Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2012 13:23

Ukládat jde logicky jen u endurance :) Přetáčet určitě v normálních závodech nešlo ;-) Nepleteš si to s forzou?

Ve čtyřce byl dost podobný, jen jsi mohl řidičovi nastavit chování klidně pro celý závod a nemusel jsi ho pořád hlídat.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 8. 11. 2012 15:54

Taky chci Chaparral 2J. Kde se dá koupit?

Malé výhry jsou pozitivum i negativum v jednom. Udržuje to hratelnost....

Na výdělek peněz jsou skvělé Seasonal. Třeba 2 miliony za závod(11 minut) mi nepřijde nijak špatné.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2012 16:00

Občas se vyskytne v OCD nebo v bazaru ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 8. 11. 2012 18:28

Scobra: fakt si to nepletu podle mě... jsem si jistej že úplně základní verze bez jedinného updatu to měla... :hm ale to je fuk


beat: 2 miliony za jeden závod??? kterej? takovej sem tam nenašel podle mě...
mě už se dvakrát ukázal v bazaru, bohužel, oněch 14 milionů jsem ještě neměl :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 8. 11. 2012 19:56

Seasonal s Ferrari F1. Udržuj si bonus 200%(denně pouštět GT5) a sniž si PP u formule...
A ještě rostou i XP body. Klidně přes 300.000 za závod.

http://www.youtube.com/watch?v=vR7pO8CzNqY
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Kalfa 8. 11. 2012 20:10

beat: aha dík tu ještě nemá, to musím denně pouštět GT5 kvůli tomu bonusu? já myslel že jakmile ho jednou dosáhnu tak už mi zůstane těch 200% :-S
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 8. 11. 2012 20:42

Možná stačí obden, po obdržení 200%, nejsem si jist.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Kalfa 8. 11. 2012 20:51

aha... uvidíme no...

jo ještě dotaz, s čím driftujete a je na to nějakej fígl? já zkoušel zatím asi tři auta, a po utržení jsem to pak nedokázal ve smyku udržet... :hm :( asi jsem jelito nebo nevím
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 8. 11. 2012 22:00

Já nedriftuju, neumím to.

Ale zkus projít vodea na youtube, tam je driftů dost.
Nebo zkus forum na gtplanet.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2012 08:58

Drifty mi taky nejdou :)

Na 200 % stačí ob den, ale jistota je zapnout GT každý den, protože nevíš, co ti do toho vleze (třeba PSN maintenance :D ) - a pak ztratíš dva dny.

Jenže kde vzít na tu formuli... :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 9. 11. 2012 09:36

¨no momentálně mám vyježděno asi 14 milionů, ale GT formuli jsem už koupil, chci ještě concept REdbullu, a chci ten chaparall, to je dohroma asi 40 milionů, ne-li víc :D kde na to všechno vezmu to netuším :D sakra... tak s driftama mi neporadíte, tak nic no... naposled mi to šlo se Z06 Vette, ale na racing soft, nechtěla držet ve smyku furt se rovnala (necchápu, má 714 koní a cca 1100 kg... :D )a na horších gumách zase lítám okamžitě ven :D kua... jo ještě chci toyota 7 race car '70... byla celou dobu v OCD a ted OCD aktualizovali a už tamneni, kua že já jí nekoupil :oboze
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2012 09:45

Toyota 7 se dá zrovna vyhrát ;-) Ona teda i ta formule...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 9. 11. 2012 10:27

kua drát...to bude tím že mě A-spec už nebavilo (málo peněz :D ) tak jsem začal jezdit Seasonal :D njn, co naplat, už pár aut co jsem koupil za velký peníze tak jsem pak vyhrál a s prodělkem prodával :-S
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2012 11:01

Já si je taky radši koupím... A když je pak vyhraju, tak si je můžu aspoň na plno vylepšit a nezničit si je :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 9. 11. 2012 11:39

nezničit??? jo je k něčemu dobrá ta myčka? mi přijde že stejně po každym závodě je to auto vyleštěný stejně... jo a co třeba body rigidity? poznal jste někdo rozdíl po tom co jste to nechaly obnovit nebo ne? :hm mi přijde že je to zbytečný, :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků