Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 11. 6. 2012 17:19

Aktivní systém používá i Sharp.
Na jejich brejlích je dokonce možný přepnout na 2D režim, což převede 3D obraz do 2D.
Vhodný ve více lidech, kdy jednomu 3D nesedí nebo když nékoho začnou pálit oči.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 6. 2012 17:20

DAVE: Takže je to aktivní systém u televize LG. LG je to zcela jistě, nicméně možná už se nevyrábějí nebo jsou cenově hodně vysoko.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 6. 2012 18:39

Aktiv - bryle na baterku, ktery prekryvaji stridave oci, minimalne 120Hz, drazsi, kvalitenejsi pri vetsich uhloprickach, dela je hlavne Sony a Samsung tusim
Pasiv - bryle bez baterky, s polarizaci ktera propousti jeden radek na obrazovce do leveho a druhy do praveho oka, levnejsi, ta technologie je totozna s tim co maji v kinech (Real3D), domena LG a myslim Toshiby

(pro rejpaly - tech moznosti zobrazeni 3D je samozrejme vic)

Mam pasivni LG a s PS3 si rozumi naprosto bez problemu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 11. 6. 2012 19:26

LG má aktivní 3D na plazmách, na LCD mají pasivní. Já mám plazmu a s PS3 jdou 3D hry normálně.
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 6. 2012 19:36

Koukám na jejich web a oni už ty brýle k těm televizím opravdu nedodávají... Pravděpodobně je to tahle televize: http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/tel ... LW4500.jsp a byly k ní brýle, co jsou na obrázcích ve Vlastnosti označovány jako "fuj" :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 6. 2012 19:11

Po delší době si chci zahrát Bad Company 2 a vyskočí na mně 2Gb update :O
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2012 19:35

Nesmazal jsi ho? :D Jak jsi říkal, že zahrajeme, tak jsem ho nainstaloval a mělo to přes 2 GB, ale zase je tam všechno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 13. 6. 2012 19:38

No ten 2GB update tam už byl hooodně dávno :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2012 19:42

Právě, moc mi to nesedí k tomu, že to občas hraje. Občas jednou za dva roky :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 6. 2012 21:31

Neříkal jsem, že to občas hraju :) Říkal jsem, že když hra vyšla tak jsem jí hrál několik měsíců v kuse a s příchodem 3ky ji vyměnil. Teď jsem ale dal pár matchů tak jsem se do toho zase trochu dostal, až budeš chtít zahrát tak napiš :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2012 21:51

Tak to sedí, protože vše velké vyšlo v prvním roce a to je už docela dlouho. Jsem to právě zkoušel hned po instalaci a sejmul mě nějaký týpek přes půl mapy M16 a já ho ani s přiblížením skoro neviděl :D Tak jsem to rychle vypnul. Napíšu SZ.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 19. 6. 2012 14:17

Nehraje náhodou někdo Bad Company 2 multiplayer? Hrál jsem jednou s johnem a od té doby jsme o něm neslyšel :D Ale ve squadu je to sranda a zahrál bych ještě.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 6. 2012 15:40

Od té doby jsem nezapnul ani jednu konzoli :D Času je málo. Kdybych dnes hrál, tak se ti někam ozvu. Ve squadu je to právě super hra.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 19. 6. 2012 17:10

Já mám právě poslední dobou času hromadu, dnes to ale vidím na Skyward Sword :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 6. 2012 17:32

To je fajn, stejně to moc dnes moc nevidím. Mi potom budeš o Zeldě vyprávět :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků