Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 5. 2013 18:43

A budeš dělat v ČR? První dojem uděláš až osobně, tohle bych neřešil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 5. 2013 18:47

Nejraději v ČR, no, to pak totiž můžu bydlet u rodičů nebo squatit u bratra, abych si i trochu našetřil :-)
Každopádně dík za uklidnění, snad máš pravdu ;-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 5. 2013 08:19

Navíc oni neví, proč jsi ten telefon nezvedal ;-) Teda pokud jsi jim to neřekl... Takže tohle bych fakt neřešil :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 5. 2013 09:09

Mrak píše:proc se lidstvo vychovava smerem k tomu, ze to neni slusny o.O

Naše společnost (západního typu) je v základu velmi ovlivněna křesťanstvím, kde jsou bohužel velmi prominentní všechny tyhle asketické sračky o lidském těle. Masturbace je špatná, sex pouze za účelem rozmnožování atd... V dnešní době a v mladých lidech už tyto "morální" normy nejsou tak silně internalizovány, nicméně přenos těchto tabu od starších generací bohužel stále funguje.

Stejně jsem to nikdy pořádně nepchopil - lidské tělo je pro nás to nejpřirozenější, co máme. OK, tak ho budeme zakrývat, souložit akorát pod peřinou a nemluvit o něm. Makes sense, bohudík za sekularizaci.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 10. 5. 2013 13:33

No ono jde hlavně o to, jak jsem po 5 hodinách odpoledního spánku do toho telefonu huhňal :)

A abych nebyl osočen, že jsem těžce ovlivněn křesťanskými normami mých rodičů, tak hrdě zde na herním fóru hlásím, že jsem si dnes oholil koule.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 5. 2013 14:41

:D :D :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 5. 2013 15:26

A to je dobrý k čemu?

Apropos já si dnes oholil vousy... :-[ :-[ :-[
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 5. 2013 15:42

Tys mu měl vynadat, že tu píše takový věci...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 5. 2013 17:39

Už jenom čekám, kdo si voholil *****. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 5. 2013 20:36

SCobra píše:Tys mu měl vynadat, že tu píše takový věci...


+1
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 5. 2013 20:45

Scobra a potrefená husa. Vám se tak zavděčit :-D

A stejně je rozdíl mezi .soulem, který se tu roky pohybuje a v rámci možností víme, s kým máme tu čest, a úplným nováčkem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 5. 2013 20:56

Vzhledem k diskuzi, kterou jsem z velké části zavinil já, se nedivím, že .soul podle toho reagoval :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 10. 5. 2013 21:00

Abych uved věci na pravou míru, tak to ani nebyla pravda :-) Jen mi ta celá diskuze přišla komická, tak jsem se přidal :-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 5. 2013 22:48

Postovat na fórum něco z vlastního PC... síla http://www.nfscars.net/forum/showpost.p ... stcount=71
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 5. 2013 07:59

Cha :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků