Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod muftu 5. 7. 2013 11:31

Praveze neberie - cas mam uplne iny ako v systeme - neviem preco...
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 7. 2013 13:43

Tak to máš divné, vím že se tě to po prvním spuštění zeptá, jestli je to správný čas a ukáže ti to čas, který máš v 3DS.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 5. 7. 2013 19:27

No pohral som sa s hodinami v systeme, ukazuju uplne divny cas ale aspon ja mam normalny v hre...
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 9. 7. 2013 19:55

Tak právě jsem zakoupil nové AC :-) Do týdne by mi mělo snad přijít, už se na něj těším jak na vánoce ^^
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanesek 12. 7. 2013 09:49

Koupil jsem minulý týden, občas na chvilku zapnu a ani nevím jak, 18 nahraných hodin :shock:. Už mám chycených přes polovinu ryb a brouků. Ted sem konečně sehnal sekyru a chystám velké změny v našem Blbcově!
New 3DS XL
johanesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 22. 7. 2013 20:55

Tak konečně dorazilo ^^ Všechny sem si Vás přidal (krom muftu a Micana, pokud budete chtít, pošlete mi Váš friend code do zpráv), tak si mě klidně taky přidejte, ať můžem vyměnit nějaký ovoce, abych rychleji prosperoval :-D Já mám třešně :-) Jinak pamatuju si správně ještě z Wild World, že tuříny se prodávají v sobotu ráno? :-)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 28. 7. 2013 10:16

Tak sem nakoupil tuříny za 250 000,-. Když se vám bude chtít, dejte mi vždy vědět, za kolik se u Vás vykupují, abych na nich máznul co nejvíce :-)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 28. 7. 2013 16:07

U mna dnes rano nebol predavac, ale aj tak chytanim chrobakov na ostrove zarobim viac
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 28. 7. 2013 16:49

To me strasne nesou ryby, z jednoho vylovu mam tak 25 000,-. Ale neni nad to, vydelane penize radne zurocit :D Ono na 3 000 turinech uz to neco hodi...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 28. 7. 2013 20:39

no odblokuj si ostrov a zistis, ze tam su chrobaky za 12.000/kus, a mozes ich tam nachytat 40ks - cize na jednu otocku mas cca 300-400k. Plus ak zmenis Ordinance na wealthy town, tak sa predavaju este drahsie
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 28. 7. 2013 21:44

Jj, wealthy town mam a právě sem se vrátil z ostrova akorát. Přivezl sem si tak 250 000,- :-]
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 29. 7. 2013 03:43

Mal by si si to tam vyrubat a chytat chrobaky len na palmach. Ale nechaj si na ostrove jeden ovocny strom, pretoze, ak si ho este nechytil, mas tam jedneho chrobaka, ktory je tiez exkluzivny pre ostrov a sedi na ovocnom strome.
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 29. 7. 2013 18:24

mimochodom ake mas ovocie na ostrove? ja mam duriany a kokosy, mozeme pomenit
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 29. 7. 2013 20:06

Já mám něco podobné třešním (lychee) a banány. A už mam pro Vás se Sh0danem připravený ty jablka. Potom (už nevím kdo jste mi co přinesl) mám ještě broskve, hrušky, citrony, mango a něco jako ananasy :-)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 31. 7. 2013 19:31

Tak pánové, co jsem si dnes udělal, hotovej stavař :-D Navrhnul a postavil jsem si chodníky všude u mě "ve čtvrti". Práce asi na 2 hodiny, ale vypadá to luxusně :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků