Výdělky hráčů.

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Macraschley1 7. 8. 2012 20:43

SCobra píše:A odvádíte teď taky o 15 % víc práce? :) Navíc si myslím, že vy je potřebujete víc - při současné míře nezaměstnanosti můžou zaměstnat za každýho stávkujícího 4 jiný :) Mám pocit, že jediný důvod, proč tam ještě jste je, že vás nemají za co jen tak vyhodit...
Ale tohle Hlava určitě na mysli neměl...

Řekl bych, že každý se snaží si dnes tu svou práci, pracovní pozici udržet.
Máš pravdu, lidí je dost pracovních příležitostí.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Macraschley1
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 8. 2012 20:52

tdjohn: Mají smlouvu... Pokud zaměstnavatel vyloženě neporušuje pracovní smlouvu (třeba že jim neplatí), nemyslím, že by byl důvod si jakkoliv stěžovat - měli si domluvit lepší podmínky už na začátku :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2012 20:54

Asi jo, nevím, jak se to dnes může dělat. Někde jsou prý i odbory a tak. V tom se nevyznám vůbec. Každopádně v běžné firmě by za podobné praktiky asi brzo zaměstanci šli a ještě rádi sami :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 8. 2012 21:07

Odbory jsou organizace, kterou by všichni zaměstnanci i zaměstnavatelé měli hnát vidlemi...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 10. 8. 2012 06:06

odbory jsme zalozily a hadejte co udelaly babe co to odeslala ? vyhazov


jde taky o to ze reditel a spol nam tu stavku odpustily protoze ty problemy co jsou v praci se nedostaly pres mistry a podobne ,, proste vedeni rikali jak jsou vsichni zamestnanci spokojeni atd. ,, a pak pretekl hrnec ,,

a domluvit si lepsi podminky ze zacatku moc nejde ,, kdyz je vedeni uz tolikrat zmenilo ,, norma je udelana tak ze se neda splnit ,, a kdyz uz se to nejak povede tak ji proste pristi mesic zvysi ,, nemluve o tom ze tam se vyhazuje za uplne kraviny a lidi co se chodi do prace vyspat ti jsou nedotknutelni ,, jak se stane nejaky pracovni uraz (a ze je jich dost) tak je to nepozornost zamestnance skoro automaticky ,, bezpecaka tu za 4 roky co tam jsem vystridali trikrat ,, tam neni vubec zadna motivace ,, jen oddelat co nejrychleji sichtu a do chalupy ,,,

a pripominky zda odvadime o 15% vice prace si nechte od cesty ,, za ten plat co mam ja byste tu nekteri ani nevstali z postele a delame jak negri na plantazi ,,, jit ted do nejake prazske firmy tak si troufnu rict ze nahradim 2-3 lidi ,,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2012 08:04

Asi nevstali... A proto za něj taky nepracuju :) Ani ty za něj nemusíš vstávat a už vůbec ne pracovat pro firmu, která se chová takhle. Jestli jsi schopná v jiné firmě nahradit 2 - 3 lidi, tak tě všude veznou s otevřenou náručí ;-)

Kdyby mi chtěl ve firmě někdo zakládat odbory, taky bych ho vyhodil ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 10. 8. 2012 08:29

SCobra > Co ty vis o odborech prosimte? Odbory ve firmach vznikaji kdyz jsou zamestnanci nespokojeni - sikanovani zamestnavatelem, aby se usnadnila komunikace a mohli se zacit branit.

Jak muzou zamestnanci hnat odbory vidlemi prosimte? Odbory tu jsou od toho aby prosazovaly zajmy zamestnancu.

Alianna Hitomi > No tak je mela ta baba vasi firmu zalovat.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2012 08:51

Vím o odborech jednu zásadní věc, která tobě asi ušla - oni by sice měli chránit zájmy zaměstnanců, ale chrání zájmy výhradně svoje. Už dvakrát chránily odbory moje zájmy, aniž bych se je o to prosil, a v obou případech je ochránili k horšímu.
Zaměstnanec si má svoje zájmy chránit sám - třeba tak, že se sebere a půjde pracovat jinam (hlavně když machruje, jak by zvládl práci 3 lidí). Jak prosté...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 10. 8. 2012 08:58

Jak tvoje zajmy? Cenega ma odbory, ktery jsou clenem nejaky odborovy organizace? Nebo ktery odbory prosimte chranily blbe tvoje zajmy?

-- 10. 8. 2012 10:03 --

Ano tam kde je velka nezamestnanost a o praci nezavadis se kazdej sebere a pujde na pracak nebo delat popelare aby mu bylo lip. Ne kazdej zije v Praze nebo jinym velkym meste kde se da dopre pralacena prace sehnat vzdycky.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2012 09:06

Jsem před tím pracoval taky v jiných firmách ;-)

Spíš ale nechápu, jak se může někdo nechat uplatit navýšením mzdy o 15 %, pak ze sebe dál nechat dělat debila a dál si stěžovat, jak je to v té firmě na ***** :) To je prostě na pár facek... Buď se mi tam nelíbí a jdu jinam, nebo uznám, že jsem masochista a držím hubu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 10. 8. 2012 09:38

Sasakr píše:No když jsme u té produktivity, myslíte, že uklizečka v Německu, co bere 1800 Euro, má vyšši produktivitu, než ta česká za 8000? Lidi to znechutí.


Jenze ta nemecka uklizecka za 1800EUR si nezije o nic lepe nez ceska uklizecka za tu osmicku. Realne cokoliv pod 2000EUR sice vypada slusne na papire, ale realne je to v Nemecku tak na zivoreni. TCO zivota v Nemecku jsou uplne nekde jinde nez u nas. Realna zivotni uroven v Nemecku uz neni vyrazne vyssi nez u nas. Nemci masivne zchudli za poslednich dvacet let a Cesi zase masivne zbohatli. Dnesni Nemec muze slusne zit, ale musi bud hodne umet a nebo straslive makat. Za stejnych podminek je clovek schopen slusne zit i u nas.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 10. 8. 2012 16:38

protoze bydlim v dire jmenem severomoravsky kraj ,, prestehovani je hezke ale v realu docela slozite (na tom pracuji) ,, a mimo 15% vyssiho platu jsme si vydupali i jine vyhody ,,

a vubec zkuste rict jak hledate praci v praze ze jste ze severomoravskeho kraje ,, vubec se s vami pomalu ani nebavi ,,


edit:// a jit jinam ale kam ? nezamestnanost velka jak prase ,, na socialce ti daj podporu jen jak jsi opaleny ,, a vsude jinde to je +- stejne (vyzkousene)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 8. 2012 16:45

Alianna Hitomi píše:a vubec zkuste rict jak hledate praci v praze ze jste ze severomoravskeho kraje ,, vubec se s vami pomalu ani nebavi ,,

Come on, všude kam se v Praze podívám, je to narvaný lidma z Opavy, Ostravy a podobnejch *****í...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2012 16:55

Nechápu, proč bych to někde říkal. Jim je snad jedno, kde bydlíš. Podstatné je, abys do práce chodila, ne?

Měl jsem ale kolegu, který dělal v menším městě a když šel do Prahy, čekal, že si pořádně vydělá a nakonec dostal o dost méně :D Takže to chce i dobře promyslet, co se kde dá najít.

-- 10. 8. 2012 17:56 --

Dusan píše:Nemci masivne zchudli za poslednich dvacet let a Cesi zase masivne zbohatli. Dnesni Nemec muze slusne zit, ale musi bud hodne umet a nebo straslive makat. Za stejnych podminek je clovek schopen slusne zit i u nas.

To zní docela dobře, ale nevím, jestli by s tebou většina lidí souhlasila :D Ale je dobré vědět, že ani v Německu si moc člověk nepomůže.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2012 19:31

Mě se na pohovoru nikdy na původ neptali. Maximálně se mě ptali, jestli bydlím v Praze...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků