Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 21:04

No tak sem moc nechodím... no a je to :) A už nebudu, páč Vás kazím...
Nebo budu psát ve stylu... Jdu dělat něco, co nesmí číst děti :))
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 21:08

To s dětma jsem moc nepochopil. Ty přece masturbují také a jim snad nevadí, že nejsou samy, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 21:09

No vidíš... a já jsem špatná :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 5. 2013 21:23

Hlavně klid, řešíte kraviny :) Myslím, že tu jsou napsané i horší věci než masturbace - třeba "Evropská unie" nebo "Miloš Zeman" a tak :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 8. 5. 2013 23:54

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 5. 2013 00:02

haha :D

"God, everything you post is off-topice bullshit that adds nothing to the discussion. I bet you wouldn't even get away with such blatant faggorty if you didn't have a fold in your crotch and two lumps sagging on your chest. Kill yourself plz."
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 9. 5. 2013 05:55

zas den blbec ,, v praci me vytaci do cervena ,, delam chyby za ktery by se stydelo dvoulety dite ,, nemam hotovou recenzi s terminem streda,, klepou se mi ruce a ja nevim proc ,, diky tomu se mi vysypal v kuchyni po cele podlaze cukr ,, a jak jsem ho konecne smetla na hromadu tak kolem proletela kocka a mohla jsem zacit znova ,, asi pujdu spat a vzbudim se tak za tyden

-- 09 kvě 2013 07:04 --

Sasakr píše:Ale no tak Mraku :-D Kolik dětí si myslíš, že sem zavítá? Chodí nás sem pět a půl, furt stejných pár lidí. Takže z nějakého ovlivňování dorostu bych vážně obavu neměl. Ale mně to přijde nevhodný, i když to tu čteme my. Resp. ne nevhodný... já, psycholog amatér, se snažím vždycky vžít do toho člověka na druhé straně. A tak by mě zajímalo, která 38letá žena potřebuje tohle na herním fóru sdělovat. A hlava mi to nebere :-D


taky jsem se snazila vzit do toho druheho na druhe strane ,, vysli mi z toho dve veci : jsem schizofrenni a pk druha vec ze jsem jediny clovek na planete plne mimozemstanu nebo taky je tu moznost ze vsichni jsou lidi a ten ufon jsem ja
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 5. 2013 07:54

Ale tak zamyslime se lidi :D Jsem to nemyslel spatne a uz vubec jsem nechtel tak horkou diskuzi. To reknu z meho pohledu. Jsou veci, ktere se normalne verejne nerikaji. Jako nebudu tvrdit, ze tak funguju, protoze bych lhal :D Jsem mladej, nijak se necitim tim prispevkem ponizen, jen mi to neprijde vhodne. :-) Tim jsem ale nechtel nic zakazovat nebo tak neco.
Sasakr: To je pravda, ze je nas pet a pul (Ali je ta pulka? :D ), ale co anonymni navstevnici? Ja to teda nehlidam nebo tak neco.. Ale kdyz obcas neco hledam, superforum je ve vysledcich google docela casto. Takze klid damy a panove, nechtel jsem to zas tak vyhrotit :D Si piste, co chcete, sam pisu hovadiny :D Jen jsem sdelil svuj nazor :-) Ono je to beztak dano spatnou spolecnosti, lide dodrzuji nejakou etiketu, pritom sex, masturbace apod. je neco normalniho, nevim, proc se lidstvo vychovava smerem k tomu, ze to neni slusny o.O
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 5. 2013 08:27

Ne že by to bylo neslušný dělat, neslušný je o tom mluvit veřejně. A protože někde na nádraží by člověk taky nevykřikoval, že jde masturbovat (kakat, čůrat...), logický by bylo, aby to nedělal ani tady. Ale zase na druhou stranu jsme tu poměrně uzavřená skupina lidí a ztratí se to tu (pokud někdo nebude hledat přesně to slovo) :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 5. 2013 09:49

Celou noc/ráno jsem psal esej, teď jsem jí dopsal a přemítám, jestli jít vůbec ještě spát... Popravdě se mi spát ani nechce, což bude asi hektolitrem kávy a bolavym, ukopnutym prstem u nohy...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 5. 2013 10:21

Stůl, židle, dveře, skříňka? Já bych umřel, kdybych nedostal svou dávku spánku. Zkoušel jsem, co mohu.. Nic :D Po 23 hodinách vzhůru si musím prostě lehnout, začínám pak usinat za jakýchkoliv okolností. Ani energeťák, káva, nic nezachrání situaci. :-)
SCobra: Ano, to jsem myslel, neslušné o tom mluvit, ne to dělat :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 5. 2013 11:44

Zdá se, že User na to kápnul...

A o ničem jiným se tu celou dobu nemluví, než o tom, že je divný o tom mluvit, ne to dělat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 5. 2013 15:55

Mrak: Zábradlí u schodů, docela brutálně, je celej fialovo- modrej. A to jsem měl boty...
To jsem dopad... Nakonec jsem usnul někdy v 11:30, přičemž v 11:45 mi volali z firmy, u který jsem žádal o práci, že mě vzali do prvního kola výběrového řízení. Já jim zavolal zpět hned po probuzení (teď), kdo volal jsem nevěděl, a pak jsem byl sotva sto vymumlat poděkování, kruci jestli jsem si to podělal... :grr: :grr: :grr:
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 5. 2013 18:14

Jo, to znám.. Já osobně vím, kolik jsem ***** pohovorů, ale zas na druhou stranu to hrotit.. Se prostě stává.. Navíc, nemyslím, že to, co jsem přímo pokazil, byl důvod nepostupu do dalšího kola. Většinou. Teď jsem místo našel přes známou, tak se budu snažit udržet, ať mám něco trvalého.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 5. 2013 18:38

Tak to gratuluju :-)

Já si chci na rok pozastavit studium a jen makat k získání nějaké smysluplné praxe. Tadyto bylo pro jednu z 2 pozic, kam bych opravdu chtěl, takže mě to štve... No uvidíme, do dalšího kola výběrového řízení mě vzali, ale dobrej první dojem jsem fakt neudělal :/
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků