Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 5. 2012 20:34

A ulozi se mi ta postava?

Kolik to vubec ma GB?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 5. 2012 20:49

Lo!Zza píše:No tak jsem si to Diablo taky objednal, proste to davove silenstvni na mne pusobi no. A to mne pritom ta hra ani moc nezajima. Ale az v pondeli..skoda. :D

To se mi na hrách líbí nejvíc. Když to koupíš v téhle vlně, je to úplně ěnco jiného. Za měsíc o tom už nikdo nemluví a ani nikde nic nepíšou. Teď to má ten náboj, že to hrajete všichni spolu :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 18. 5. 2012 22:19

Pff ... Tak posledni akt pro me nehratelnej. 800x600 a stejne mam pod 15fps i na nejnizsi detaily :-\ Ku*va clovek se navnadi betou ktera jede krasne plynule a ted abych daval pauzu pred koncem pribehu.

No nic po vikendu se kupuje nova masina, ted jen vybrat spravnej kousek.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Slash_luke 18. 5. 2012 22:20

Lo!Zza: myslím, že ano. Mám pocit, že jsem to někde na fóru zahlédl. Jen si máš dávat pozor, aby sis postavu vytvořil ve správném regionu..někdo má z nějakého důvodu nastaven jako default ameriku (i když je třeba v EU) a jiný zase EU (i když je třeba v Kanadě).
Instalátor má tuším 7,6GB. Posílám ti pass, jestli ho využiješ je na tobě.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 5. 2012 22:33

No jestli se ty postavy daji pak po upgradu znovu hrat tak je to super. Aspon vyzkousim za kterou hrat. Diky za ten pass.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 18. 5. 2012 22:37

Tak vypadá to, že postava ze starter do full verze přenést jde:
"You keep your character when you buy the full version of the game. However, you will need to select "Change Quest" before playing, otherwise you will begin a new game with your level 10 character. Just had the same thing myself :) You will need too defeat the Skeleton King again however, as you don't get the new quest in the Starter edition."
Za málo :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 18. 5. 2012 23:08

Nojo, mě to taky nijak zvlášť nebaví, ale stejně to hraju, abych byl "u toho" takříkajíc. Jsem v druhém aktu, není to špatný, lehce návykový, člověk pořád kliká, potvory se valej, padají předměty, grafika je pěkná, hudba a zvuky taky... a na světě je hezky. Má to takovou oldschool hratelnost, kdy hry ještě neměly myšlenku, příběh atd. a prostě se jenom běhalo a střílelo nebo tak. Zajímavý, zahrát si to po Grimrocku.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Nairo 19. 5. 2012 00:22

Prosím vás, nemá ještě někdo navíc guest pass? Byl bych moc rád a při koupi bych vrátil. :-)
Nairo
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 19. 5. 2012 04:08

Já už svoje rozdal..
25 hodin, level 38, 2. acte na nightmare (2. obtížnost)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 19. 5. 2012 10:09

Tak, Normal dohrán (něco málo přes 17 hodin a 31. nebo 32.lvl), Diablo byl celkem čajíček, ale předpokládám, že od Nightmare výše mi už s přehledem nakope ***** :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 19. 5. 2012 11:05

me dela problm belial ehm ,,, 26 lvl wizard , asi si pohraju se skillama a vybavou
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 19. 5. 2012 11:15

Mne robí problém Skeleton King na Hell...
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 5. 2012 11:47

Belial mi taky dělal problémy, jinak jsem to včera dohrál na normal a teď lehce laškuju s nightmare. Je to hodně zajímavá hra, i ten jednoduchý příběh má svoje momenty a celkově je to parádní odreagovačka. Takhle ve zkouškovém se hodí :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 5. 2012 16:40

ja mam nejradsi encounter s rare,champ mobama a treasure goblinem , kterej je vseechny napulluje :D

kamosovi dneska padla legendery z butchera na NM, takze to z bossu pada .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 19. 5. 2012 18:00

ok belial mrtvy stacilo diamond skin a 1500+ hp
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků