WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 5. 6. 2012 08:09

jde mi jen o offline hry, pro mě nemá žádnou přidanou hodnotu že to bude sociálně zaměřený
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 5. 6. 2012 18:18

Může mi někdo vysvětlit, co ta konference měla znamenat? To je jako vše? :D Nintendo už se úplně zbláznilo. V roce 2012 přijít s tímhle :hm
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 6. 2012 18:33

ZombiU vypada slusne, ale tim to konci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 6. 2012 18:34

Je fakt, že takhle si všichni klepali na čelo s Wii... a co z toho vylezlo :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 5. 6. 2012 18:51

Hmm neviem co si mysliet.

Ak ma chcelo Nintendo touto prednaskou presvedcit o kupe Wii U totalne ma zmiatlo.Neprofesionalne,slabo pripravena stage a uputavky.Klasicke Nintendo rok co rok.

Ak ma chcelo Nintendo presvedcit ,ze Pikmin 3 a New Super Mario budu pecky ,tak ma presvedcilo :)
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 6. 2012 21:49

:love:

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 6. 2012 10:11

Já už se o Nintendo konferenci vyjádřil v topicu o E3 2012. Takže jen ve skratce, Pikmin 3 a ZombiU se mi líbilo, zbytek jeden velký fail. Dvě hry mě teda ke koupi WiiU nepřesvědčily.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2012 15:24

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 6. 6. 2012 16:21

Hrozně se mi líbí novej Pikmin, Super Mario Bros a ZombiU, dál Batman a AC III i když zrovna u těch dvou myslím že v době vydání na Wii U je budu mít obě doma na ps3 za 3 kilča :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 6. 6. 2012 16:32

No jsem zvědavý, jestli se Nintendo nevrátí na chvost konzolového žebříčku s Wii U, jako bylo před Wii. Mně se ten koncept s tabletem libí, ale nedokážu odhadnout, zda to prodají lidem. Potřebují nějakou novou killer hru/blbinu a tu zatím nemají. Hodně se mi líbí ta idea Pokémon figurek s nfc čipy - Skylanders vydělali hrozný prachy. To by byla podle mě bomba.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2012 16:50

Ten tablet je problematický. Před lety když přišli s pohybovým ovládáním, nikdo nic podobného neměl a tak to prostě byl instatní úspěch. jenže dnes máš smartfouny, tablety, PDA, Vitu a jediné co Microsoft a Sony musejí udělat je dát tomu nějakou inteligentní jednotící formu, která bude fungovat napříč všemi těmi bazmeky - a samozřejmě hry a aplikace co to budou podporovat. Pokud se tak stane, rázem bude Nintendo zase poněkud mimo.

Na druhou stranu se mi nechce věřit, že by se Sony a Microsoftu nějak povedlo tohle sjednotit a udělat užitečné - rozhodně ne hned. Takže do té doby má Nintendo výhodu v nativním zařízení, které je nekompromisně jednotné s konzolí a nemusí se nijak hráč přizpůsobovat.

Jinak ta idea, jak oni tomu říkají "asymetrické hraní"?, no tak si jako říkám, k čemu by mi to v mém herním doupěti vlastně bylo, když se s nikým o TV nedělím? :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 6. 6. 2012 16:52

Trochu u WiiU tapu: Proc? Pro koho?
Neprekvapilo by me, kdyby to byla zase prodejni pecka jako Wii, konecne Nintendo umi prodat skoro cokoli ... jen asi ne mne, to uz spis iPad (byt asi nakonec skoncim s nejakou plackou s W8).
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 6. 6. 2012 19:03

doufám že se nintendu wiiu podaří, je to poslední čistě videoherní firma co dělá konzole a to cenim.. no asi to koupim :-), nějaký info jak to bude se zpětnou kompatibilitou až ke GC? pro mě docela klíčový


edit: odpovím si sám http://www.joystiq.com/2011/06/08/wii-u ... ube-games/ bohužel :roll: :hm
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 6. 2012 19:13

No tech her tam moc neukazali. V podstate tam za ne vsechno odedrel Ubisoft. Nejaky novy Maria ktery vypadaji porad stejne uz od DS ukazovat nemuseli. A Home...teda vlastne Nintendoland, mne taky nezajima.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 6. 2012 19:49

Ale s Wii je to kompatibilní, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků