Dead Space - serie

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 2. 2011 12:29

Pokračování s Isaacem ti asi těžko dají v DLC když chystají trochu...já jsem rád za tohle a navíc to vůbec nevypadá zle...jo je to někdo z extraction, já ho ještě moc nehrál
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 2. 2011 12:40

Ja jen, ze mi ta postava bude uplne ukradena. S Clarkem uz jsem se szil.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2013 15:12



Kua puvodne jsem chtel koupit az po par tydnech ale docela mne ten trailer navnadil... :X
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 1. 2013 15:45

No mne taky dost nedchnul, ale pořád se bojím přehnané akční složky. Takže pro mne "až někdy".
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2013 15:52

Je fakt, ze jsem se o deni okolo DS3 moc nezajimal. Nekoukal jsem na videa a necetl jsem novinky (krome tech zasadnich). Ale nemyslim si, ze by tomu prilisna akcnost uskodila. Uz i prvni dva dily jsou docela dost akcni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2013 17:48

Přesně, taky jsem se bál akčnosti a že koupím až někdy, ale demo mě nadchlo a asi to moc dlouho nevydrzim a koupim
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 1. 2013 08:14

No Peťo, můj názor znáš. První díl prostě byl a je atmosférický horor. Dvojka je akční nářez a trojka má být ještě akčnější. Už dvojka se mi moc nelíbila, takže DS3 mne nechává prozatím chladným.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2013 09:05

Jasně, je to akčnější, protože přibylo více příšer, ale pořád je to lepší než jak dopadl resident evil.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 1. 2013 09:46

Jo, to máš sice pravdu, ale není to omluva :-( Jako chápu, že pokud chtějí prodávat, musí se přizpůsobit trhu. Ale první DS mne uchvátil a už jsem ho hrál 3x, dvojku jen jednou.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2013 11:09

Já jsem ve dvojce skončil u posledního souboje. Neměl jsem na to nervy tak jsem to nechal ležet. Ale ted jedu Severed a ten je docela povedený. Mně ale příjde, že právě ty série, které se chtějí zaměřit na mainstream a začkňují své hry, tak se prodávají pak hůř, protože nové hráče to už nepříláká a fanoušci série to v daném stavu kupovat nechtějí. Viz právě RE6.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 29. 1. 2013 11:17

Panove nevim, hral jsem demo a vypada to hezky, hraje se to v pohode...a presto neee. Mel jsem po kapsach tolik streliva, ze bych si mohl otevrit obchod, priserky nabihaly zprava, zleva, zespod a ja mackal spoust a mackal... proste stacilo drzet smer vpred a spoust :-( U prvniho dilu jsem mel proste z potvor respekt, tady jsem vedel, ze driv nez se ke me dostanou, rozctvrtim ja je.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2013 11:27

Tak na vyšší obtížnosti to asi nebude tak snadné, ale nepřišlo mi to až tak strašné, větší množství nepřátel bylo až ke konci dema.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 1. 2013 11:33

No, toho jsem se přesně bál. Velké množství střeliva, velké množství potvor. Když je něco primárně děláno jako coop, tak tam prostě nemůže být upřednostněna hororová složka, nanejvýš sem tam lekačka :-( Až bude za 3 kila, tak si ho zahraju.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2013 11:49

Mě se naopak líbí, že tam dali coop. Nikoho to nenutí hrát ve dvou, ale je tam ta možnost, navíc v coopu je ta hra trochu jiná, takže si to člověk zahraje aspoň 2x. Kdyby v RE5 nebo 6 nebyl coop, tak mě ta hra ani tolik nebaví.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 1. 2013 11:55

Taky si počkám, jako jsem to udělal u ME3 :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků