Sbírka handheldů

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod BeNiSh 2. 5. 2013 00:34

prijdte se pochlubit, jakou retro hru prave hrajete ci co mate novyho ve sbirce na nove vzniklou komunitni FB stranku o starych hrach a vsem okolo nich :kuk:

https://www.facebook.com/retroGEJMSY
:: SUPER COM 72 :: NES :: SNES :: N64 :: Wii :: IM :: G&W :: GB :: GBC :: GBA :: GBA SP :: NDS :: 3DS XL ::

SBIRAS, HRAJES nebo se jen ZAJIMAS o klasicke retro hry? pridej se k nam na
:arrow: www.facebook.com/retroGEJMSY :hmm:
BeNiSh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 8. 5. 2013 15:53

Nějaký novinky do sbírky:

Obrázek
Komplet barevný GB

Obrázek
Komplet Donkey Kong 2, Game&Watch, konzole nefunguje.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 14. 5. 2013 12:07

moje novinky:
Obrázek
uz mam dve z troch tych Club Nintendo 3DS
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 14. 5. 2013 13:25

Na kolik vyšel Mario 3DS?

Ja nedávno sehnal pár komplet GB her, N64 her a hlavně mi došel loose cart Snow Brothers na NES.
Postnu pak fotky do konzolí.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 14. 5. 2013 14:15

199CHF na aukcii

pozeram ze to Snow Brothers je celkom ulovok, ani som to nepoznal
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 14. 5. 2013 15:33

Tak zkoumám kurzovní lístek :D. To je docela v pohodě cena, to je méně než za toho Toada, že.

Podařilo se mi sehnat z Raichu za relativně dobrou cenu. Předtím jsem tam zaregistroval několik naprosto skvělých cen za vzácné NESkové hry. Sněhuláci mě vyšli na 73 E plus pošta.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 14. 5. 2013 16:26

Jj cena velmi slusna - povodne sa u nas objavovalo ine mario 3ds za az 400 chf, ale az taky blazon niesom. Toto tiez vidiet a citit ze slutocne nikdy ho nikto nepouzival
Ja som velmi vyhodne zohnal toho Mystical Ninja, co tiez je relativne draha hra (aj ked nie ako niektore nes a snes hry) a ja som ju zohnal v dobrom stave za super cenu
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 14. 5. 2013 16:48

Jo, o Mystical Ninja vím. Ale jestli na to koukám dobře, tak je to jednička. Nevím, jestli si to nepleteš s Mystical Ninja na SNESku nebo Mystical Ninja 2 na N64. Obě jsou dražší a i relativně vzácné.

Obrázek

Tu jsou kompletní GB hry, které jsem zakoupil předevčírem.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 14. 5. 2013 17:47

keby to bol Mystical Ninja 2 na N64 tak ta hra ma hodnotu okolo 150€ :) ale aj tato jednicka ma hodnotu okolo 30 libier, co je pre mna uz relativne drahe, navyse ja som ju zohnal za zlomok tej sumy :) a niektorym nevadi za nu pytat aj toto: http://www.ebay.co.uk/itm/Mystical-Ninj ... 1e7a85576a :D

opat len zasnem ze kde nachadzas kusky v podobnej kvalite...
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 14. 5. 2013 18:18

No to je nejdražší kousek, co je snad na celém ebayi. Krom toho GB je nejdražší evropský ebay. Stačí projít Německo, Francii, Rakousko a najdeš levnější. Třeba ted je Mystical Ninja na německém za 15 E v luxusní krabičce, bez manuálu.
Ale ano, rozhodně nepatří ke common hrám. Sám na N64 moc vzácnějších her nemám, cenově se tomu tak přibližuje jen Mario Party 2 v krabce a pak teda loose cart Conkers Bad Fur Day.

Tyhle hry jsou sehnané přes kontakt z aukra, v CR naštestí moc sběratelů není, a když se někde na netu objeví něco zajímavého, tak to často mám. Třeba před dvěma dny někdo prodával Sega Master System s 15 hrami za 60 E a byla mezi nimi hra, která je na ebayi vystavená za 350 euro.
GB hry mě vyšly na cca 40 E s tím, že Mickey a Tip Off jsou jen prázdné krabky. Ale i tak parádní cena, na ebayi bych stejné peníze zaplatil jen za Maria a želvy.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 14. 5. 2013 18:45

tak stav je vsetko - ja by som mohol lacnejsie zohnat z nemecka, alebo zo svajciarska, ale ja chcem anglicku krabicku :)
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 14. 5. 2013 20:12

No jo, každý jsme nemocný trochu jinak :D Já s tím hodně bojuju, že první N konzole a hry do CR dovážel Stadlbauer, tudíž je všechno německy. Ale zase tak moc mi to nevadí, snad kromě Zeldy. Mám na SNES prakticky novou Zeldu, snad nikdy nehranou. Cenovka je v korunách, ale manuál, mapa i samotná hra je pro mě nehratelná.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 14. 5. 2013 22:50

mne to vadi len tak nejak z estetickeho hladiska, s nemcinou ako jazykom nemam absolutne ziadny problem :)
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 7. 6. 2013 12:24

Nový kousek do sbírky.

Obrázek
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 1. 10. 2013 12:40

dneska som si bol vyzdvihnut :) samozrejme len tie horne dve, Pikachu uz vlastnim skoro rok
Obrázek
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků