Výdělky hráčů.

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Player. 5. 8. 2012 22:09

Praca upratovacky je pre uplnych hlupakov, ludi co nic nevedia, to uz ani nie je tak o vzdelani, ako o neschopnosti. Viem si predstavit, ze niekto pojde do zahranicia robit aj upratovacku, ale urcite by si vedel doma najst kvalitativne lepsiu robotu, aj ked nie az tak dobre platovo ohodnotenu.
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 6. 8. 2012 08:39

SCobra píše:Až bude naše uklízečka pracovat stejně jako ta německá, třeba taky bude dostávat 1800 eur

Co, to je fór nebo co? Co si jako myslíš, že dělá uklízečka v Německu jinýho než na naše?
Player. píše:Praca upratovacky je pre uplnych hlupakov, ludi co nic nevedia, to uz ani nie je tak o vzdelani, ako o neschopnosti.

Není pravda. Rozhodně to není pravda (samozřejmě i tací se najdou, ale vztahovat to na všecky je na facku).
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 8. 2012 09:47

zouki7: Třeba dělá svoji práci pořádně a pečlivě, kdežto pro čechy je typický trochu jiný přístup... Jak jsem říkal, kvalifikovaná uklízečka třeba v Hiltonu se má podstatně líp (třeba i 8x) než vytěračka někde na ubytovně. A je to jen a jen o přístupu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 8. 2012 10:19

Podle mě je to blbost, uklizečka v Hiltonu bude brát stejně nebo jen o málo víc. Nedají jí víc, než musí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 8. 2012 10:31

Samozřejmě, číšník v Hiltonu taky bere stejně nebo o málo víc než jakýkoliv jiný. Proč by mu taky dávali víc, než musí. :D Některé tvoje výroky naprosto postrádají logiku... On ten trh fakt funguje trochu jinak, než si myslíš. A ne každý se každého snaží ojebávat - spousta firem si svých zaměstnanců váží a dává jim víc, než by musela. Jenže aby ses do takové firmy mohl aspoň podívat, musíš umět a dávat taky trochu víc, než se od tebe čeká (jak psal Player.).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 8. 2012 10:54

SCobra píše:Samozřejmě, číšník v Hiltonu taky bere stejně nebo o málo víc než jakýkoliv jiný.

SCobra píše:Jak jsem říkal, kvalifikovaná uklízečka třeba v Hiltonu se má podstatně líp (třeba i 8x) než vytěračka někde na ubytovně.

:hm :nenapadne
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 8. 2012 10:57

Ironie?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 8. 2012 08:24

Jen bych podotknul, že u číšníků se tak nějak počítá se spropitným. Nevím o uklízečce, která by nějaké nedostávala :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 7. 8. 2012 08:39

Když se někdo chce mít jinak než většina lidí, tak musí co? Dělat věci jinak. Jít na další pohovor mi nepřijde jako dělání věcí jinak. Je to to, co dělá většina národa a tak nebudete mít nikdy víc než většina národa. Jednoduchá matematika. Ale je to pohodlný ... to zas jo ...
Hlava
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2012 19:57

Jednoduchá matematika? :D Spíše trochu divná...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 8. 2012 19:58

"Jednoduchá logika" by tam mělo být asi :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 7. 8. 2012 20:09

no u nas ve firme dokud se vsichni na dve hodiny nezastavili tak o zvyseni platu vedeni ani neuvazovalo a ted budeme mit o 15% vice ,, jde jen o to nenechat si **** na hlavu a omlacovat jim zakonik prace co chvili o palici a taky dat najevo ze proste oni nas potrebujou vice nez my je ,, i kdyz u nas je spousta blbek co budou delat i za 2 000 jen at je proboha nevyhodi
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2012 20:19

To si také ne každý může dovolit. Když jsi nepostradatelný, tak to fungovat bude, ale takových lidí zase moc není.

SCobra, asi tak. Trochu to zjednodušil :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 8. 2012 20:28

A odvádíte teď taky o 15 % víc práce? :) Navíc si myslím, že vy je potřebujete víc - při současné míře nezaměstnanosti můžou zaměstnat za každýho stávkujícího 4 jiný :) Mám pocit, že jediný důvod, proč tam ještě jste je, že vás nemají za co jen tak vyhodit...
Ale tohle Hlava určitě na mysli neměl...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2012 20:38

Viděl bych to tak, že nabírat nové lidi by se prodražilo a ty současné už mají označené na pozdější "odchod" :D Zase ale neznám konkrétní podmínky a mohli být zaměstnanci v právu nebo zaměstnavatel dříve špatně zvolil mzdy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků