Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod muftu 19. 7. 2013 20:00

dnes som prvykrat odskusal moju novu hracku a bundlovanu hru k nej - Nintendoland...len som doma nenasiel ziadne tuskove baterky do wiimote takze len v singli...
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 7. 2013 22:06

Pred nedavnej jsem pretahnul z Wii do Wii U sejv RE:0, tak jsem to zase zapnul. Asi si ale na hru vezmu Classic Controller Pro, s nim to pujde lepe.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 27. 7. 2013 22:28

Pred chvilou som dohral jeden z mojich restov a to GOW3.Bola to brutalna,krvava jazda od zaciatku do konca.Obcas som sice mal chut vyhodit gamepad z okna koli niektorim pasazam ale podarilo sa mi to dohrat bez ujmi na majetku a len s velkym mnozstvom nadavok.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 28. 7. 2013 23:26

pred chvíli dosmaženej last of us, celkem kvalitní rodeo :-)
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-men 29. 7. 2013 08:15

Borderlands 2 a pak prakticky co bylo v letních slevách na xbox live
"Nenutim nikoho, aby mi uvěřil,já dukaz nepotřebuji. . ." Bram Stoker
X-men
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 8. 2013 22:25

Dojel jsem Max payne 3 a musim říct, že R* jsou mágové... vlastně to už vím dlouho :D Na to jak je to obrovský počet lidí, tak jejich hry si držej nejvyšší standard a hodně dlouho jsem u nich nešlápl vedle. MP3 není sice to nejlepší od nich, ale pár herních nej bych tam našel. Skvělá hra.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 8. 2013 08:11

Jo, třeba nejdebilnější systém krytí a uskakování. Nebo nejdebilnější systém otvírání dveří. Nebo nejnedomyšlenější přechod z filmečku do hry... :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 8. 2013 12:10

To ne. Krytí a uskakování jsem viděl i lepší, ale i tak to jde. Otvírání dveří je špatné v čem? A nedomyšlený přechod?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 8. 2013 12:15

Otvírání dveří je blbý v tom, že se spouští animace :) A přechod je blbý v tom, že ti přehodí zbraň...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 8. 2013 12:23

Aha, tak to je pak problém v něčem jiném. Právě ta přechodová animace je skvělý nápad. A přehození zbraně chápu, ale zase je to pro mě plus, protože většinou máš v animacích něco jiného než v reálu a to pak vypadá divně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 25. 8. 2013 12:56

Tak jsem se prokousal k Far Cry 3, no hodně slušně to odsýpá, proseděl jsem u toho skoro celou noc.. :D To co mi vadilo na dvojce je tady opraveno, to co mi u dvojky chybělo, tady přibylo. Já jsem spokojenej, po dlouhé době zase hra u které si říkám, ještě jeden "quest" a jdu spát. Lepší FPS už jsem nehrál sakra dlouho.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 25. 8. 2013 20:23

Jedu The Last of Us ale ten gamepad je pro mě prostě problém a přestřelky jsou pro mě opravdovým chaosem. Škoda že nevyšlo na platformu PC.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 31. 8. 2013 22:39

kvuili last of us sem prodal ps3. ovladani me sralo.

na wiiu ted hraju lego city, sniper elite v2, zombiu, ac3, super mario bros u
na pc krome wot jeste ted ff14
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2013 09:21

jako fakt nechápu, proč jednou analogovou páčku pohybovat postavou a druhou obrazem, šlo by snad tohle udělat synchronizovaně v jedom pohybu, takhle je to strašně kostrbatý a při větším souboji je opravdu náhoda dostat se dále (20 pokusů), jsem odkojený PC a této hře by padla néjen myš ale taky dnešní možnosnotí technologie, která PC dokážou a hra by tak vypadala o několik levelů lépe a věřím, že autoři by to hravě dokázali kdyby nenyli nesmyslně zarytý do konzolového vývoje. Ale i tak chválím a určitě dohraji, vynikající kousek žel s nedostatky viz výše.
PS: (V neposledním bodě ještě uvedu, že hrajete na TV s pruhy jelikož PS3 má hry v 720p).

Škoda, PC by si na takovém titulu smlslo a to by pak byly orgie.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 9. 2013 09:41

Že nejste ochotný se naučit s gamepadem nevypovídá nic o kvalitě her ani konzolí. Zatím jsem nenarazil na konzolovou akční hru, u které by se neovládal pohyb jednou páčkou a kamera druhou. Ostatně na PC je to taky tak - pohyb ovládáš klávesnicí a kameru se zaměřovačem myší. Jinak to ani fungovat nemůže, protože bys nemohl mířit jinam, než jdeš. Ti PCčkáři už se fakt dočista zbláznili...

Nevím jak ty, ale já na PS3 s pruhy nikdy nehrál.

Tak hraj na PC. Jistě je tam spousta kvalitnějších titulů než nějaké The Last of US, které se ani nedá pořádně hrát a ještě se na televizi zobrazuje s pruhy ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků