PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 30. 9. 2012 04:34

Tak jsem nakonec vzal ctyri veci - ty tri s jakoze pribehem (Lightning, Sazh a Snow) a Jihl Nabaat - kdyz uz jsem vzal jine veci, tak ji jsem proste nemohl nevzit...
Ted se snazim dodelat 1000/1000 v XIII, ale jde to ztuha.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 30. 9. 2012 11:31

Mne to zabralo 100h se vsim vsudy, XIII-2 je kratsi tam to slo za necelejch 50.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 30. 9. 2012 14:23

SPY: ja tam uz ted mam dost desivejsi cas, ale je fakt, ze ja obcas nechavam hry bezet a jdu delat neco jineho, takze to celkem rychle skace ... ale to s temi vsemi predmety, to si poradne neumim predstavit, ze bych mohl nekdy udelat
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 10. 2012 03:03

Brutalni cena 8-) http://prislusenstvi-herni-konzole.heur ... tion-move/ Wii verze stoji dvojnasobek a to ani neni zdaleka tak dobre provedena. Zitra si pro jeden zajedu.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 10. 2012 07:59

Škoda, že celej MOVE je naprosto k ničemu...
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 1. 10. 2012 10:18

sega.maniac píše:Brutalni cena 8-) http://prislusenstvi-herni-konzole.heur ... tion-move/ Wii verze stoji dvojnasobek a to ani neni zdaleka tak dobre provedena. Zitra si pro jeden zajedu.


Pokud se nepletu, tak Nunchuk od Wii ma v sobě gyroskopy a podobný senzory - tohle od Move ne.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 10. 2012 12:55

Zas je tam ale baterie (je to bezdrat) a kriz cele proste vetsi, na vyrobu dle meho drazsi, vsak ono to take drive stalo vice.

Stefi: Me tech deset On-Rail Shooteru co jsou momentalne k mani docela bavi, nemusim do herny :-) + jeste par dalsich her by se tam naslo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 10. 2012 13:27

Plus ten Resident Evil 5 na tom možná půjde i hrát :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 1. 10. 2012 15:53

sega: kříž je na Wii-motu, ale to je v podstatě jedno. Spíš mi vadí, že je ten Sony ovladač hůř ergonomicky tvarovaný (samotný Move je přitom v pohodě), Nunchuk se mi drží výrazně líp. Na něm se mi ovšem zase nelíbí ten dementní osmiuhélníkový výřez, v kterým se hýbe analog.

Ta cena je nicméně super, stávalo to 800 Kč nebo tak něco.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 10. 2012 22:22

Co myslíte že je lepší závodní hra na delší hraní? Gran Turismo 5 nebo Forza 4? Recenze většinou mluví spíš za Forzu ale nevím, moc velkej závodník nejsem tak nemá cenu pro mně kupovat obě.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 10. 2012 22:27

Na tohle jsou přinejmenším dva názory... :D

Já Forzu skoušel a nesedla mi. Víc k tomu nemám co dodat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 2. 10. 2012 22:51

Mně zas sedla víc Forza (3, čtyřku jsem nehrál). Ale spíš to bylo tim, že jsem Forzu hrál dřív a do GT5 jsem se úplně nedostal.

Asi bych se rozhodoval podle ceny...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 10. 2012 23:00

Btw: Na delší hraní - v GT5 jsou každý týden nové ewenty, má editor a víc tratí. No a na opravdu "delší" hraní tu jsou dvě 25H endurance :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2012 08:22

GT5 je fajn na takový to normální ježdění a v multiplayeru má podstatně blíž k simulaci :) Forza mi přijde o hodně lepší jako závody.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 10. 2012 22:42

Obrázek

:love: :love: :love: :love: :love: :love: 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků