by se dalo zrušit. Propadl jsem libertariánství a stal se ze mě zarytý antiEUROunionista. Když zrušíme výzkum indiánů v pralese tak ušetříme peníze které se dají předisponovat jinam na nějaký potřebnější výzkum.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 8. 2013 16:00

No ještě do politiky s tebou, to je dílo :) Jinak výzkum indiánů v pralese je zcela marginální částka, pokud se chceš zajímat o ušetření, dívej se spíš na energetiku, dopravu a systém soc. zabezpečení.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 16:19

Tak já bych chtěl abychom vystoupili z EU a ideálně i NATO. Austrálie není ani v jednom a jak se má dobře.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 27. 8. 2013 16:47

Fakt není austrálie v EU? Šokující novinka. A kdyby sis zjistil něco o nato, tak bys možná pochopil proč není i tam. Poradím zaměřit se na první písmeno v z názvu aliance.
Jestli bys radši neměl dělat jiný obor
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 8. 2013 16:56

Austrálie, stejně jako Švýcarsko, si něco takového může dovolit. My ne, nemáme zdroje, nemáme technologie, nemáme lidi.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2013 17:11

PoliceCollector píše:Já už nejsem historik, já jsem teď politolog s tím že se chci uchytit v politice a ...

Můžu se zeptat, kde bereš na studia? 8-D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 8. 2013 17:29

Kdyby byl pátek, byl bych hezky pobaven před víkendem, takhle to ztrácí význam. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 17:52

Stýýýpko.

Havel vykládal jak je důležité být v NATO, ani referendum o tom nebylo. Přitom jak vidno lze bez NATO spokojeně existovat. Ano, Austrálie není v Severním Atlantiku, nicméně se říkalo že vstup do NATO nás posune na západ.V tom případě asi Austrálie není západní stát. Osobně si myslím že bychom měli z NATO vystoupit a z EU tuplem. Můžou tam místo nás vzít Turky, když o to tak stojí, byť jsou v Evropě jen částečně.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 27. 8. 2013 17:54

Ty vole :roll:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2013 17:57

PoliceCollector píše:Když zrušíme výzkum indiánů v pralese tak ušetříme peníze které se dají předisponovat jinam na nějaký potřebnější výzkum.
Tak to jsi teda libertarián. A jinak z NATO i EU vystoupit můžeme, coby ne. Taky jsem pro.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2013 19:11

PoliceCollector píše:Stýýýpko.

Neříkej mi, že ti to pokryje život v Praze a ještě náklady na studium? :shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2013 19:25

No to je dílo. Dávat blbovi peníze aby pak mohl své výblitky posvětit nějakou trojpísmennou zkratkou a tím z nich dělat moudra a oficiální politiku... Konec světa se blíží vážení, viděl jsem první znamení apokalipsy :(
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 19:37

Já v Praze bydlím... takže to pokrývat nějak nemusím.
Proč blbovi ? Ty znáš moje politické názory ? Čet si moje práce ? Nebo soudíš z částečně recesistických příspěvků tady ?

Já žádný velký náklady na studium nemám.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2013 19:59

Ale to bydlení něco stojí, ne? Ty to studuješ po práci? Pak bych chápal, že náklady moc nebudou.

Jinak VŠ bych tady neřešil, protože úroveň je fakt tragická. O to víc mě ČSSD dostalo, když chce jít do voleb s tím, že tenhle paskvil se bude dál platit z daní :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků