Sbírka obalů

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mahorero 14. 9. 2012 13:58

Zářijová čísla herních časáků z let 95, 96 a 95 minulého století.

gamefan-4 - 1995.jpg
Co se hrálo před 17lety ...

ninpow-28 1996.jpg
... 16lety ...

gameinformer 97.jpg
... a před 15lety.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 9. 2012 17:45

Podle mne naprosto zabijácký bundle pro ty, kdož se zrovna rozmýšlí jestli si PS3 koupit, či počkat na next-gen/WiiU/cokoliv.
Obrázek

Něco takového by měla Sony vydávat pravidelně před každými vánocemi a hned by se měla lépe. :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 12. 2012 15:43

Obrázek
:hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm :hm
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 12. 2012 15:54

Na ten Bioshock jsem zvědavej, jen teda dvojku mám na ps3 a vůbec mně to nebaví. Když koupím tohle tak budu mít jedničku a třeba se mi to nakonec bude líbit, když si to sjedu celý.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 12. 2012 19:43

Dvojka je taková divná, koupil jsem ji tehdy k CE a jak mě moc bavila jednička, dvojka byla... prostě divná, ani jsem ji tuším nedohrál.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 12. 2012 19:54

Já to měl přesně naopak :) Tedy, jedničku jsem dohrál, ale tak nějak mě to nevzalo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 12. 2012 19:57

Ona jednička má podle mě větší přesah a myšlenky, dvojka zase možná o něco doladěnější mechanismy (i když ten pomalejší pohyb tam hrozně sere)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 12. 2012 20:09

No mě právě jaksi nedošel ten přesah. Tak za prvé - absolutně mě se*e, když musím po levelu lovit zápisky/nahrávky/deníky aby se mi kompletoval příběh, přitom to v tom levelu píše jedna osoba a trousí to na rozloze kilometru čtverečním. Krom toho, když jsem sebral nahrávku a pustil si ji, tak mi ji obvykle přehlušilo dunění kulometu nebo tak něco a zpětně se mi k ní vracet nechtělo.
Za druhé ten "velký zlom" v příběhu - ten jsem nějak nezachytil. Patrně to má být ono umlácení Andrewa Ryana, ale prostě jsem nepobral v čem to má být tak velké.
No a za třetí tu je ten fakt, že hlavní hrdina mlčí. Mlčí, dělá co se mu řekne a je tím vlastně naprosto debilní. Tiché hrdiny prostě nesnáším.

Proto se mi víc líbí dvojka. Je to sice úplně to samé (byť ten level z pohledu Little Sisters byl úžasný), ale alespoň vypilované.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 24. 12. 2012 10:49

Bioshock Infinite dostane oboustranný obal. Na druhé straně bude tenhle stylový obrázek.

Obrázek
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2012 11:13

Jo, ten se mi líbil nejvíc :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 12. 2012 11:17

Trošku jako filmy od Zemana nezdá se vám? :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2012 11:48

Trošku :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 24. 12. 2012 17:02

N.Marko píše:Trošku jako filmy od Zemana nezdá se vám? :)

Taky me to napadlo.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 12. 2012 19:09

Bomberman (1990) - když už se tu nahodilo to mírné RETRO, které mám fakt rád, tak trochu přiostřim.)
Přílohy
bomberman.jpg
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2012 20:36

To je ten první? Abych pravdu řekl - tohle je přesně ten typ obrázku, jaký bych si na téhle hře nikdy nedovedl představit :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků