Mafia 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 11. 2012 20:56

Známej měl skoro pravdu, ona není úplně na nic, je to jen zobrazovadlo, ovšem na hry absolutně nevhodné.
Stačí i obyčejná 7750 od Gigabytu a zahraješ si dnešní všechno alespoň v základu.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sedli01 27. 11. 2012 12:44

Hm...tak jsem prubnul to Demo a je to špatný...i na střední nastavení má hra zpomalenou odezvu na klávesy a na minimum jede celkem obstojně, ale je to nehratelný, takže smůla :-/
Live to Ride, Ride to Live
Nokia E52
sedli01
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 27. 11. 2012 13:41

Jeste muzes zkusit snizit rozliseni nebo jestli mas k dispozici monitor (tv) s mensim at to mas v nativu
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 27. 11. 2012 19:56

Nojo, tak v tom FullHD je to těžký no.
Já to hrál v 1280x800 na NTB v podpisu na nejnižší asi všechno a jel jsem 20-25 FPS mam dojem a dohrál jsem to, docela se to dalo, samozřejmě to nebylo vždy úplně plynulé, ale co no.
Navíc i na minimální detaily hra vypadala docela hezky.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 24. 12. 2012 12:49

Zdravím. Mám následující problém. Chtěl jsem si zahrát konečně mafii 2, ale seká se to. Uvnitř budov je to ok, ale venku nastane problém. Moje sestava je následující.
Pentium 4 3,2GHz
RAM 2 GB
GeForce 8800 GTS 512 (drivery 310.70)
Vista business 32bit (SP2)
monitor 1280x1024

To by mělo běžet ne? Nebo už je to tak zavostalý? Např. gta 4 mi tam běží naprosto v pohodě. Nejsem v kompech úplně sběhlej, takže pokud budete chtít nějakej další údaj, tak klidně řekněte.

Díky moc.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 12. 2012 12:50

GTA 4 úplně v pohodě? To znamená co?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2012 13:01

Vypni PhysX v nastavení hry ;-)

Ono GTA 4 nepovolí na slabších sestavách tak vysoký detaily jako na těch lepších...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 12. 2012 13:05

Procesor mám daleko lepší a grafika s podobnou úrovní by stála pár korun. Jenže jsem si myslel, že by mi na tom GTA vůbec nešlo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 24. 12. 2012 13:14

PhysX vypnuto, vypnuto vlastně všechno co vypnout šlo. Krom monitoru samozřejmě. No to gta 4 při rozlišení 1280x1024, se zaplym vyhlazovánim a detailama skoro na plno jelo naprosto bez škubání.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2012 13:19

Mafia 2 je poměrně náročná sranda... A jak říkám, GTA 4 si reguluje množství detailů, které dovolí zapnout.
Ještě bych zkontroloval, co máš a nemáš zapnutý v nastavení ovladačů v Ovládacím panelu NVidia,
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 24. 12. 2012 13:37

S tím gta jsem pouze reagoval na dotaz od tdjohn. To že to reguluje detaily jsem nevěděl. S tim panelem je to už problém, protože tak nějak nevím co tam má a nemá být nastaveno. Ale co se tam tak dívám tak dost věcí je na off nebo na "appliacation - controlled" Což znamená, že se to dá nastavit ze hry. Zkoušel jsem i na menší rozlišení a stejný.

No asi čas na obměnu no :-D Ikdyž nějak nevim jestli mi to stojí za to abych nalil do sestavy x litrů jenom abych si zahrál mafii :hm
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 12. 2012 13:41

To chce konzoli :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2012 14:05

Rozhodně by tam nemělo být zapnuté Ambient Oclussion a Antialiasing (multisampling)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2012 14:14

To Pentium, to je snad jednojádro ne? Na tom přeci nemůže šlapat ani Mafie, ani GTA :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 24. 12. 2012 14:20

Přesně tak, na tomhle jednojádrovým Pentiu jede GTA 4 asi tak 10fps. Mafia 2 možná trochu líp, ale ne o moc.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků