Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 11. 2012 12:23

Dost mě to ale překvapuje. Burnout, pokud si dobře vzpomínám, to měl správně. I grafika mi nepřijde nijak dobrá. Podle recenzí bych si to představoval celkově lepší. Takhle mi bude muset stačit Forza Horizon.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 17. 11. 2012 12:24

jo taky plánuju že jim to odnesu zpět a vezmu forzu Horizon místo toho

-- 17. 11. 2012 12:24 --

ta je na tom jak? zkoušel jsi?
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 11. 2012 12:27

Jen demo a přišla mi super. Jak teď ale moc nehraju, tak dojedu rozehrané věci a pak ji vemu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 17. 11. 2012 14:27

Mit xbox, tak do Horizonu jdu hned. Jizdni model prevzali z Forzi 3/4, kterej je spickovej...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 11. 2012 14:45

Co jsem četl, tak ho dost osekali. Ale zase - jsou to přeci jenom arkádovější závody, ne nějaká profi semi-simulace.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 17. 11. 2012 15:26

Horizon je totální pecka! Žádný arcade závody nikdy nebyly tak nabušený, v současnosti se snad nic lepšího koupit nedá pokud nehledáte simulaci, protože pak by jste musely jít do 4ky :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 17. 11. 2012 16:19

Pro mě je svatý grál arkádových závodů NFS: Underground 2 :-)

V hledáčku pak mám ještě Split/Second
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 11. 2012 22:12

Sem si rekl ze oprasim nejakou starou hru co se mi tu vali a rekl ze zkuim Fatal Frame. No jakoze zadna slava. je to takove chozeni tam s zpatky... navic ty souboje jsou celkem tezky. Ale atmosfera celkem dobra.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 19. 11. 2012 10:38

jj, FORZU 3 i 4 vlastním a dohrál jsem je, ted hraju to NFS MW a sere mi další věc, u každého typu auta je 5 závodu jen, a to pořád dokola se opakující dle třídy vozu, například abych si vylepšil LANCER EVO X musím s ním odjet 5 jeho závodů a pak je lepší, no a když přeskočím do IMPREZY COSWORTH tak s ní musím taky odjet jejich pět závodu aby byla lepší, ale tím že to je prakticky stejný auto, tak jedu úplně ty stejný závody, stejný protivníci, stejná trať i můj minulej čas tam svítí abych ho překonal... to je fakt mínus zásadní... protože lítat to samý do kola mě omrzelo a za 11 herních hodin (ale spoustu času jsem jen tak bloudil po městě) už mám cca 60% hry odehráno a nějak furt nevidím žádný cíl hry... jen porážet ty co jsou nade mnou a pak můžu mít jejich auto, ale co s tím, když ho stejně nemůžu pořádně nastylizovat ke svému obrazu, auto se opravuje (poškození je ale jen vizuální) projetí benzínkou (jako u THE RUN nebo DRIVER:SF) ale tím se i přelakuje, kola nejdou měnit, ani body kity nejdou dát. přitom, když vyhrajete AERO BODY KIT, tak ten má zlepšit aerodynamiku, což vede ke větší rychlosti a lepšímu zrychlení, ale to auto zůstane z venku úplně stejný :shock: a mít na výběr pohled nárazníku a nebo za autem, to mi přijde hodně málo... stejně jako nemožnost řadit si sám - auto ani neukazuje otáčky a stupen, přijde mi že to je stejný jako u Burnout: Paradse, kdy nebyl problém, když si to člověk počítal, zjistit že auto má 20 rychlostních stupňů :-/

uff... sorry za delší čtení, ale snad to trochu nastíní jaká ta hra je - asi jsem tu zatím jedinej kdo ji má :(
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 11. 2012 11:07

MW jsem měl předobjednáno v Game edici (s autíčkem na vysílačku), ale pak jsem si přečetl pár názorů a předobjednávku zrušil...
Burnout Paradise mám, druhý nepotřebuju :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 19. 11. 2012 11:28

Scobra: věř že burnout paradise jsou mnohem zábavnější... jo edici s autíčkem jsem chěl taky, ale musel by se objednvat, tak jsem se na to vyprdnul... věřil jsem že od dob THE RUN který byly katastrofický sezkusí vrátit ke kořenum ala Undergreound 2, Most wanted předchozí, nebo undercover, ale bohužel... pro mě byly nej underground 2 a undercover co do možnosti uprav auta ovladatelnost - ano byla to arkáda, ale na opravdový závody jsem v tý době měl LFS, Rfactor, GT legends, race driver 2 atd... stejně jako dnes na opravdový závody mám GT5, Forza 3,4 :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 11. 2012 16:36

Este jsem dal druhou sanci tomu slavnemu Shadow of the Collosus...po pul hodince dva Colosi dole, tak si rikam, ze to asi nebude moc dlouha hra.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 11. 2012 16:51

Papuček kdysi povídal, že mu první dohrání trvalo asi 60 hodin, než přišel na to, jak ty mrchy zabít :) Pak už to prý jde dohrát za dvě tři hodinky.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 11. 2012 16:51

No není no :)
I když toho posledního jsem pižlal alespoň půl hodiny. :hm

EDT// SCobra: Extrém ne? 8-P
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 11. 2012 17:00

Možná pobíhal i po tom světě nebo nevím :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků