Problém s Tribes Ascend

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 12:28

Chtěl bych se zeptat jestli tady nemá někdo zkušenosti s touto chybou, jedná se o to že když zapnu hru přes steam tak se mi spustí patcher napatchuje se to všechno, potom dám "play" a naskočí mi okno: V aplikaci TribesAscend.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít, omlouváme se za vzniklé potíže. kliknu na "neodesílat" prosím poraďte.
Co se týče počítače tak tuto hru normálně rozjede (parametry)

Joo a ještě něco asi včera mi to ještě šlo spustit hrál jsem asi 28 minut poté jsem vypl počítač ráno jsem ho zapnul stahoval se nějaký patch a od té doby to nejede.
Nevíte co s tím ? (promiňte že je to tak dlouhé) :)
předem díky za odpověď.
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 12:47

Podle všeho stačí nainstalovat aktuální ovladače pro grafickou kartu (jestli máš NVidii).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 12:49

Nvidia geforce 210 a jak to že to včera jelo ?
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 13:10

Však jsi sám psal, že se instaloval update...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 13:15

Tak jsem aktualizoval ovladač a stále to nejde nevím co s tím .

-- 2. 12. 2012 13:19 --

Také jsem znovu stahl ze steamu tu hru uplně od znova a nic :(
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 13:29

Zkus tu instalaci ovladačů pustit ještě jednou, na začátku vyber Vlastní/Custom a potom zaškrtnout Provést čistou instalaci/Perform clean install.

Kdyby ani to nepomohlo, odinstaluj PhysX ovladač a stáhni a nainstaluj ho znovu odsud: http://www.nvidia.co.uk/object/physx-9. ... er-uk.html
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 13:45

Tak jsem provedl čistou instalaci a nic, a v tom PhysXu se nevyznám a nechci s počítačem něco udělat takže si asi stáhnu jinou FtP hru jinak děkuji za ochotu :)
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 14:01

PhysX je podobná věc jako ovladače pro grafiku :) Odinstaluješ ho normálně z ovládacích panelů...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků