Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 5. 2012 20:02

Ona zvlášť potom Nightmare už není žádná legranda a často dá HODNĚ zabrat.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 20. 5. 2012 21:00

Inak, viete, že Inferno už bolo pokorené ? Síce v tímoch ale i tak... dva tímy dali Diabla :D
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 5. 2012 01:20

Myslím, že možná i sólo už bylo, ne?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 21. 5. 2012 01:57

Kolik máte teoretický DPS, co je napsaný v inventáři?
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 21. 5. 2012 06:14

V sobotu jsem našel v truhle legendary kalhoty - můj první legendary nález. Za chvíli disconnect od serveru a po loginu kalhoty pryč.

Co to říká o Diablu 3?
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 21. 5. 2012 06:24

Za 45 hodin (lvl 53) hraní nas to nastesti nekoplo ani jednou...
Legendery vec jsme ale nenasli ani jednu..
pokud muzu poradit, tak se vyprdnete na blacksmithe, v auction housu clovek koupi za lepsi penize MNOHEM lepsi equip.. Ja ho bohuzel upgradoval az na lvl 7, ovsem ani kdybych vyrobil item s presne atributama pro me, tak nebude ani zdaleka na urovni veci koupenejch v aukcich..

Treba nedavno za 20000 zlataku (cena jednoho upgradu) jednorucni dyku s utokem 198 + 56-120 dmg + 190 inteligence + 185 vitality + dalsi 3 atributy.. Tolik dmg nemaj veci od kovare ani obourucni..
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 5. 2012 08:34

Chumbaba: O Diablu 3 to říká, že jde spíš o online hru, ale to jsi věděl, když jsi ho kupoval :) O Blizzardu to říká, že nezvládli odhadnout zájem... A obecně to říká, že se nemáš rozčilovat a hrát dál, protože jedny legendary kalhoty hru nedělají :) Mě včera padly rare kalhoty ze Skeleton Kinga.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 5. 2012 11:12

On se ten Blacksmith začne vyplácet, když začneš nacházet plány - potom se tam dají vyrobit hezké věci.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 5. 2012 11:22

na high end levelu bude craft urcite kličovej , vubec si neudelal chybu , ze do nej investujes , protoze to je velmi draha zalezitost a az ti zacnou padat poradne setove a legendary predmety, začne krasne itemove podnikani :d

Naopak utracet za itemy na AH kde koupis itemy, ktere driv ci pozdejc stejnak najdes v lepsi podobe je vyhazovani goldu , ktere by jsou prave lepsi investovane v craftu
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 5. 2012 11:31

Koupis na aukci a az najdes lepsi tak ho zase prodas, zatim mi prijde kraft jako zbytecnost. Uvidime co nabidnou na 60ej level, jestli budou nejaky rare recepty z inferna, ale zatim jak vidim, ze modry itemy maji dvojnasobnej dmg jak rare predmety tak se toho nebojim.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 21. 5. 2012 14:33

Slash_luke píše:ale pak jsem se dostal k Monkovi :shock:

Konečně taky někdo. :) Monka jsem si vybral, jakmile ho představili, a beta mi volbu jen potvrdila (kromě něj mě překvapivě zaujal DH a Wiz, naopak u WD asi nerozchodím jeho model a animace, byť skilly má super).

Jinak teď jsem lvl 24 a blížím se ke konci II. actu – všechno procházím do posledního koutu, bavím se s NPC a tak. Zrovna zkouším build pro lenochy: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... ijS!cX!aZa. Přes Dashing Strike nebo Seven-Sided Strike vletím doprostřed potvor, zapnu Sweeping Wind a zbytek doklepnu Crippling Wave. Imba. :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 21. 5. 2012 15:04

Craft urcite zbytecny neni , a to hlavne diky receptum ktere padaji z potvor.A vetsina tech nejlepsich vyzaduje lvl 10 kovare..

Konec normalu a zacatek nightmare jsem prosel s craftenymi rare meci , a nevidel jsem ze by nekde padl lepsi modry ... snad jedna dyka,,,
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 5. 2012 15:16

flash789 >Predpokladam, ze to byla reakce na me.
To ze mas crafteny rare veci (predpokladam zluty) na normaln/NM je urcite lepsi nez mit nejaky modrenky. Ale stejne se tak ty zluty veci daji koupit na aukci za dobrou cenu s vetsim vyberem bez toho aniz bys to craftu musel investovat goldy ;-)

To, ze jsou kvalitnejsi modre veci jsem mel na mysli inferno obtiznost - asi jsem mel napsat Epic/Unique/Legendary, ani nevim s jistotou jak se to v D3 jmenuje
Obrázek
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 16cmfan 21. 5. 2012 15:39

Ale tie modré staty na Legendary niesu pripočítané do finálneho DPS, pretože DPS je variabilné. Alebo sa mýlim ?
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 21. 5. 2012 15:40

Mno, tipl bych, že ten legendary sword může být ve výsledku lepší než ta modřenka, a to díky bonusu do základních atributů - protože i z nich se počítá celková damage.

//EDIT: Obecně mi přijde, že žádné magické bonusy zbraně se nepromítají do toho velké čísla značícího DPS, což pak může docela plést.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků