Level je mrtev-ať žije Level !

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2013 10:30

Měl jsem ho předplacený přes 5 let a roky předtím/potom občas kupoval, ale to byla jiná doba a hry nebyly levné. Dneska se ti jich válí na steamu tolik, že není potřeba je dávat k časopisu. Hlavně je mi hra na steam úplně k ničemu a pokud zvyšuje cenu, tak je nechápu.

Možná je ale cena 99,- za časopis normální, jen se mi to moc nezdá.

-- 29. 6. 2013 11:39 --

Už je to tak dávno, že jsem to zapomněl. Ani plné hry tam přece nejdřív nebyly. Ale to CD tam byl super doplněk. Tenkrát to myslím šlo koupit i bez toho. Minimálně Score?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2013 10:43

Jasně, to tvrdím taky :) Nechci hru, hru si koupím sám na Steamu, když ji budu chtít. Chci časopis bez hry za lepší cenu... Ideálně v PDF, aby se mi tu nehromadil papír do sběru :D

99 Kč za časopis tohohle formátu (fyzického - papír, zpracování, počet stran) je celkem normální cena.

Ze začátku byl jen čistý časopis bez přílohy. Pak začali přikládat CD s demíčky, pak občas nějakou plnou hru (těsně kolem roku 2000), ale oba časopisy se daly koupit bez ní (jenže je nikdo moc nekupoval). No a nakonec se stala plná hra (a ne jen jedna) běžnou součástí časopisu (bez které by české herní časopisy už dávno skončily). Zajímavý je, že s rostoucím počtem plných her klesala kvalita textu - redakce asi strávily víc času vymýšlením a sháněním plných her a nezbýval jim čas na psaní :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2013 11:01

Je asi pravda, že ta cení není tak špatná. Jak ale nekupuju časopisy, tak v tom vidím třeba polovinu kvalitní knížky bez reklam a už se mi to nezdá. Je to o zvyku.

Level jsem míval 1997 až asi 2004, takže dobu bez příloh jsem u něj nezažil. Score jsem měl snad celý 1995 a tam nevím, ale vím, že jsem to kupoval bez přílohy. Už ani nevím, proč jsem tenkrát s herními časopisy přestal. Možná jsem i přestal hrát celkově na pár let. Kvalitu textu si ale už moc nepamatuju. Kolem 2000 jsem četl skoro všechno a později už skoro nic.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2013 11:06

V porovnání s knížkou je to dost...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2013 12:10

Cena 99Kč je normální. Třeba Playboy je za tuhle cenu už léta :) Maxim jak by smet, Modelář taky, kdysi moje oblíbené REVI (časopis o letadlech) stojí dokonce přes kilo. Přestaňte brblat a radši si to kupte ať Level neumře podruhé - a definitivně... Prostě kilo za časák je super cena (a podle diskuzí na netu co se "leveláci ptali" akceptovatelná a to že je tam kód na hru je bonus. Dokonce je tam málo reklam, což kdyby udrželi tak je to jen a jen fajn.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2013 13:04

Reklam bude imho drobet víc...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2013 13:05

Nebo Forbes... :)

Nekoupím, nechci. Ať si herní časopisy klidně umřou, já si najdu, co potřebuju, na netu :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2013 14:51

Ja jim to preju, ale taky nemam duvod ke koupi. A pokud ano, tak jen kvuli tematickym clankum, ty na ceskem webu chybi...

Ert: Ty tam pises taky?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2013 15:23

No dyť jo, vo tom to je, o tematickych clancich....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelpipa 29. 6. 2013 17:32

Tak sem se začet, je to super :) Po třetím čísle se rozhodnu o předplatným.
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2013 19:08

Jo, píšu. Ale jenom pravidelně přispívám, do strategie, marketingu atd. nevidím :) Říkám jen to, co si myslím.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 7. 2013 13:34

Hele máte někdo nový číslo ? Mě nejde nainstalovat ta plná hra - a pěkně mě štve, páč to jsou autíčka od SimBimu. Respektive se mi zdá že to trvá nějak dlouho... Nevíte co s tím ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 7. 2013 11:38

He, co na tom trvá dlouho? Vyzvedneš si kód na stránkách LEVELu, hodíš jej do Steamu a stahuje to.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků