Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 4. 7. 2012 23:46

StefiCZ: ja se u nich spalil s predobjednavkou a nasledna komunikace s nimi byla dost priserna
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 7. 2012 07:19

uzivatel_cz: Jako je to možný :) Já u nich bral několikrát a vždycky v klidu, rychlý dodání a dobrý ceny. Hlavně mají/měli skladem celkem vzácný ps2 rpg za super ceny :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 7. 2012 10:51

Já u nich bral zatím jen jednou silent hill downpour na PS3 za super cenu a druhý den jsem to měl doma, takže taky spokojenost.

Stefi, borderlands se mi taky hrozně líbí, jenže jsem si ho kdysi kupoval na PC a ted je mi líto si stejnou hru kupovat na PS3.

Ted ale přemýšlím o Dead island GOTY, na zavvi mají předobjednávku za 15 liber, což je pěkná cena a navíc ted mají poštovné zdarma.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 5. 7. 2012 11:46

StefiCZ: maji dost importu, takze se tam muzou objevit zajimave kousky
ja u nich take kupoval v minulosti vickrat a vesmes v pohode, ale u predobjednavek bych radeji doporucoval si priplatit par korun jinde
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 7. 2012 11:15

Co rikate na ty slevy Square Enixu na PSN? (plati do zitra) vzal jsem The 3rd Birthday - Parasite Eve a Dissidiu 012 pro PSP a dnes vezmu Final Fantasy VII, VIII a IX + jeste Front Mission 3.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 7. 2012 12:27

Všechno mám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 7. 2012 20:31

Ten Store zase blbne ty akce mely platit dokonce az do 18teho (je to tam i napsane ) a pritom je to uz ted za plnou cenu, nemam cas jezdit domu kazdy den a divat se. Navic tam skacou ceny i u jinych her RE: Chronicles nedavno znicehonic zdrazil, pak MGS HD stoji kazdou chvili jinak atd. fakt divne.

/Ted byla chvili udrzba a uz je vse Ok, s PSN je vazne sranda.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 15. 7. 2012 10:31

Obrázek
Obrázek

Počkám na ceny, ale asi do toho půjdu.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 7. 2012 10:43

Huh, tak tohle je ofiko fotka? Upřímně, už jsem viděl nějaké fotky předtím a nelíbilo se mi to, jenže pokud platí ten průhledný kryt na mechanice -cool :))
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 7. 2012 10:44

Není co řešit. To beru hned :D Jen mě štve, že nemůžu používat tři konzole najednou, protože to Sony zrušilo, takže jedna bude bez mého účtu :(

-- 15. 7. 2012 11:46 --

Jak se z toho vyndavají disky? Mělo by to být ruční, ale jak moc?

-- 15. 7. 2012 11:52 --

N.Marko, kde vidíš něco průhledného? Pravděpodobně se odklopí ten kryt a vytáhneš disk. To mi přijde sice divné, ale vypadá to tak :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 7. 2012 11:00

Podle mně teda není nic průhledné ani se nic neodklápí, spíš bych řekl že se ten vystouplý kryt přes mechaniku zašoupne na druhou stranu.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 7. 2012 11:03

Ano, to myslím tím "odklápěním" :D Každopádně, jestli to nebude mít 2 USB vzdadu, tak všechny PS3 doma rozšlapu a hry vyhodím :D

-- 15. 7. 2012 12:16 --

Ale stejně je zvláštní, co z kvalitního návrhu zůstalo. Nejdřív to umělo všechno a 6 let na to je to jak nějaký šmejd z tržnice a umí to sotva polovinu věcí. Docela divný postup, spíše bych si představoval, že časem to bude umět i něco navíc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 15. 7. 2012 11:27

Oficiální to není. Někdo vzal ty hnusné fotky z mobilu a vyčistil je.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 7. 2012 11:28

Nějak to vypadat musí. Disky se vkládají ručně, to je skoro jisté, proto to nevypadá vůbec nereálně. Má to být menší, což ale moc vidět není. Design dobrý, ale k čemu mi je design, když to zase nebude mít ani 4 USB a třeba podporu Linuxu. Počítám ale se skvělou spotřebou, jinak nevím, proč to dělali.

-- 15. 7. 2012 12:30 --

Vlastně možná to mohli udělat i kvůli Jailbreak.

-- 15. 7. 2012 12:40 --

Není to sice úplně oficiální, ale výrobní technologii hodně zlepšili, tak by to mohlo brát hodně málo a to se vyplatí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 7. 2012 12:34

brutál
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků