The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 7. 2012 17:21

Od patche 1.6 ano...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 8. 2012 11:50

Kdyby se někdo sháněl o Dawnguardu v ČR - vydržte, bude.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 3. 8. 2012 15:59

Jo..ja vim..za pul roku v krabici za 599 :D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 8. 2012 16:00

Zatím to vypadá, že to nebude taková katastrofa. Bohužel zatím neexistuje (a ani není dovoleno) žádné oficiální vyjádření, nicméně až bude, bude na webu a facebooku Cenegy.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 3. 8. 2012 16:19

SCobra píše:Kdyby se někdo sháněl o Dawnguardu v ČR - vydržte, bude.

Drzime, hip hip hura za lokalizace, kvuli kterym si clovek ani nic koupit nemuze.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 8. 2012 18:02

To není kvůli lokalizaci. Je to kvůli tomu, že Bethesda a 1C mají sjednanou exkluzivní smlouvu o distribuci ve východoevropském regionu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 9. 2013 10:28

Ahoj Doupáci, nějak ma Zvoní v hlavě. Konečně jsem se ke Skyrimu dostal i Já. Hraje to ještě někdo? Je někde k Dragonborne český manuál...vzhledem ktomu , že to kecá engliš a český titulky tam jsou jen u mého hrdiny?
Popovídal bych si s někým o Skyrimovi, díky předem.Starec Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2013 10:39

Problém s titulky způsobuje občas to, když sis hru koupil v krabičce, ale DLC na Steamu. Zkus kliknout pravým na hru v Knihovně, vybrat Vlastnosti a na záložce Místní soubory provést Ověření mezipaměti hry.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 9. 2013 10:44

Jé, hele Marcel ! Já ti nevím starej Parde, ale mě to funguje normálně, česky ?

Ale DLC vlastně nemám. A oblivion co jsem si koupil na steamu asi česky není :(
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 17. 9. 2013 10:54

Vítej Marceli! :-)

Dragonborn jsem nehrál, ale počítám, že se někdo najde. Debatu o Skyrimu samozřejmě vítám, protože to je hra, která nesmí být ve všem tom GTA shonu zapomenuta.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 9. 2013 18:11

Uff, huž to má všehny titulky. Díky Máca.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 9. 2013 19:35

Ahoj Tesáci, zatím se rozhlížím ,,po Krajině,,. Jsem trošku nesvůj a nemnožko pomlácenej. Ale ,,zakousnutej,,slušně a vidím to na hraní až do jara...stylem,,každé zrno a metr,,.
Po padesátce hodin/ 21 levl(kolik se dá navýšit - do 50?), to je o ,,trošek,,lepší než Obli, ale na Morro to přesto nemá...Je to trochu nepřehledný a uvidím, až to bude zvandrovaný(a budu brát dočista ,,vesnici po vesnici,,), jestli se to zlepší, nějak ma nesedí,,rádoby Gildy, zakuklený a poschovávaný Alchymisti, který toho stejně moc nemaj - pár flašek, a to samý Mágové - moc jsem toho u nich nenašel - Kouzel? Díky každýmu kdo se přidá, viď Chumbabo, STarec Máca od Zvonu. Vracím se dozadu, přečíst vše od Vás, co to máte,,zasebou,,, dík.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 9. 2013 11:06

Ty ses ke Skyrimu dostal az ted, Marceli?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 9. 2013 13:36

HAI LOJZO, nechtělo se mi cvakat a nebyla mašina na něj...Aspoň mám teď co hrát, hej. S tou parcelou a kůčou ma dostali, hech. No volačo se mi vypařilo, tož jsem sa postaral o ,,svoje bidlo,,. V Morro, nebyl probléma někocho zlýho vybydlet. Taky jednu chvilu jsem dostal nakoupíno,,od Upiora,,dajaké breberky a musel jsem dát ,,return Save,,...Bohužel nikde není vidět na ploše, že jsi něco chytil? Tož jsem si v tom udělal gulage a někam mi zmizla fajná helma( kšeft - potápěčská). No třeba tu jaskyňu zase najdu? Těším se na dajakú dišputaci, např. léčba Vampyrismu...STarec Máca od Zvonu. Ušoupal jsem si bačkůrky při stěhování do,,novýho,,.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 9. 2013 23:32

Kurňa! Nazdar Marceli, koukám, že dobří holuby se přeci jenom vracejí :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků