Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 29. 5. 2012 16:53

Mohl by nekdo, kdo ma retail (diskovou) verzi Crysis 2 napsat, jestli je nutny mit disk v mechanice pro hrani online?
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 9. 2012 19:47

Takže poprvé vyzkoušeno Crysis2 s novým i5-760@3.5GHz a proti C2D-3.8GHz je to neskutčný rozdíl ve chvíli, kdy vylezu na první balkón.

Min fps 38 vs 14 u C2D. No na procesoru prostě záleží, a to pekelně.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 10. 2012 18:36

Musím se pochlubit. Tak jsem dvojku vyhrál. To chci vědět, kdy se k tomu dostanu, protože bez taktování to nejspíš nemá cenu rozehrávat.

-- 4. 10. 2012 19:42 --

Tohle se mi nějak nezdá, jak je na tom plná v porovnání s demem? http://www.youtube.com/watch?v=_rOm847BcJc

-- 4. 10. 2012 19:47 --

Aha, nejspíš bylo demo ještě v DX9. Tak tím je to jasný.

-- 4. 10. 2012 19:59 --

Hm, tak nemám pocit, že by člověk hraním v DX9 o něco přišel... http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... 11?start=8
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 10. 2012 19:55

DX9 je pořád pěkné (stím texture packem), ale u DX11 to u téhle hry hned vidíš. Hlavně tesselace na stěnách a bokeh filter.

Ale jinak požitek DX9 ok, původně tam byla ohromná slabina v hnusných texturách, ale pak vydali ty velké, a ty jdu aktivovat i s DX9 režimem.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 12. 2012 20:43

A je to tady, první DX11 only hra.

http://bonusweb.idnes.cz/naroky-pc-verz ... zurnal_anb

Popravdě řečeno, konečně. Před deseti lety se brečelo že každá hra nové PC, dnes to po dlouhé době někdo posunul dál. A proč taky ne, 8GB RAM stojí litr, QC procesor dva.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RjRrox 21. 5. 2013 16:30

Zdravím, můžete mi někdo vysvětlit tohle...

Na začátku Crysis 2 se Prorok zastřelil aby dal oblek Alcatrazovi.
Ale ve Crysis 3 je Prorok zpět...

Uteklo mi něco ?
Naposledy upravil RjRrox dne 21. 5. 2013 16:33, celkově upraveno 1
..:: [s] ::..
RjRrox
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 5. 2013 16:31

Ano, celý děj dvojky :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RjRrox 21. 5. 2013 16:55

Dvojku jsem zatím nedohral.

Ale trojku ano, a na konci videa byl "černej" Prorok bez obleku, ale s jeho schopnostma.

Tak mě jen zajíma jak se to stalo, že je zase naživu :)

Nemůžu hrát, protože čekám na novou grafiku.
..:: [s] ::..
RjRrox
First Blood

Odeslat příspěvekod SPY 21. 5. 2013 17:10

Hlavne tu nezapomen napsat vic koncu her, vsichni co to nedohrali jsou urcite zvedavi aby si to precetli nejdriv od tebe a ne aby se to dozvedeli az ze hry.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sekunda 4. 6. 2013 13:45

to tu este nigdo nema Crysis3 ???? iba asi dvaja ludia ??

------------------------------------------------------

moja otazka-ziadost: v hre crysis3 AKO ZABIT LOUTKARE ???? POMOZTE MI PROSIM
je to tusim 73pozicia v hre . tam sa predomna postavi boss nazyvany Loutkar, vypada ako obrovska 5metrova cierna husenica(housenka) vztycena na krabich nohach a okolo hlavy jej lietaju moduly, ktore po mne strielaju a ta husenica s nimi hybe, asi preto sa vola loutkař(bábkar).

vystrielal som mu do hlavy 5raketometovJAW, 5minometov L-TAG, 5rucnych granatov, dalsich 60granatov z granatometu, 4krat som do neho vyprazdnil 720nabojov z Typhona, niekolko sto min z minometu X-PAC, a kanona REAPER, a z Pulznej pusky a zo samopaluGRENDEL a ostrelovacky vo vseliakych kombinaciach a situaciach. znicim zdroj energie z ktoreho sa dobija ....... ale ten smejd sa neneha zamordovat a vzdy na konci toho boja ma tie jeho moduly schytia a pritiahnu ma ku nemu a zabije ma. a to som skusal rozne sposoby a taktiky a zbrane a uz asi 50krat to vzdy skonci tym istym sposobom.

pritom vsetky ostatne potvory staci aby zasiahol maximalne 2xJAW alebo iny granat a zdochne, ale do tohoto vypalim stovky granatov a nechce zdochnut.

ZATIAL DIKY .
sekunda
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 6. 2013 15:04

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 6. 2013 16:55

Taky me jako rada hned napadl youtube. Diskuze jsou dnes holt mrtve :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sekunda 5. 6. 2013 13:36

DIKY , POMOHLO.
konecne som mal cas a skusil to.

to video je sialene . tak chaoticke hranie som este nevidel. a ma tam neskutocne lahku obtiaznost. keby som to vyjadril od 1-najlahsie a 10-najtazsie, tak tam je to OBTIAZNOST MINUS30
na jednom mieste do neho striela asi 5 potvor a on sa tam prechadza ako detskej skolke. Tam ked na nich kukne, tak asi spachaju sebevrazdu.
ja mam nastavenu obtiaznost tusim VETERAN a tak by som sa tam nemohol prechadzat.

moja chyba stym loutkarem bola, ze som ten medzernik stlacal asi len 3az5krat, a treba ho stlacat ako sialeny.

inac ku hre CRYSIS3 : JE TO TAKY VYBORNY DATADISK KU CRYSIS2 . nieje tam moc novych veci(oproti crysis2), vyraznejsia je asi len LUK so sipmi. ale preto ze cela crysis je podla mna najlepsia hra, tak je to parada, len trochu kratka.
VELMI ODPORUCAM.
sekunda
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 30. 8. 2013 22:36

Uff, tak jsem asi za měsíc přečetl všech 255 stran :-) zdejší diskuze, jelikož jsem se až letos v létě dostal ke koupi C1+W ve slevě na Steamu. Bylo velice zajímavé číst ty dohady o tom kdo to na jaké (z dnešního pohledu) vykopávce rozjede, jak si co nastavit apod. Já si na své 7770 (což není žádné dělo) mohl dát vše na max a byl jsem spokojen.
K pokračování jsem se zatím nedostal, jen co jsem si zde četl, trochu mne mrzí návaznost (nebo spíš ne návaznost) na první díl. Zajímalo by mne jak je na tom grafický C3 v porovnání s C2 vzhledem k tomu, jak jste tady propírali rozdíly mezi C1 a spíš konzolové C2...byla tedy C3 pro PC vyvíjena líp?
PS : překvapilo mne, že jste jeli C1 stealth stylem, mne na to ten cloak přišel nějak nepoužitelný vzhledem k tomu, že velmi rychle vyprahlá, a to přepínání mi přišlo dost složité, takže jsem to jel spíš takovým Rambo stylem, vše vystřílet z jeepu apod.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 8. 2013 11:46

Nezapomen ze C1 je 6let stare. Takze pokud dnes das max na prumerne vga, da se to pochopit. C2 vyslo jako graficky prumerna hra, ale pache jej vylepsily na uroven C3 a to je dnes absolutni spicka
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků