Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 5. 2013 10:16

Taky nechápu proč se všichni všude hádají, já viděl obě prezentace a skoro nic jsem se z nich ještě nedozvěděl. Všude se dočítám jak zlej Microsoft neoznámil žádnou hru ale Sony nám už teď slibuje tunu exkluzivit, to je moc krásný ale já se ještě ani nedočkal exkluzivit co mi naslibovali před vydáním ps3ky... Takže do E3ky jsem naprosto klidnej :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 5. 2013 12:53

Obrázek
:hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 5. 2013 13:07

Mně to nijak zvlášť podobný nepřijde. Ale znáte to, kdo chce psa bít... :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 5. 2013 13:44

Jde o ten tvar. Před deseti lety by taková strohá pixla asi ušla, ale dnes... :oops:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 5. 2013 14:37

Aspoň to nevypadá jako zahradní gril :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 5. 2013 15:46

Pravda :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 5. 2013 22:11

No design je hroznej, to se snad nikdo hádat nemusí. Jediná hůř vypadající konzole co jsem viděl je ps3 super slim ( nebo jak se to jmenuje ) a to byla fatka tak pěkná.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 23. 5. 2013 01:19

Ten design mi k tomu proste sedi, decentni zalezitost pro vsechny, ktera neni ciste zamerena na hrace co by nejradeji aby to vypadalo jako neco z 25. stoleti.

Holt xbox one jde uplne jinym smerem, ber nebo nech byt ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 23. 5. 2013 06:06

No zo toho co jsem zatím viděl, nebo spíš slyšel asi nechám být. I když jsem si po ps3 a Vitě říkal, že další Playstation už nechci tak mi pravděpodobně nic jinýho nezbude, WiiU mi next-gen bohužel nenahradí.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 5. 2013 08:25

SPY píše:Ten design mi k tomu proste sedi, decentni zalezitost pro vsechny, ktera neni ciste zamerena na hrace co by nejradeji aby to vypadalo jako neco z 25. stoleti.

Holt xbox one jde uplne jinym smerem, ber nebo nech byt ...

Asi tak :) U ledničky/televize/DVD přehrávače taky člověk neřeší design, pokud teda nemá nějaký speciální požadavky kvůli designu zbytku bytu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 23. 5. 2013 08:42

Tak zase jak kdo, že :) Znám lidi co řeší i barvu mýdla a hajlz papíru v koupelně... A pochybuju, že by si někdo dal neladící TV do obýváku, stejně tak ledničku, pokud jí má třeba v kuchyni. Na druhou stranu to pro mně rozhodující element určitě není ale nelíbí se mi.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 5. 2013 09:02

Co je ale neladící TV? TV jsou buď černý, stříbrný a nebo možná bílý... Hranatý a lehce designovaný. Tam není moc co řešit :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 5. 2013 09:33

V dnešní době je tohle neladící TV :D
Obrázek
dovedeš si představit, že kdyby jsi měl na výběr, dal by jsi si do svého obýváku něco takového? ;-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 5. 2013 09:49

Jsem mluvil o aktuálních televizích :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 23. 5. 2013 12:37

tak zhrniem drby, ktore pokial sa potvrdia, ze su pravdive a je tu asi 99% sanca ze su, tak Xbox One bude celkom slusny pruser.
V prvom rade povinne online, aj ked hram offline - super investicia do buducnosti, pretoze ak ma v roku 2030 chyti nostalgia, tak Xbox One bude nefunkcna skatula.
Povinne instalacie - jeden z dovodov preco nehram na pc, preco som nebol velmi nadseny povinnymi instalaciami na PS3 pri niektorych hrach. Oni chcu aby som instaloval kazdu jednu hru!!! To uz nieje konzola...
Parovanie s uctom - neviem ako to bude vyzerat, ci to spravi system automaticky, alebo ma MS kulturne obohati o moznost zadavat pismenka a cisielka pred tym ako si budem moct tu hru zahrat. Kazdopadne mne ako zakaznikovi to neprinasa ziadne vyhody a len ma to odradzuje.
Bazarova ochrana - v principe s nou suhlasim, myslim si, ze vyvojari (nie MS, nie vydavatel) by mali vidiet nejaku kompenzaciu aj od bazaristov. Ale aj to ma svoje hranice - a dufam ze ten poplatok bude veeelmi maly.

Vazne dufam, ze tieto hore uvedene body sa nepotvrdia, ale niesom velky optimista. PS4 mozno ma opat sancu ziskat spet svoj market share z cias ps1 a ps2, hlavne preto ze konkurencia sa sama knock-outovala...
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků