Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 20. 6. 2012 14:10

Slash_luke píše: Diablo 3 je taktéž single-playerová hra s tentokrát větším důrazem na multiplayer (coop, který ale hráč nikdy nemusí využít), online aukcemi (taktéž hráč nemusí využít) a nutností i v single-player režimu hrát na Blizzardím serveru.


V tom pripade je to asi online hra ne? jesus

-- 20. 6. 2012 15:11 --

SCobra píše:Karta? Tam by přeci musel uvádět svoje osobní údaje :D Jemu určitě výplatu vyzvedává prostředník a nosí mu ji na předem určené místo :D


Jestli platil kartou , svoje osobni udaje napsat musel , jinak by banka nepovolila transakci :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirkacv 20. 6. 2012 14:32

porad to ale muze byt single player hra, byt online :)) to spolu prece nesouvisi
jirkacv
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 6. 2012 19:35

tak dnes som si dropol prvy legendary item :D na normal v II. akte :D (opasok, celkom na nič :D ) ... bracho co presiel normal 3x a teraz ide nightmare este nedropol ziadny....
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 20. 6. 2012 23:30

me uz jich padlo .)

jinak gz :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 21. 6. 2012 00:25

Za 130 hodin mi padla legendárka jen jedna ..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 6. 2012 10:50

Thowt1 píše:tak dnes som si dropol prvy legendary item :D na normal v II. akte :D (opasok, celkom na nič :D ) ... bracho co presiel normal 3x a teraz ide nightmare este nedropol ziadny....

Není sám, já jsem prošel normal a skoro dokončil první akt na nightmare a ani jedna legendárka. Kámošovi ted vypadla na normal za poražení diabla rare helma, která je od lvl 60
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirkacv 21. 6. 2012 10:55

me padla prvni legendarka az po druhym komplet dohrani a celkove asi patym hrani hellu :) a zatim za asi.. hm 170 hodin mi padly dve, z toho jedna na nic, a druha na nic i pro level 9 na kterej je :D
jirkacv
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 6. 2012 11:47

me padli i setovky, recepty pro craft i gemy
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirkacv 21. 6. 2012 11:55

recepty mi padli krom uz 2x Staff of herding tak i 2x Naka exaltde hlema, uplne stejna :D takze zatim uspesnost nic moc
jirkacv
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 6. 2012 12:58

me treba recept na perfect star emerald , ktery se prodava za 6-8 M .) (gemy)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 22. 6. 2012 14:39

Tomkalhotka píše:a co treba nafotit cd klič a poslat jim ho? ... nebo kupoval dig ? v tom pripade stači kreditni karta kterou to bylo placeno.

Problem vyresen


To jim taktéž nestačilo :) . Ale už jsem to naštěstí dnes dořešil. Musel jsem si s nimi psát sice asi 5x (pokaždé odpovídal někdo jiný a zakládal nový ticket na supportu, protože jsem jej nemohl pod jeho účtem aktualizovat), ale nakonec po zaslání fotky občanky položené na dnešních novinách + fotky jak drží svou občanku v ruce (stačilo jen jedno, ale pro jistotu jsem poslal obojí) + všeho ostatního, co jsem jim zaslal dřív (jeho pravé údaje, instalační klíč, informace o jeho postavách na účtu, scan občanky, scan faktury..) autentifikátor zrušili a změnili mu osobní údaje na jeho skutečné.
Takže happy end a může dnes konečně zase hrát toho svého barbara, vůl jeden :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinloth 23. 6. 2012 06:48

Player. píše:Niektory ludia zavidia aj hlupych 20euro :)


A to narážíš na koho? :) Taťko (Š)moulo, já pouze psal, že 20€ za jedny shouldery do hry je trošičku mimo. Já Tomovi těch 20€ přeju. Když jsou lidi blbci, tak proč z toho něco netrhnout? Já pouze říkal, že bych těch 20€ utratil jinak :)

-- 23. 6. 2012 08:00 --

Slash_luke píše:
Tomkalhotka píše:a co treba nafotit cd klič a poslat jim ho? ... nebo kupoval dig ? v tom pripade stači kreditni karta kterou to bylo placeno.

Problem vyresen


To jim taktéž nestačilo :) . Ale už jsem to naštěstí dnes dořešil. Musel jsem si s nimi psát sice asi 5x (pokaždé odpovídal někdo jiný a zakládal nový ticket na supportu, protože jsem jej nemohl pod jeho účtem aktualizovat), ale nakonec po zaslání fotky občanky položené na dnešních novinách + fotky jak drží svou občanku v ruce (stačilo jen jedno, ale pro jistotu jsem poslal obojí) + všeho ostatního, co jsem jim zaslal dřív (jeho pravé údaje, instalační klíč, informace o jeho postavách na účtu, scan občanky, scan faktury..) autentifikátor zrušili a změnili mu osobní údaje na jeho skutečné.
Takže happy end a může dnes konečně zase hrát toho svého barbara, vůl jeden :)


Snad se z toho poučí, kamarád. Kolik mu je a ani kolik váží žádný valný význam nemá, ale být příliš paranoidní pro své vlastní dobro, to už problém je. Pak je těžké mu pomoct například v takhle prosté situaci, naštěstí Blizzard jsou hodní kluci a pomáhat se snaží.
Sinloth
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 23. 6. 2012 08:14

tak vcera padol diablo... povedzme, ze tomu zvysujem zo 70% na 80% :-))

sa mi pacilo, ze ked som porazil tu diablovu tienovu formu, tak som si myslel, ze je koniec... asi 10 sekund som cumel na obrazovku, a ked diablo na mna zacal opät utocit, az ma tak trhlo :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 7. 2012 19:41

Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hit.man 23. 7. 2012 13:02

Zdarec, můžete mi poradit prosím? Projel jsem celý Diablo 3 za normální obtížnost. Nechápu jak funguje craftování u kováře, je k nečemu dobrý? Nevím jak zvýšit level u kováře? Rozumím jak craftovat kameně, ale už to nejde dál a stránky jsem nenašel. Mám zatím jen dvě knihy a ty nevím jak použít.
hit.man
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků