PRODÁM, KOUPÍM, VYMĚNÍM

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2012 13:14

To jste mi připomněli, že mám doma jeden Metal Gear Solid 4 Platinum navíc. Ještě zafóliovaný. Kdyby ho někdo chtěl, dohodneme se třeba na nějaké symbolické ceně (300 i s poštovným dejme tomu) :) Případně bych vyměnil za Kingdom of Amalur pro PS3 :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip545 1. 7. 2012 08:30

Zdravím,vyměním psp 2000 (stříbrné),zachovalé. (na displaji je folie)
Má flash,nabíječka,4 gb karta,usb kabel,originál umd socom,obal na psp.
Za xbox 360 hry!!! JEN BRNO-BYSTRC,nejlépe sms 605455151
zip545
First Blood

Odeslat příspěvekod Tankista9 27. 7. 2012 13:19

Vyměním tyto hry:
FIFA 12 - jen dvd s krabičkou
FIFA STREET 4 - komplet
FIFA 08 - komplet
The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena - komplet

žádné DVD není poškrábané, online pass není ani u jedné hry.

Nejlépe osobka Praha.
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Ghormoon 21. 8. 2012 10:05

shanim Steel Battalion controller (xbox 1), pokudmozno za nakou rozumnou cenu :)
medium s hrou k nemu byt nemusi (chci ho k pc, ne k xboxu :)), preziju i rozbitou krabici, hlavne chci funkcni kontroller :)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnnyR 26. 8. 2012 21:01

Prodám hry na Nintendo GAMECUBE (vyběr z cca 100 originálních her) a Nintendo 64 (výběr z cca 10 her) - rozprodávám starou sbírku. O seznam pište na email jan.rosenkranc@email.cz nebo smskou na tel. 602 601 602. Díky.
JohnnyR
First Blood

Odeslat příspěvekod pes.vboude 28. 8. 2012 20:59

Prodám NINTENDO GAMECUBE s příslušenstvím a hrami.

- POUZE JAKO CELEK, prosím, nepište, že chcete jenom jednu hru, ovladač, atd…
- cenu nestanovuji (neptejte se mě, kolik za to všechno chci), prodám nejvyšší nabídce
- veškerý hardware i média jsou v dobrém stavu a plně funkční, testované / hrané

Co nabízím:

- GAMECUBE DOL-001 (EUR) včetně napájecího zdroje, připojení k TV kompozitním kabelem s adaptérem na SCART
- Dva originální ovladače (na analogových páčkách jsou osazeny gumovými kloboučky jako náhrada za původní, „ohranou“ vroubkovanou vrstvu
- Dva prodlužovaní kabely k ovladačům
- Jeden neoriginální ovladač Logic3, který se provedením a kvalitou originálům rovná
- Originální BONGA
- Originální paměťovou kartu 251 bloků

Hry:
- Battalion Wars: manuál i krabička v němčině, hra v angličtině, perfektní stav, kompletní
- Donkey Kong Jungle Beat: manuál chybí, krabička i hra v angličtině, na disku běžné vlasové škrábance
- FIFA 2003: manuál, krabička i hra v angličtině, velmi dobrý stav, kompletní
- Flushed Away: manuál, krabička i hra v angličtině, na disku četné škrábance nebránící funkci, kompletní
- MarioKart Double Dash: bez manuálu a krabičky, v náhradním obalu, hra v angličtině, na disku běžné vlasové škrábance
- Metal Gear Solid The Twin Snakes: manuál, krabička i hra v angličtině, perfektní stav obou disků, kompletní
- NHL 2K3: manuál i krabička v němčině, hra v angličtině, na disku běžné vlasové škrábance, kompletní
- NHL Hitz 2003: manuál, krabička i hra v angličtině, na disku běžné vlasové škrábance, kompletní
- NHL 2003: manuál, krabička i hra v angličtině, na disku běžné vlasové škrábance, kompletní
- NHL 2005: manuál, krabička i hra v angličtině, velmi dobrý stav, kompletní
- The Simpsons Hit and Run: manuál (nekompletní), krabička i hra v angličtině, na disku četné škrábance nebránící funkci
- Star Wars Rogue Leader: manuál, krabička i hra v angličtině, na disku běžné vlasové škrábance, kompletní
- True Crime Streets of LA: bez manuálu, krabička i hra v angličtině, velmi dobrý stav
- The Legend of Zelda the Wind Waker Limited Edition: manuál, krabička i hra v angličtině, perfektní stav obou disků, kompletní

Preferuji osobní předání, v Praze nebo Jihlavě. Poštu nezavrhuji, nicméně potom nemohu ručit za stav GC.

Pokud máte zájem o koupi výše zmíněného jako celku, nebo dotaz, kontaktujte mě na prodam.gamecube@seznam.cz
Díky, Petr
pes.vboude
First Blood

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 31. 8. 2012 23:01

představa o ceně by mě zajímala, ale nutno dodat že jen z důvodu na kolik si tohle jsou schopni majitelé cenit, zveřejníš za kolik se prodalo?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 9. 2012 19:03

koupim plne funkcni dvd mechaniku pro xbox 360.kdyztak SZ
seek discomfort
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 10. 2012 10:41

Lidi, mám možnost prodeje pár PSN kuponů za lepší cenu. Pár 1000kových a dva 500.
Když tak mi pošlete ZS.
//Tak nejsou, bylo jich málo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 9. 10. 2012 21:07

Prodám Max Payne 3 na Xbox 360, obal v němčině, samotná hra v angličtině. Hraný max. hodinu, 2. disk vůbec nebyl v mechanice. Při osobním předání v Praze za 500 Kč, jinak plus 50 Kč poštovné.
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 11. 10. 2012 14:59

V Tescu je ted Sony Vita za 4990kc, kdyby mel nekdo zajem, muzu mu poslat jeste kupon na 10 % slevu :-))
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 10. 2012 09:45

Lidi, zase tu mám pár PSN kuponů za lepší cenu. Jak 1000kových, tak 500ky.
Když tak mi pošlete ZS.

-edit: Zůstal mi jeden 1000 a jeden 500, tak jestli někdo potřebuje, dejte mi vědět.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 11. 2012 15:42

Přátelé, kamarádi, slyšte, slyšte! :)

Prodám zcela nový a nerozbalený XBOX s kamerou Kinect a jednou hrou. Jedná se o něco, co se mi doma sešlo 2x. Je tedy nerozbalený kus herní konzole s 2letou zárukou, černé barvy a balíkem her Kinect Sports.

Daňový doklad jako takový samozřejmě přidám.

Běžná cena je 7200Kč, prodám za 5.999Kč a jsem ochotný o ceně diskutovat, pokud konzoli budete chtít operativně hned. :) Zábava je to dobrá, člověk se tím zablbne a pokud máte HDTV, je to terno... Podotýkám, že nejsem zprostředkovatel, nýbrž přímo prodejce, takže ručím se vším všudy... ;)

PRAHA.
Reaguji na PM nebo mail. Díkes. ^^
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 11. 2012 09:10

Lidičky, je zase možnost koupit nějaké 1000 PSN kupony. Pokud by byl zájem, dejte mi vědět. Nejlíp SZ.
Letos už mít nebudu. Ty hle jsou poslední.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 7. 11. 2012 12:39

To jsou kupony na nákup Addonu atd? Mám PS3 chvilku tak nevím :hm Dík
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků