Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 6. 2012 14:43

Sakra! Kdyby neco - mám zájem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 6. 2012 13:37

Kdo se těšil, že si koupí kolektorku Journey na BD tak ho asi zklamu, v Evropě totiž nevyjde http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... -in-europe
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 26. 6. 2012 13:40

ehm... :-\
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 26. 6. 2012 15:38

Aspoň je PS3 region free. Jen teda nevím jestli má cenu si tohle koupit. Flow i Flower už mám. Ale zase jsem tam veškeré video bonusy, arty, avataři atd. :hm
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 6. 2012 11:52

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 29. 6. 2012 15:21

Ahoj, mám začátečnický dotaz: kluk by chtěl Infamous 2, na vysvědčení měl samý, tak jsem s tím souhlasil, demo už hrál. Je to na PS+ zadara. Když koupím to roční členství, tak hry, které za tu dobu budou zadara a stáhnu je, tak fungují i pak nebo jen ten rok, kdy mám členství? Dík ;)
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 29. 6. 2012 15:24

Jen v rámci členství.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 29. 6. 2012 15:25

A když to členství budu pořád obnovovat? A ještě dotaz, vyplatí se to členství, dávají tam dobré hry často nebo jen budgetovky? Já na tom moc nehraju, nemám čas, kluk hraje Assasiny, ty má všechny, GT5 a Uncharted 1+2. No a podobné hry budeme postupně kupovat.
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2012 15:46

Záleží na tom, kolik toho kupujete. Mně se to třeba nevyplatí, protože her kupuju docela dost, jen je skoro nehraju, takže cokoli "zdarma" navíc je mi k ničemu. Hlavně v obchodě si můžeš vybrat to, co zrovna chceš. PSN+ je dost divná služba, ale někomu sedí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 29. 6. 2012 15:51

Má to od Vánoc a her máme 10, z toho 3 byly přibalené (GoW3, GT5 a Resistance 3). Dokupoval jsem Assasiny, Prince of Persia, Uncharted 1+2 a čeká mě další pokračování :) Takže tak 5 her do roka, k svátkům, narozkám a tak.
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 6. 2012 15:57

PSplus neni vubec divna sluzna, staci se o to trochu zajimat, hlavne se po E3 dost zmenilo k jeste lepsimu, arkady za asi 3800kc plus sest plnych BR her k tomu v jednom mesici, to by tezko mohlo zustat i po vyprseni kor kdyz je tam moznost koupit si clenstvi i na tri mesice :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2012 15:57

Pak by se to mohlo vyplatit, protože máš zdarma plno blbostí a třeba i dema her. Jeden by čekal, že dema budou zdarma, ale ne u Sony :D Každopádně si myslím, že to využijete. On ti sem stejně ještě někdo napíše, jak je to skvělá služba a že by to za nic nevyměnil, proto pokud váháš, stačí se sem později podívat.

-- 29. 6. 2012 16:58 --

Aha, tak už to tu máš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 29. 6. 2012 15:58

Právě, přišlo mi to podezřele výhodné :) No ale když to budu každý rok obnovovat, hry mi funkční zůstanou?
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2012 16:00

Samozřejmě. Není v tom žádný háček.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků