Level je mrtev-ať žije Level !

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 5. 2013 19:34

Společnost Burda přestala vydávat Level. Koupila ho společnost Naked Dog kterou nevlastní nikdo jiný nežli Ondřej Průša - čili legendární Draken - bývalý šéfredaktor Levelu ze starých zlatých Leveláckých časů. Zatím se neví co má Draken s Levelem v plánu - já doufám že jen to nejlepší ! (I když přiznejme si - Rybka "utekl" na PC Tuning a další známí redaktoři jsou na games.cz) takže klasický level mě už dávno nezajímal... Také proč kupovat časák za dvě kila, když spousta krásných her se dá koupit na steamu nebo gogu za minimální ceny, často krátce po vydání...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 5. 2013 20:10

Třeba protože se časák nekupuje kvůli hrám :D Kvalitní herní magazín bych kupoval, ale asi by nás celkově bylo tak 6.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2013 20:23

Já bych herní časáky klidně kupoval, ale jedině bez přílohy za lepší cenu. Hry nepotřebuji, hraju na konzolích, ale rád bych si ho klidně přečetl, jenže se mi nechce dávat 200. Nejlepší bylo, když vycházel mini level, kdyby to znova zavedli, tak si ho i předplatím.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2013 20:26

Ať už s ním Draken udělá, co chce, je jen otázkou času, kdy přestanou oba časáky vycházet. Křísit Level by bylo jako křísit zombie - pořád to bude jen chodící mrtvola :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 5. 2013 20:43

toho času ma stál Level cca 400 SKK 8-D ... stale ho mam este nakôpkovany pod postelou ^^ (nie ze by som ho tak stale miloval, ale som lenivy vyniest to na poval... za 50 rokov to bude urcite vzacne :mrgreen: )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 5. 2013 22:43

Stačí udělat stahovatelnou verzi pro tablety a mobily. A dobrou redakci. MiniLevely jsem si kupoval, později už jen díky plným hrám. A nyní když jsou hry levné celoročně jsem si nekoupil už žádný časopis. To je zkrátka trend.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 5. 2013 23:04

Trend je takový, že české weby jsou spíše odpad, protože je není z čeho platit. Čímž ti vznikne možnost dělat papírový časopis, protože by se možná zase zákazníci našli. Na webu máš sice informace zdarma, ale to je asi jako s tím naších školstvím. Kvalita podle toho vypadá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 5. 2013 23:12

Ale na games jsou redaktoři z Levelu :)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2013 08:23

Nesmysl. České weby jsou stejně kvalitní jako ty zahraniční - víc je těch nekvalitních :) Games.cz a Hrej.cz jsou naprosto v pohodě.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 5. 2013 18:47

Uprimne se divim, že se ty casopisy drzi tak dlouho.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2013 19:09

To já taky právě :) Asi se pořád ještě najde dost lidí, kteří je kupujou kvůli hrám...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 5. 2013 10:38

Si jo.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 7. 5. 2013 11:18

V informativním věku nemají časopisy tohoto typu místo, zkrátka internet si vybírá svoji daň. Doby, kdy jsme odpočítávali dny a těšili se na další nové číslo jsou dávno pryč... Level zůstane navždy v mém srdci.
NevimAVM
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 7. 5. 2013 17:10

http://games.tiscali.cz/video/magazin-l ... s-cz-62786 - Jenom tak na okraj :)

A jinak kvalitní časopis své místo určitě má - osobně mám předplacený třeba The Escapist, který je sice na webu zdarma (všechny články, na Kindle se jen posílá týdenní souhrn), ale tenhle souhrn mi dodá informace na jedno vícméně pevné téma jaksi na jednom místě a bez nutnosti si zajímavé články a různé úhly pohledu den po dni "kouskovat" kdesi na webu.

A za časopis typu Edge bych klidně ty peníze vyvalil taky :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 5. 2013 19:55

Tak vida, vida, rozjedou ho ex šéfíci. To jsem zvědav.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků