Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 4. 2013 10:33

AvP2
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 5. 4. 2013 13:47

Aliens: Infestation na DS je dost podařená hra. A docela tuhá.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 5. 4. 2013 14:40

Stefi: Homestead jsou mise obyvatel. Jsem si nemohl vzpomenout na český překlad. Ty se mi docela líbili. Hlavě jak pak můžeš chodit po "panství" a sledovat, jak si žijou svoje životy. Jsem třeba sledoval doktora a fakt šel k někomu, vyšetřil ho a předepsal léčebnou kůru. :D Budeš hrát i Tyranny of King Washington?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 5. 4. 2013 14:46

Aliens: Colonial Marine, již podruhé :P

Karle, kde se dá Infestation sehnat? Nějak jsem na to neměl štěstí... díky.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 4. 2013 16:29

Rick Deckard píše:Stefi: Homestead jsou mise obyvatel. Jsem si nemohl vzpomenout na český překlad. Ty se mi docela líbili. Hlavě jak pak můžeš chodit po "panství" a sledovat, jak si žijou svoje životy. Jsem třeba sledoval doktora a fakt šel k někomu, vyšetřil ho a předepsal léčebnou kůru. :D Budeš hrát i Tyranny of King Washington?


No chtěl bych koupit tu Washington edici, ale netuším kdy má vyjít. Jinak díky za ty Alieny oba omrknu.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 4. 2013 16:59

Nevim jestli AvP2 bylo vubec na konzole, ale rozjedes to dneska uz na prakticky kazdym orezavatku.

V AC3 bych se mel taky pohnout. Jsem si to blbec nechal napotom a ted se mi toho nabalilo na sebe tolik, ze nevim kdy se k tomu dostanu. :( Snad driv nez vyjde Black Flag.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 4. 2013 18:49

StefiCZ píše:
N.Marko píše: (já to nekupoval! Dostal jsem to)


Nekecej :D


Nekecám, vyhrál v H-podu na Hrej. 8-)

AvP2 vyšlo jen na PC.

Alien Trilogy, Alien Resurection - obě sice fakt staré (a to Resurection jen na PSX), ale gatě z toho má člověk řádně hnědé i dnes. Byť to ovládání samozřejmě s dneškem už nesnese srovnání.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 4. 2013 19:48

OK, omrknu to taky. To bylo tolik soutěží o takovou super hru? :D Všichni co znám a co to hrají, tak to buď vyhráli, dostali nebo spirátili, prodeje musí být závratné :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 9. 4. 2013 17:09

Tak Bioshock Infinite dohranej, prvni myslenka po dohrani - WTF did just happened :shock:

Nakonec jsem musel projit diskuze abych vubec pochopil co vsecho se stalo. No jen co bude cas, tak musim dat druhej run, abych to cely vstrebal :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 4. 2013 17:33

A k čemu bys to přibližně přirovnal a co se ti na tom líbilo?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 10. 4. 2013 00:53

Prirovnat to nejde k nicemu, proste je to typem olidnenej Bioshock (mistama jsem v tom videl Dishonored - kterej teda Bioshock z casti vykradl, tak jeste aby ne) :-))

Tenhle typ her mam proste rad: atmosfericka zalezitost, nevis co se presne deje, vynikajici pribeh - kterej na tebe mluvi ze vsech mist a vsemi zpusoby (jeden z nejlepsich hernich pribehu), vybornej design prostredi a skvelej dabing.

Jen od toho nesmis ocekavat strilecku, strileni je dany na druhou kolej. Je to hra, kterou se musis nechat celkove pohltit, pokud o to nemas zajem, tak se tomu vyhni, jako cisty FPS te to bavit nebude.
Takze moje rada pro tebe zni - nekupuj to, nebude te to bavit o<:)

Ja celkove hodnotim 9.5 z 10
normalne pulky nedavam, ale 10 je moc, diky strilecimu systemu, kde by se dalo jeste dost veci vypilovat na to, abych Infinite nazval perfektni hrou - primarne neviditelna Elizabeth pobihajici nekdy mezi neprateli, na jednu stranu to ma svoji logiku na druhou stranu to proste odebira z celkoveho ponoreni do hry. Celkove strileni byla takova nudnejsi cast - nevyrazny zbrane, malo typu nepratel, 2 zbranovej limit - v puvodnim Bioshocku clovek diky malo nabojum stridal celej arsenal, tady jsem si drzel 2 svoje oblibeny zbrane od pulky do konce). Nejaky propracovanyho bosse cas od casu bych taky uvital, misto par sekvenci, typu 3x stejnej boss nebo ta bitka na ochraneni vzducholodi, ktera byla na hard celkem frustrujici :/
A 9 je diky super WTF endingu malo. Az me z jistejch pohledu na Elizabeth ke konci mrazilo v zadech :-))
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 4. 2013 19:14

Díky za rozbor. Tak to zatím nechám, při nejhorším si to zahraju později. Letos to stejně vidím jen na GTA a MGS. Ostatní hry mě nějak nelákají.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 12. 4. 2013 08:50

Padla platinka za Darkness 2. Jo, tak tohle bavilo hodně.

Obrázek
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 12. 4. 2013 09:13

Daemon: A já jsem stále udiven a stále nechápu :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 18. 4. 2013 08:52

Tak Bioshock druhej run za mnou, ted jen nevim jestli to dat potreti nebo pro zmenu dat jednicku :hm :-)
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků