PRODÁM, KOUPÍM, VYMĚNÍM

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2013 11:19

Lidi, zase se mi tu válí nějaké 1000 PSN kupony. Kdyby jste měli zájem, napiště mi sz.

-Mám to poslední 1000 za 750,-
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 23. 7. 2013 22:11

Prodám Lego city undercover na Wii u ;-) 750,-
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 7. 2013 16:49

Gran Turismo 5 - Super stav,Original edice - ne Platinum. Oboje lze doložit fotem ;) Cena 270kč(včetně pošty) nebo výměna za nějakou starší podobně kvalitní hru :)
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 29. 7. 2013 11:47

Call of Duty BO 2 - Wii U. Kdyžtak zprávy
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 30. 7. 2013 23:47

asi tu neni nikdo kdo by vedel o prodeji nes/snes i s par hrama co ? funkcni :-D
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Maykeesek 1. 8. 2013 21:13

rodierczuk2 píše:asi tu neni nikdo kdo by vedel o prodeji nes/snes i s par hrama co ? funkcni :-D


Ted jsem dal na aukro hromadu her na NES mam doma i par konzoli a nasel bych ti k tomu i ovladace a AV kabel. Bohuzel ale nemam adaptery, to by si musel sehnat novej.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 8. 2013 22:24

Nazdárek. Sháním obyčejný AV kabel (bílá, červená, žlutá) pro SNES/N64/Gamecube, musí ale být originál od Nintenda. Jestli se nějakého chcete zbavit, napište PM.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 6. 8. 2013 23:47

Jak jsem psal před chvílí výše, prodám konzole NES. Pořídil jsem bundle se třemi kousky a všemi jsou už navíc. Jsou v pěkném stavu, všechny fungují. Prodal bych je za 800, jsou s RF kabelem a trafem, k tomu dva ovladače. Jedna má naprasklá dvířka, na tu bych dal slevu.
Po domluvě mohu odoperovat region lockout chip, aby kupující mohl hrát všechny hry a vyrušil otravné blikání, které se u staré konzole objevuje, ikdyž se zastrčí regionálně správná hra.
Ke konzoli přidám za drobný doplatek i hry, dám přiměřenou množstevní slevu tomu, kdo by bral her víc (mám navíc i klasiky - Super Mario Bros 1 a 3, Zelda dvojka, Castlevania dvojka).
Hry prodám i samostatně, mám jich dost dvakrát. V případě zájmu pošlu seznam.
Pro fajnšmekry prodávám i hru Hammerin Harry, na ebayi se cena vyšplhává v aukcích na 100 euro. Prodal bych ji za 1800. V případě většího zájmu mám 3 kousky, tedy dva mohu prodat.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackomon 7. 8. 2013 21:53

Díky Kobymu za ukázkový deal s Lego City... tak to má být.
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Maykeesek 9. 8. 2013 23:36

Doplnuji předchozí inzerát. Sháním veškeré hry na Nintendo cartridge. Sbírám NES, SNESku, N64, stejně tak Game Boye a Game Watch. Prodávám svoje přebytky, ale zároven kupuju kousky, které ještě nemám. Pokud by někdo prodával, dejte určitě vědět.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retro16 18. 8. 2013 19:46

Ahoj, já jsem prodávat 2x Super Nintendo, 2 řadiče a 40 her. Mám nějaké vzácné a velmi dobré hry. Také jsem 2 adaptéry pro přehrávání NTSC a sfc hry. Chce-li někdo obrázky kontaktujte mě.
retro16
First Blood

Odeslat příspěvekod Pilf4r 20. 8. 2013 23:10

nechce se někdo zbavit nějakých PS3 her za slušnou cenu? jestli jo, tak mail nebo sz
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rendy93 1. 9. 2013 12:50

Zdravím.
Mám na prodej xbox hru CoD:Black Ops II 100% funkční .
Máte zájem PM .
Rendy93
First Blood

Odeslat příspěvekod Koby 21. 9. 2013 15:05

Ahoj, mám na Wii U Pikmin 3 a Call of duty BO 2. Kdyžtak SZ
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 30. 9. 2013 14:55

retro16 píše:Ahoj, já jsem prodávat 2x Super Nintendo, 2 řadiče a 40 her. Mám nějaké vzácné a velmi dobré hry. Také jsem 2 adaptéry pro přehrávání NTSC a sfc hry. Chce-li někdo obrázky kontaktujte mě.

Ahoj, mas jeste neco na prodej?
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků