Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 11. 2012 13:37

Tak technicky bráno - PC hry budou vždy vypadat lépe (v průměru), protože mají možnost vyššího rozlišení, větší rychlosti frameratu, nebo prostě mnoha dalších efektů už jenom proto, že mají jemnější monitory, nebo mohou výkon nahnat brutální silou. Teď ještě jestli se to někomu vyplácí dělat. U čistě PC her asi ani, ale u portů, to je jak kdy.

Držet si doma PC jen kvůli hraní - to je otázkou které hry se ti líbí. Podle toho se člověk musí rozhodovat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 11. 2012 14:24

Tak po 2 mesicich sem konecne zavital na stare dobre forum. Zajimave jak jeden čin dokaze tolik zmenit zivot lidi .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2012 15:00

Prestal jsi platit za internet?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 11. 2012 15:06

I kdyby výhoda PC spočívala "jen" ve vyšším rozlišení a FPS, což obvykle nespočívá, tak mi to přijde jako dostatečný argument.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 11. 2012 15:59

Lo!Zza píše:Prestal jsi platit za internet?



ne e , spise sem si urovnaval zivotni priority ;-)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 11. 2012 12:57

Tak jsem vytřel, umyl nádobí a sporák.. Udělám si oběd, asi lečo, a pak asi dám víkendové sledování seriálů, nějak se mi to hromadí a přes týden nestíhám.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 17. 11. 2012 16:57

sleduji to uz asi po dvacate a nemuzu se toho nabazit

Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2012 18:12

Někdo tu študoval právničinu, že? Když si supermarket vynucuje, že se v jeho prostorách nesmí fotit a natáčet a já to udělám, je to právně postižitelný? Já tipuju, že ne, ale radši se optám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 11. 2012 19:04

No právník nejsem, ale mám takový pocit, že prodejní plocha je svého druhu veřejné prostranství, takže ti to zakázat nemůžou.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 11. 2012 19:05

Budova je ale jejich, takže klidně můžou (stejně jako ti můžou mazat příspěvky na fórech)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 11. 2012 19:13

Zase by se dalo ohánět ochranou zákazníků - na svou ochranu si pořizuješ přeci záznam...
Počkáme na právníka.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2012 19:24

Můžou držkovat, to zcela jistě. Mně jde o to, jestli tam něco natočím nebo vyfotím a pak zveřejním, jestli z toho můžu mít popotahování.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 11. 2012 09:26

V muzeích, na zámcích atd. se taky fotit nesmí - vyhodí tě za to. Popotahovat tě za to asi nemůžou, ale může tě vyhodit ochranka. Potom už je pozdě - můžeš říct, že jsi tu fotku někde našel apod.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 11. 2012 09:34

No, pokud natočím v Kauflandu videozáznam, na kterým budu vidět, tak mi asi nebudou věřit, že jsem ho našel...zejména v dnešní době digitální se videa "nacházejí" jen těžko.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 11. 2012 09:55

No to samozřejmě není dobrý nápad :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků